Як вимкнути Copilot у Windows 11

| | 0 Comments| 12:46 PM
Categories:

Давайте ознайомимося з цим посібником, щоб зрозуміти, як вимкнути Copilot у Windows 11.

Якщо ви ввімкнули Microsoft Copilot, ви можете запустити його за допомогою комбінації клавіш WIN+C або посилання на панелі завдань. Це вбудований інструмент ШІ Microsoft у Windows 11.

Microsoft Copilot відкривається як панель збоку екрана. Його можна використовувати для будь-яких речей, від використання Bing Chat для реальних розмов до створення зображень за допомогою штучного інтелекту, отримання живих відповідей з Інтернету та налаштування налаштувань Windows 11.

Хоча дехто може сказати, що Copilot — це один із способів Windows 11 кращий за Windows 10 (я в цьому човні!), не всі ми поділяємо таку думку. Якщо вам це не цікаво, вам буде приємно почути, що корпорація Майкрософт спростила вимкнути Copilot у Windows 11. Насправді є кілька способів зробити це. Давай дізнаємось!

З панелі завдань

За замовчуванням Copilot відображається на панелі завдань Windows. Він існує як різнокольоровий значок поруч із кнопкою «Пуск». Я пропоную вам вимкнути Copilot таким чином просто тому, що це легше, ніж усі інші методи, описані нижче.

Ось як вимкнути Copilot у Windows 11 на панелі завдань:

Крок 1: клацніть правою кнопкою миші порожню область панелі завдань і виберіть Налаштування панелі завдань.

Крок 2. Знайдіть область елементів панелі завдань у верхній частині налаштувань.

💡Порада. Під час налаштування панелі завдань Windows 11 ви можете робити багато інших речей, як-от налаштувати вирівнювання панелі завдань і автоматично приховати панель завдань.

Крок 3. Поруч із Copilot натисніть перемикач, щоб було написано Вимк.

Примітка. Не бачите Copilot? Якщо ви давно не оновлювали Windows 11, у вас не буде Copilot; швидше за все, у вас є окремий інструмент Bing Chat. Якщо так, на панелі завдань поруч із полем пошуку є синя буква B. Щоб видалити його, виконайте наведені вище дії, але змініть параметр пошуку на Приховати або Лише значок пошуку.

  Як знайти MAC-адресу Bluetooth у Windows 10

У налаштуваннях

Цей метод подібний до того, що я щойно пояснив вище. Але замість того, щоб використовувати ярлик панелі завдань, ми відкриємо налаштування безпосередньо.

Крок 1. Відкрийте «Параметри» за допомогою комбінації клавіш WIN+i або за допомогою пошуку в меню «Пуск». Ви навіть можете сказати Copilot відкрити Налаштування. (Мені це подобається — використовувати Copilot для самовідключення дивно цікаво!)

Крок 2. Виберіть «Персоналізація» ліворуч у «Параметрах», а потім «Панель завдань» праворуч.

Крок 3. Вимкніть Copilot, натиснувши кнопку праворуч.

З реєстру

Я не рекомендую цей метод для більшості людей, оскільки зміна реєстру Windows потенційно небезпечна. Тим не менш, якщо ви не можете видалити Copilot через налаштування панелі завдань, злом реєстру, безперечно, є наступним найкращим варіантом.

Уважно виконуйте ці кроки, і вам не буде про що турбуватися:

Крок 1. Відкрийте редактор реєстру. Найшвидший спосіб — знайти його в меню «Пуск».

Важливо: перш ніж продовжити, я наполегливо рекомендую вам створити резервну копію реєстру. Перейдіть до «Файл» > «Експортувати», щоб переглянути параметри. Якщо під час вашої роботи тут щось станеться, ви зможете відновити резервну копію, щоб скасувати зміни.

Крок 2. Перейдіть до наступного розділу/папки в редакторі реєстру. Ви можете зробити це вручну, відкриваючи кожну клавішу, доки не знайдете її, але мені легше просто змінити шлях у верхній частині програми (тобто стерти те, що там є, вставити цей шлях, а потім натиснути Enter).

