Як вимкнути iPhone X

| | 0 Comments| 10:50 AM
Categories:

У iPhone X більше немає спеціальної кнопки живлення. Довга кнопка, яку ви бачите у верхньому правому куті телефону, дозволяє активувати Siri на iPhone X або висипати телефон. Утримування кнопки виконує одну з цих двох речей. Він більше не вимикає пристрій. Щоб вимкнути iPhone X, потрібно використовувати комбінацію двох кнопок або перейти в програму налаштувань.

Вимкніть iPhone X – програмний метод

Цей метод досить простий, але не найпростіший у доступі. У iOS 11 Apple додала опцію в програму «Налаштування», яка дозволяє вимкнути iPhone. Ця опція з’являється у всіх моделях iPhone, які оновилися до iOS 11, хоча вона потрібна лише на iPhone X.

  Як додати своє місцезнаходження до публікації Reddit

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Загальних налаштувань. Прокрутіть весь шлях до кінця. Ви побачите опцію Вимкнення під опцією Скидання. Торкніться його, і ви побачите знайомий екран «Проведіть пальцем, щоб вимкнути». Проведіть пальцем, щоб вимкнути iPhone X. Звичайно, щоб увімкнути його знову, потрібно зробити це за допомогою фізичних кнопок. Крім того, ви можете підключити свій iPhone X до джерела живлення, і він увімкнеться.

Вимкніть iPhone X – фізичні кнопки

Щоб вимкнути iPhone X за допомогою фізичних кнопок, потрібно одночасно утримувати кнопку сну/пробудження та будь-яку з кнопок гучності. Утримуйте їх кілька секунд, і ви побачите екран «Проведіть пальцем, щоб вимкнути», який дозволяє вимкнути телефон. Щоб увімкнути його знову, знову утримуйте кнопки, доки на екрані не з’явиться логотип Apple. Відпустіть кнопки, коли з’явиться логотип, і ваш телефон відразу завантажиться.

  Як зупинити випадкові знімки екрана на iPhone

Фізичні кнопки трохи незграбні у використанні, враховуючи розмір iPhone X. Він трохи вищий, ніж у iPhone 8, але кнопки також трохи зсунулися вгору. З телефоном такого розміру натиснути дві кнопки одночасно буде непросто. Просто запитайте будь-кого з телефоном Android з великим екраном, як легко зробити знімок екрана, і вони дізнаються, що ви відчуваєте.

Незалежно від того, як ви вимкнете iPhone X, підключення його до джерела живлення завжди увімкне його. Це працює, якщо ви поставите його на бездротову зарядну панель, під’єднаєте до акумуляторної батареї, під’єднаєте до настінної розетки або під’єднаєте до ПК чи Mac. iPhone, незалежно від того, яка це модель, просто не можна зарядити у вимкненому стані.

  Який сенс торрентування?