Як виміряти будь-що за допомогою паперу А4 і телефону Android

| | 0 Comments| 6:40 PM
Categories:

До того, як з’явилися смартфони, завжди було гарною ідеєю тримати ручку та папір у кишені, щоб за потреби можна було записати щось важливе. Смартфони майже усунули цю потребу, і не тільки тому, що вони поставляються з чудовими програмами для нотаток, а тому, що камера дозволяє нам робити чітке зображення будь-якої інформації, яку нам потрібно зберегти. Такі програми, як Google Keep, можуть виявляти текст на зображенні та перетворювати його на нотатку. TakeMeasure — це безкоштовна програма для Android, яка перетворює вашу камеру на вимірювальний інструмент за умови наявності паперу формату А4. У додатку можна розмістити об’єкт, який потрібно виміряти, біля паперу формату А4 і сфотографувати їх разом. Потім він знаходить розмір об’єкта відносно аркуша А4.

  Як виконувати дії, торкаючись задньої панелі телефону Android

Встановіть TakeMeasure та дозвольте йому підключитися до вашої камери. Помістіть об’єкт, який потрібно виміряти, і папір формату А4 поруч на плоскій поверхні. Відкрийте TakeMeasure і сфотографуйте два предмети, розміщені один біля одного. Крім того, якщо у вас є зображення у вашій камері, ви можете скористатися ним.

Зробивши знімок, вам потрібно буде допомогти програмі визначити розміри паперу А4. Перетягніть великі кола, щоб лінії, якими вони керують, вирівнялися з папером на зображенні. Круги відповідають кутам, які ви повинні прикріпити до кутів паперу. Коли ви закінчите, торкніться кнопки галочки в нижньому лівому куті. Тепер ви побачите на зображенні два великих кола, які переміщують кінці лінії. Розташуйте їх від одного кінця до іншого об’єкта, який ви хочете виміряти, і ви отримаєте його довжину в дюймах.

  Як перейти на iOS з пристрою Android за допомогою програми Apple

Додаток досить точний. Ми не рекомендуємо використовувати його для вимірювання речей, де потрібні точні вимірювання, але ви можете використовувати його, коли ставки невисокі.

Додаток дозволяє змінити відносний об’єкт вимірювання з паперу А4 на аркуш із листами США або доларові банкноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50 і 100. Щоб змінити об’єкт, торкніться «Аркуш листів США» внизу екрана програми. У налаштуваннях програми ви можете змінити одиниці вимірювання з дюймів на міліметри, сантиметри, метри або фути.

Окрім того, що цей інструмент є простим у використанні в офісі, той факт, що він підтримує банкноти, означає, що ви можете використовувати його, коли ви в дорозі. Міра грошової купюри обмежує її, тому вона корисна лише для жителів США, але, тим не менш, ця функція є акуратною.

  Отримайте аудіоінструкції, як робити селфі за допомогою задньої камери [Android]

Встановіть TakeMeasure з магазину Google Play