Як виміряти висоту на вашому iPhone

Якщо ви подорожуєте, вам може бути цікаво, на якій висоті ви перебуваєте. Висота може багато розповісти про погоду та умови життя. Ось як ви можете виміряти висоту на своєму iPhone.

Перш ніж ми почнемо, кілька слів про різницю між висотою і висотою. Хоча люди використовують їх як взаємозамінні, вони мають дещо різні значення.

Відповідно до Dictionary.com, висота визначається як висота об’єкта або місця «над даною планетною опорною площиною, особливо над рівнем моря на Землі». Так само веб-сайт визначає висота як висота, на яку щось піднято або на яку воно піднімається, над рівнем моря чи землі». Основна відмінність тут полягає в тому, що висота завжди розраховується від рівня моря.

  Як видалити всі повідомлення Reddit

Якщо ви хочете виміряти лише висоту місця, де ви перебуваєте, ви можете просто скористатися програмою Compass на своєму iPhone. Він має вбудовану функцію підйому.

Щоб виміряти висоту, скористайтеся безкоштовним Моя висота додаток. Додаток використовує як вбудовані в пристрій датчики барометра, так і дані про місцезнаходження NOAA, щоб надати вам точні цифри.

Відкривши програму, надайте програмі доступ до служб локації, щоб вона могла визначити ваше точне місцезнаходження. Тепер ви побачите висоту у верхній частині екрана. Ви можете натиснути на нього, щоб перемикатися між метричними та імперськими одиницями.

Якщо у вас новий iPhone (iPhone 6 і вище), програма використовуватиме датчик пристрою, щоб визначити вашу висоту (це точніше). Але ви також можете побачити дані з бази даних NOAA.

  Virtru дозволяє надсилати захищені електронні листи з Gmail, Outlook та Yahoo Mail

Торкніться вкладки «Файли даних» у нижньому правому куті.

Оскільки ви вперше використовуєте цю функцію, програма попросить вас завантажити файл даних для регіону. Натисніть на кнопку «Так».

Ви побачите карту, розділену на макет сітки. Знайдіть свій поточний регіон і торкніться його, щоб завантажити дані NOAA.

Ви побачите інше спливаюче вікно підтвердження завантаження файлу даних. Тут знову натисніть кнопку «Так».

Через пару секунд файл даних буде завантажено в програму. Знову торкніться вкладки «Файли даних» унизу головного екрана програми.

Усі розділи залишаться незмінними, але тепер дані переміщаються до бази даних NOAA.

Ви можете знову натиснути кнопку «Датчик пристрою», щоб повернутися назад.

  Як переглянути та видалити файли cookie у Firefox Developer Edition

Це лише одна з багатьох прихованих функцій в iOS. Перегляньте наш список прихованих функцій iPhone, щоб дізнатися більше.