Як вимкнути сповіщення «Спробуйте Edge» у Windows 10

| | 0 Comments| 8:10 PM
Categories:

Windows 10 хоче, щоб ви використовували Microsoft Edge. Не турбує, що Edge все ще аварійно завершує роботу на деяких пристроях, коли користувачі намагаються керувати вибраним. Це не хвилює, що для браузера доступно не так багато доповнень. Він просто хоче, щоб ви спробували. Насправді, Microsoft так сильно просуває браузер, що він завантажив програму встановлення Chrome з Microsoft Store. Додаток був там лише день, перш ніж його вигнали. Windows 10 регулярно показує вам сповіщення «Спробуйте Edge» у випадкові моменти. Зазвичай це супроводжується причиною, яка робить його кращим за “інші” браузери. Якщо ви втомилися від перегляду повідомлення, ви можете досить легко вимкнути сповіщення “Try Edge”.

  Rummage впорядковує та індексує файли за тегом і датою [Windows]

Вимкніть сповіщення «Спробуйте Edge».

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Система». Виберіть вкладку «Сповіщення» та вимкніть перемикач «Отримувати поради, підказки та пропозиції під час використання Windows». Якщо параметр увімкнено та неактивний, швидше за все, ваш системний адміністратор увімкнув його для вас. Зв’яжіться з ними, щоб вимкнути його.

Програма «Налаштування» схильна до зміни дизайну після великого оновлення Windows 10, тому, якщо ви не можете знайти вкладку «Повідомлення та дії» в групі налаштувань «Система», скористайтеся рядком пошуку у верхній частині головного екрана програми «Налаштування», щоб знайти її. .

Обмеження

Це призведе до вимкнення сповіщень “Try Edge”, які ви бачите в інтерфейсі користувача Windows 10. Наприклад, сповіщення про тост, яке з’явиться, або будь-які пропозиції в Cortana більше не відображатимуться. Однак це не вимкне сповіщення, які ви бачите в інших програмах. Наприклад, якщо ви відвідуєте домен Microsoft у Chrome, ви все одно побачите сповіщення вгорі, яке говорить вам спробувати Edge. Це сповіщення є, оскільки веб-сайт знає, який веб-переглядач ви використовуєте, і оскільки веб-сайт належить Microsoft, вони можуть надіслати це повідомлення користувачам, які не користуються Edge.

  Як переглянути та очистити чергу принтера в Windows 10

Це навряд чи станеться в інших програмах, наприклад, жодного моменту ви не побачите пропозиції спробувати Edge в Evernote або Slack. Ви можете як завгодно злитися на Microsoft з приводу цього жорсткого просування продукту, але, зрештою, єдина ОС, яка не наштовхне на вас певні програми, — це Linux. У Windows 7 це було не так. Microsoft ніколи не примушувала користувачів спробувати Internet Explorer, але все змінилося, і Microsoft явно прагне повернути втрачені позиції щодо браузерів і популярності пошукових систем.