Як вимкнути та деактивувати iMessage на iPhone або iPad

Apple iMessage є однією з найпопулярніших платформ обміну повідомленнями, і це чудовий спосіб для Apple закріпити людей у ​​своїй екосистемі. Яким би чудовим не був iMessage, все ще можуть бути випадки, коли вам доведеться його вимкнути або повністю деактивувати.

Деякі з цих випадків можуть бути пов’язані з старим добрим вирішенням проблем (або, можливо, ви дійсно перейшли на Android). Незалежно від ваших причин, вам потрібно буде не лише вимкнути iMessage на вашому iPhone або iPad, але й потенційно сказати Apple видалити ваш номер із iMessage також на стороні сервера.

  Як зберегти веб-сторінку як PDF у Mozilla Firefox

Звучить страшно, чи не так? Не хвилюйтеся, ми тут, щоб допомогти.

Як вимкнути iMessage на вашому iPhone або iPad

Вимкнення iMessage на вашому iPhone або iPad часто є першим кроком, який потрібно зробити, якщо у вас виникли проблеми з надсиланням або отриманням повідомлень. Просте перемикання й увімкнення часто може розбудити iMessage, і хоча ми не хочемо цього визнавати, давня пропозиція вимкнути щось і потім знову ввімкнути працює частіше, ніж ні.

Щоб вимкнути iMessage, перейдіть у додаток Налаштування та торкніться «Повідомлення».

Завершіть процес вимкнення iMessage, натиснувши перемикач. Якщо вам потрібно знову ввімкнути його, ось де ви також можете це зробити.

  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Як деактивувати iMessage

Якщо ви відключаєтеся від iPhone і хочете повністю покінчити з iMessage, деактивуйте свій номер телефону та централізовано видалите його зі служби iMessage. Щоб досягти цього, відвідайте selfsolve.apple.com/deregister-imessage і введіть свій номер телефону після вибору країни. Натисніть «Надіслати код», щоб розпочати процес.

Apple надішле вам код підтвердження через SMS, і як тільки він надійде, вставте його в поле «Код підтвердження», перш ніж натиснути «Надіслати».

Після виконання всіх цих кроків ваш номер телефону більше не буде пов’язано з iMessage. SMS залишаться без змін і працюватимуть у звичайному режимі.

  Немає зеленої галочки на значку на системній панелі Dropbox