Як виправити аудіо Bluetooth у браузері Chrome

| | 0 Comments| 12:26 AM
Categories:

Chrome за своєю суттю є веб-браузером, але як браузер він дозволяє запускати різноманітні програми від електронних таблиць і текстових процесорів до медіаплеєрів. У більшості випадків він добре обладнаний, щоб впоратися з усім цим, але ви побачите, що його бракує, коли справа доходить до відтворення аудіо через пристрій Bluetooth. Якщо ви використовуєте пару Bluetooth-гарнітур або динаміків, щоб слухати щось на YouTube у Chrome, ви побачите, що звук не зовсім правильний. Деякі користувачі можуть взагалі не чути звук. У будь-якому випадку ви можете виправити звук Bluetooth у Chrome, вимкнувши Flash.

Попередні перевірки

Переконайтеся, що аудіо працює правильно на вашому робочому столі та в Chrome. Підключіть дротові навушники та перевірте якість звуку. Якщо там є проблема, то це пов’язано зі звуком у вашій системі, а не обов’язково через Bluetooth.

  Як розділити клітинку по діагоналі в MS Word

Ви також повинні перевірити якість звуку в інших програмах за допомогою гарнітур Bluetooth. Якщо Chrome є єдиною програмою, де звук спотворюється або не відтворюється, це рішення має виправити це.

Вимкніть Flash

Flash може вмирати, але він ще не мертвий, і хоча Chrome не дозволяє йому запускатися за замовчуванням, плагін все ще є у вашому браузері. Chrome використовує версію Flash під назвою Pepper Flash, і вона, здається, не дуже добре відтворює звук через Bluetooth.

Відкрийте Chrome і введіть наступне в адресному рядку;

chrome://settings/content/flash

Тут увімкніть перемикач, який ви бачите, а потім відтворіть аудіо в Chrome. Перезапустіть Chrome, від’єднайте та знову під’єднайте пристрій Bluetooth, щоб перевірити, чи вирішено проблему.

  Як приховати або видалити коментарі в Google Docs

Якщо це не зникне, вам потрібно додати веб-сайт, з якого ви відтворюєте аудіо, до списку блокування Flash. Поверніться на сторінку налаштувань, згадану раніше, і натисніть Додати поруч із розділом Блокувати. Вставте URL-адресу веб-сайту, на якому ви відтворюєте аудіо, і готово. Для більшої міри перезапустіть Chrome. Від’єднайте та знову під’єднайте пристрій Bluetooth, а потім відтворіть аудіо.

Ви помітите помітне покращення якості звуку.

Обмеження

Звук через Bluetooth також певною мірою залежить від якості ваших навушників. З дорогими та/або якісними гарнітурами звук буде кращим, навіть якщо він не буде таким, як звук, який ви отримуєте від дротового аудіопристрою. Bluetooth-навушники низької якості можуть погано працювати з настільними комп’ютерами, і, отже, ймовірно, буде певний компроміс щодо якості звуку в Chrome.

  Як видалити програми та сторінки з головного екрана вашого iPhone

Якщо веб-сайт, який ви слухаєте, використовує Flash, ви не зможете ним користуватися. Або це, або вам доведеться помиритися з поганою якістю звуку.