Як вимкнути GPS на телефоні

Ваше місцезнаходження можна відстежувати за допомогою даних GPS вашого телефону. GPS, тобто глобальна система позиціонування, може визначити, де ви знаходитесь і в який час ви були в певному місці. Це дуже привілейована інформація, і має сенс, щоб користувачі мали можливість вимкнути GPS на своїх телефонах. Дивно, але ви не можете знайти налаштування GPS на більшості телефонів, особливо на нових. Це не означає, що ви не можете вимкнути GPS на телефоні. Ви можете, якщо знаєте, щоб подивитися.

На більшості телефонів GPS було змінено на щось більш зручне для користувачів, «Розташування».

Вимкніть GPS на iPhone

Відкрийте програму «Налаштування» на своєму пристрої iOS і перейдіть до «Конфіденційність»> «Місцезнаходження». Увімкніть тут параметр Location, щоб вимкнути GPS на своєму iPhone. Це вплине на Find My Phone.

Вимкніть GPS на Android

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Безпека та місцезнаходження. У розділі «Конфіденційність» торкніться «Місцезнаходження». Вимкніть перемикач Місцезнаходження.

Це ефективно вимкнуть GPS на вашому телефоні. Якщо ви хочете припинити збереження будь-яких даних про місцезнаходження, торкніться Історії місцезнаходжень Google і також вимкніть її. Історія місцезнаходжень Google зберігає місця, де ви були, і не виявляє їх лише за допомогою GPS. Він також визначає ваше місцезнаходження через мережу Wi-Fi, до якої ви підключаєтеся, тому рекомендуємо вимкнути цю службу.

  Як повернути гроші за ігри в Steam

Побічні ефекти

Якщо вимкнути служби визначення місцезнаходження на телефоні, це вплине на багато інших функцій. Очевидним є те, що ви не можете використовувати функцію відстеження місцезнаходження в ОС, щоб знайти свій телефон, і ви не можете використовувати місцезнаходження в реальному часі. Крім того, ви також не зможете використовувати програми, яким для функціонування потрібно ваше місцезнаходження, наприклад Uber або Google Maps.

Як на iOS, так і на Android у вас є можливість вибірково ввімкнути розташування для програм. Це означає, що ви можете дозволити Картам Google доступ до вашого місцезнаходження, але заблокувати Facebook від цього. У вас повинні бути ввімкнені служби визначення місцезнаходження, і як тільки вони будуть, ваш GPS передається. Ні в одній із ОС немає можливості заблокувати передачу GPS, але дозволити програмам отримати доступ до вашого місцезнаходження. Це просто неможливо.

  Як додати функції доступності до Google Chrome

Можливо, ви чули, що Google знову потрапив у банку з печивом щодо місцезнаходження. Він передавав місцезнаходження користувачів, навіть коли вони були відключені. На жаль, поки що немає рішення для цього. Ви можете вимкнути місцезнаходження, але якщо ваш пристрій є одним із тих, з яких Google краде дані, це не матиме жодної різниці.