Як вимкнути Smart Compose Gmail на Android

Google розширив Smart Compose з телефонів Pixel на більшість інших смартфонів Android. І хоча це може бути зручно, це також може дратувати, якщо пропозиції вимкнені. Якщо вам це не подобається, вимкнути його — простий процес.

Розумний склад закінчить ваше речення за вас

Розумне складання не слід плутати з розумною відповіддю. Smart Reply перевірить отриманий вами електронний лист і запропонує швидкі відповіді, які були б доречними. Електронний лист із запитом про зустріч завтра може призвести до пропозиції розумної відповіді «це було б чудово» тощо.

Розумна відповідь у Gmail

  Отримайте функцію Doze Android Marshmallow на старих версіях Android

З іншого боку, Smart Compose призначено для електронної пошти, яку ви активно вводите (див. зображення заголовка цієї публікації). Подумайте про це як про Swiftkey на стероїдах. Але різниця в тому, що Swiftkey намагається передбачити наступне слово, яке ви введете, а Smart Compose спробує передбачити решту вашого речення. Якщо ви ввели “Я вільний протягом l”, Smart Reply може запропонувати “зняти в суботу”. Якщо вам подобається пропозиція, ви можете провести пальцем праворуч по словах (не на клавіатурі), щоб прийняти їх.

Але не всі є прихильниками передбачуваного тексту — можливо, він дратує, нав’язує, або він недостатньо відповідає вашому стилю письма. На щастя, Google запропонував простий процес вимкнення Smart Compose.

  12 найкращих офлайн-ігор для Android

Як вимкнути Smart Compose

Відкрийте програму Gmail для Android і торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті.

Торкніться «Налаштування».

Торкніться облікового запису електронної пошти (це потрібно буде повторити для кожного облікового запису електронної пошти).

Прокрутіть униз до параметра Smart Comose та торкніться прапорця, щоб зняти його. Ви також можете вимкнути Smart Reply тут, якщо хочете.

І все готово, ви більше не повинні бачити пропозицій Smart Compose. Якщо у вас є більше облікових записів електронної пошти, повторіть процедуру для них. І якщо все-таки вирішите, що вам потрібні пропозиції Smart Compose, просто перевірте опцію вище.

  Звільніть місце на Android, видаливши небажані програми та повторювані фотографії