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows

Крок 3. На лівій панелі з усіма переліченими клавішами клацніть правою кнопкою миші Windows і перейдіть до пункту «Новий» > «Ключ».

  Як додати розкладки клавіатури в Windows 10

Крок 4: назвіть новий ключ WindowsCopilot (без пробілу між словами).

Крок 5: Клацніть правою кнопкою миші WindowsCopilot і перейдіть до пункту «Створити» > «Значення DWORD (32-розрядний)».

Крок 6: Введіть це як назву нового значення:

TurnOffWindowsCopilot

Крок 7. Двічі клацніть TurnOffWindowsCopilot, щоб відкрити його, потім змініть його значення на 1 і натисніть OK.

Крок 8. Перезавантажте комп’ютер, щоб вимкнути Windows 11 Copilot.

Якщо ви коли-небудь захочете повернути Copilot, просто видаліть ключ або значення, які ви зробили під час виконання цих кроків.

З групової політики

Ще один спосіб вимкнути Copilot у Windows 11 — за допомогою редактора групової політики. Цей спосіб працює, лише якщо ви використовуєте Windows 11 Pro. Це приблизно так само просто, як використовувати програму «Налаштування» (тому це дуже просто 😊).

Крок 1. Відкрийте «Пуск» і введіть «Групова політика», а потім у результатах виберіть «Редагувати групову політику».

Крок 2. Використовуючи папки ліворуч, перейдіть до цього розташування в редакторі локальної групової політики:

User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Copilot

Крок 3. Двічі клацніть Вимкнути Windows Copilot у правій частині вікна.

Крок 4: виберіть «Увімкнено», а потім «ОК», щоб миттєво вимкнути Copilot. Якщо він все ще існує на панелі завдань, перезавантажте комп’ютер, щоб зміни набули чинності.

З краю

Copilot також доступний через браузер Edge. Вимкнення Copilot із робочого столу Windows 11 не видалить його з Edge, тому вам доведеться зробити це вручну в налаштуваннях Edge.

Якщо вам не подобається бачити цю кнопку в кутку браузера, і ви не зацікавлені в переході на спеціалізований веб-браузер, щоб повністю уникнути Edge, виконайте такі дії, щоб вимкнути його:

  Як змінити шлях до папки завантажень за замовчуванням у Windows

Крок 1: відкрийте Edge, натисніть меню з трьома крапками вгорі праворуч і виберіть «Налаштування».

Крок 2: виберіть бічну панель ліворуч, а потім праворуч виберіть Copilot.

Крок 3: виберіть перемикач поруч із «Показати Copilot», щоб негайно видалити кнопку Copilot з Edge.

Майте на увазі, що хоча Bing Chat вбудовано в Copilot, він також доступний як абсолютно окремий інструмент на веб-сайті Bing. Неможливо повністю скасувати доступ до чат-бота на вашому комп’ютері, оскільки Bing Chat доступний з будь-якого веб-браузера.

Однак, якщо вам не подобається кнопка Bing Chat у меню «Пуск», її можна приховати за допомогою іншого налаштування реєстру. Для цього виконайте ті самі кроки, описані вище для редагування реєстру, але використовуйте цей шлях:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows

Опинившись там, створіть новий ключ під назвою Explorer (він може вже існувати, але перевірте, щоб переконатися), і створіть у ньому нове значення під назвою DisableSearchBoxSuggestions. Призначте йому значення 1 і перезавантажте комп’ютер.

Copilot і Bing Chat — це лише два інструменти ШІ, які можна використовувати в Windows 11.

Заключні думки

Я не рекомендую й не відмовляю нікого вимикати Copilot. Це особистий вибір. І особисто мені подобається використовувати його тут і там. Якщо ви не готові відключитися, ви завжди можете вимкнути піктограму на панелі завдань, як описано вище, щоб вона не заважала, але все одно активуйте її миттєво за допомогою комбінації клавіш WIN+C.

Далі перегляньте цей список найпотужніших інструментів ШІ, щоб знайти безліч альтернатив, які ви можете віддати перевагу — Google Bard — один із моїх улюблених.