Як вимкнути Bluetooth і WiFi за допомогою ярлика Siri на iOS 12

Повний потенціал ярликів Siri буде реалізований в найближчі місяці. Сама програма є новою для більшості користувачів, які оновилися до iOS 12, і створення власних ярликів вимагає певного навчання. Тим не менш, користувачі вже створюють чудові ярлики, які виправляють деякі неприємності в iOS. Якщо ви пам’ятаєте, в iOS 11 перемикачі Bluetooth і WiFi в Центрі керування більше не вимикали ці перемикачі. Натомість вони просто відключили ваш телефон від усіх пристроїв та/або мереж. Це означає, що щоб вимкнути будь-який з них, вам потрібно зайти в додаток Налаштування. Альтернатива — увімкнути Bluetooth і WiFi за допомогою ярлика Siri.

Ярлик Siri: вимкніть Bluetooth і WiFi

Щоб вимкнути Bluetooth і WiFi, вам потрібно імпортувати два різних ярлика; один для Bluetooth і один для WiFi. Якщо вам потрібен ярлик, який може вимкнути їх обидва, перегляньте дії в обох цих ярликах і створіть власну дію.

Ці ярлики були створені користувачем Reddit grapplerone. На своєму iPhone торкніться посилання на ярлик, який потрібно імпортувати.

Увімкніть/вимкніть Bluetooth

Вимкніть WiFi

Коли ви торкаєтеся цих ярликів, програма Ярлики відкриється з кнопкою «Отримати ярлик». Торкніться його, щоб додати ярлик до бібліотеки.

Обидва ярлики можуть перемикати стан відповідних перемикачів, якими вони керують, тобто ви можете увімкнути або вимкнути Bluetooth, а також ви можете увімкнути або вимкнути WiFi за допомогою ярлика. Коли ви запустите ярлик, з’явиться меню із запитом, чи хочете ви увімкнути чи вимкнути перемикач.

Торкніться параметра, який ви хочете використати, і стан вашого WiFi або Bluetooth відповідно зміниться.

Якщо ваш віджет «Ярлики» вже переповнений основними ярликами, які вам потрібно часто використовувати, ви можете встановити команду Siri для обох цих ярликів. За допомогою команди Siri ви можете сказати щось на кшталт «Вимкнути Bluetooth» або «Вимкнути WiFi», щоб викликати ці ярлики.

Це майже так само просто, як вимкнути Bluetooth і WiFi з Центру керування. Якщо ви використовуєте ярлики на старішому пристрої, як-от iPhone 6, виконання ярлика займе деякий час, але це пов’язано з тим, що старе обладнання працює на значно менше оперативної пам’яті, ніж призначено iOS 12. Тим не менш, часу, необхідного для виконання дії, недостатньо, щоб зробити ярлик незручним у використанні.