Як виміряти продуктивність роботи вдома віддалених працівників

Як ви оцінюєте цінність, яку члени вашої робочої сили приносять вашій організації?

У вас є кілька варіантів отримати уявлення про продуктивність звичайного персоналу, але віддалена робота — це зовсім інша гра. Завжди існувала тенденція до того, що компанії переходять на віддалених працівників. Зараз пандемія COVID-19 нарешті зробила його дещо необхідним і більше не розкішшю для більшості корпорацій.

Звичайні підприємства почали знаходити способи обслуговувати своїх клієнтів, дотримуючись соціального дистанціювання. Однак більшість організацій повністю або частково перейшли на дистанційну роботу. Вони виявили, що дистанційна робота не тільки допомагає уникнути фізичного контакту, але й дуже корисна для їх організації.

Як виміряти продуктивність моїх віддалених працівників?

Коли ваші співробітники працюють вдома, чи будуть вони достатньо дисципліновані, щоб виконувати роботу? Як ви знаєте, що вони використовують робочий час для вашого бізнесу? Чи справді вони менш продуктивні, працюючи вдома?

Перш ніж відповідати на ці запитання, ви повинні довіряти їм і дати їм зрозуміти, що ви це робите. Маура Томас від RegainYourTime дає їй два центи за довіру віддалених працівників:

Щоб ефективно керувати віддаленими працівниками, керівники повинні вірити — якщо у них немає доказів протилежного — що люди працюють, навіть якщо вони не в офісі. Потрібні показники, щоб спростувати або підтвердити анекдотичні докази та особисті припущення.

Тому, хоча ви шукаєте способи краще виміряти їх продуктивність, ви повинні вірити, що вони роблять усе можливе, якщо тільки показники не свідчать про інше.

Ця стаття містить думки, поради та інструменти, які використовували відомі організації щодо того, як вони оцінюють цінність, яку приносять певні віддалені співробітники їхній компанії.

#1. Значення вихідної продукції над вкладеною роботою

Організації, які не знайомі з віддаленою роботою, звикли б бачити своїх співробітників у дії. Крім того, «дім» може означати «немає роботи» для багатьох керівників команд. Однак організації повинні усвідомлювати, що основна причина, чому працівники віддають перевагу віддаленій роботі, полягає в тому, що вони працюють у своєму темпі.

Хто знає? Їхній темп може виявити в них найкраще.

У вас вже є співробітники, які працюють віддалено? Ось найкращі інструменти для телеконференцій.

Це Дослідження ZDNet виявили, що працівники, як правило, більш продуктивні та комунікабельні, працюючи вдома.

  Як зробити свій дурний віконний кондиціонер розумним

Маючи справу з віддаленим персоналом, краще не наголошувати на відстеженні годин роботи співробітників. Натомість слідкуйте за виконаною роботою. Скільки б ви не намагалися, ви не можете контролювати, як ваші співробітники витрачають свій час, і ви також не можете точно сказати, скільки роботи вони вклали. Орієнтація на результат дозволяє всім зосередитися на досягненні цілей у встановлені терміни.

#2. Цінуйте внутрішній зворотний зв’язок

Корисна, але часто забута техніка вимірювання продуктивності віддалених працівників — це впровадження процесу внутрішнього зворотного зв’язку. Для цього ви повинні доручити своїм співробітникам заповнювати короткі опитування, де вони чесно висловлюють думку про продуктивність і ставлення до роботи своїх колег.

Тактика полягає в тому, щоб змусити співробітників заповнити анкети, у яких вони відповідають на кілька коротких запитань про своїх колег. У цій анкеті запитайте, які, на їхню думку, є сильними сторонами згаданого працівника та в яких сферах їхній колега може покращити.

#3. Обійміть інструменти

Керівництво не може відстежувати продуктивність віддалених співробітників за допомогою ручних методів або політик. На щастя, доступно багато програмного забезпечення для максимально ефективної дистанційної роботи.

Деякі з цих інструментів включають:

Командна робота

Командна робота пропонує розширену платформу для роботи з клієнтами та допомагає організувати все, відстежувати кожну оплачувану хвилину та гарантувати, що кожен проект виконується вчасно та в межах бюджету. Ви можете розширити свою команду обслуговування клієнтів або бізнес за допомогою функцій керування проектами на платформі Teamwork.

На відміну від програмного забезпечення для керування проектами, ви можете створювати проекти та завдання, додавати коментарі та завантажувати файли. Командна робота дозволяє отримати все в центральному місці. Переглядайте свої проекти у вигляді дошки, діаграми Ганта або списку завдань. Налаштуйте командну роботу відповідно до свого досвіду та починайте роботу.

Командна робота має всі функції, необхідні програмному забезпеченню для управління, щоб задовольнити ваші очікування, наприклад керування портфелем, інформаційні панелі звітів, відстеження часу, керування робочим навантаженням і багато іншого. Ви можете переглядати статус працездатності проекту та переглядати оновлення дошки з інформаційних панелей, щоб перевірити прогрес проекту та те, що залишилося.

Слідкуйте за тим, хто над яким завданням працює, і використовуйте опцію відстеження часу, щоб виміряти час, який учасник витратив на виконання завдання. Перегляньте ресурси вашої команди, щоб ви могли перевірити, хто має відповідні можливості та хто може взяти на себе більше роботи. Залежно від ваших уявлень ви зможете ефективно планувати нові проекти без виснаження команди.

Інтегруйте командну роботу з інструментами, які ви використовуєте для ведення свого бізнесу. Почніть працювати разом і подивіться, як командна робота буде корисною для ваших команд, скориставшись 30-денною безкоштовною пробною версією. Використовуйте його безкоштовно назавжди, якщо у вас невелика команда, або виберіть план відповідно до потреб свого бізнесу за 10 доларів США на місяць за користувача.

  Програмне забезпечення автентифікації проти. Програмне забезпечення для шифрування: знання основ

Monday.com

Тепер працюйте без обмежень із робочою ОС Monday.com. Ви можете створювати, масштабувати та запускати командні робочі процеси на одній платформі. Він також допомагає вам керувати проектами, ринками, продажами та CRM, дизайном і творчістю, розробкою програмного забезпечення, завданнями, операціями, контактами тощо.

Ви можете почати відразу з настроюваних шаблонів або створити власний, щоб вам було зручно ним користуватися. Інтегруйте Monday з такими інструментами, як Facebook, Twitter, Shopify, Slack, LinkedIn, Dropbox, Calendly, Gmail, Excel тощо.

Ви також можете автоматизувати робочі процеси за лічені секунди, щоб уникнути людських помилок і краще зосередитися на завданнях. Крім того, переглядайте дані у вигляді календаря, канбану, шкали часу та карти.

Виберіть розмір команди, щоб отримати найкращий для вас план. Якщо ви окрема особа, користуйтеся ним безкоштовно з необмеженою кількістю дощок, документів, понад 200 шаблонів тощо. Ви можете придбати 10 доларів США за місце на місяць і взяти безкоштовну пробну версію, щоб краще знати більше, ніж два місця.

Trello

Trello це, мабуть, одне з найпопулярніших рішень для управління проектами. Ця утиліта надає огляд проектів, над якими працює та хто їх виконує. Trello оснащено функціями, необхідними для належної дистанційної оцінки співробітників.

На дошці Trello для всієї компанії менеджер може дізнатися, над чим працює кожен співробітник у будь-який момент часу. Постійне спілкування та оновлення також підвищують прозорість у вашій організації.

Збільшити

Іноді текстових повідомлень недостатньо; Збільшити існує вже деякий час, але пережив бум під час кризи COVID-19. Це програмне забезпечення є чудовим рішенням для відеоконференцій для малих і великих команд.

Альтернативи Zoom включають Google Meet, Skype, Microsft Teams, GoToMeeting тощо. Відеоконференції стирають межу між фізичними та віртуальними робочими місцями.

Документи Google

Використовуйте Документи Google, до якого команда може отримати доступ у будь-який час. Документи Google дозволяють членам команди вибирати завдання, над якими вони хочуть працювати, а проектам можна призначати приблизний час.

Керівництво може вважати більш продуктивними співробітників, які часто виконують свої завдання раніше встановленого розрахункового часу. У Google Workspace є ще багато цікавих і корисних функцій, які допомагають оцінити продуктивність віддаленого персоналу.

Млява

Млява є найпопулярнішим інструментом для співпраці. Завдяки корисним інтеграціям і колекції додатків Slack став популярним інструментом обміну повідомленнями для професіоналів і команд. Більшість організацій навіть вважають його своїм віртуальним офісом.

  Що таке Google Workspace і чи він повністю замінює G Suite?

Увійдіть у своє робоче місце Slack і миттєво отримуйте оновлення від своїх віддалених команд. У Slack є програми, які автоматично створюють звіти про бізнес. Приклади таких звітів включають останні огляди ваших продуктів/послуг і нових передплатників електронної пошти.

Згадано більше інструментів, які можуть допомогти під час роботи вдома.

#4. Ставте та часто повідомляйте про цілі

Коли ви розбиваєте свої цілі на більш дрібні завдання, стає легше їх відстежувати, і це стає менш стомлюючим для співробітника. Орієнтовані на результат організації, які наймають віддалений персонал, ставлять чіткі цілі та терміни, як і для звичайних працівників.

За допомогою показників ви отримаєте найкраще від своїх віддалених команд. Ці показники відрізняються залежно від характеру вашого бізнесу. Деякі показники ефективності «слово з дому» включають наступне:

  • Кількість продажів
  • Дохід, отриманий на одного члена команди
  • Проблеми клієнтів
  • Середній час відповіді
  • Коефіцієнт конверсії потенційних клієнтів
  • Вартість залучення клієнта (CAC)
  • Швидкість плинності
  • Рентабельність маркетингових інвестицій (ROMI)

Крім того, коли віддалені працівники знають, що вони звітуватимуть за виконану роботу, вони будуть більше зосереджені на виконанні завдань.

#5. Нагороджуйте досягнення

Вам не потрібно зупинятися на постановці цілей для віддаленого персоналу; винагорода за досягнення цілей безпосередньо підвищить їх продуктивність. Раніше я згадував, як Slack інтегрується з програмами, щоб розширити свої функції. The Гей, Тако! інтеграція, наприклад, дає вам змогу відзначати перемоги ваших віддалених працівників протягом дня.

Мотивація співробітників, ймовірно, є фактором, який хвилює більшість керівників, коли вони мають справу з віддаленим персоналом, і поплескування по плечу було б ідеальним підняттям морального духу.

Останні думки…

Ви не помилитесь і не перестараєтеся, якщо хочете стежити за своїми віддаленими працівниками. Це життєво важливо для здорової рентабельності інвестицій, а також чудовий спосіб оцінити та/або заохотити їх розвиток у роботі та ієрархії вашої організації.

Оцінка продуктивності — це безперервний процес, який тримає віддалених співробітників під контролем. Найважливіше те, що це також дозволяє персоналу оцінити себе та наполегливо працювати, щоб досягти рівня продуктивності своїх колег.