Як вимкнути сповіщення про прочитання для повідомлень RCS на телефонах Android

| | 0 Comments| 1:59 AM
Categories:

Повідомлення RCS показують сповіщення про прочитання за умовчанням. Якщо вони вам не потрібні, ви можете вимкнути їх у Google Messages і Samsung Messages.

RCS (Rich Communication Services) має багато функцій, які покращують роботу надсилання текстових повідомлень на Android. Це дає вам змогу спілкуватися через Інтернет або ділитися файлами без стягнення плати оператором або використання стороннього додатка для обміну повідомленнями.

Однією з функцій RCS, яку ви отримаєте, є сповіщення про прочитання, які показують відправнику, чи відкрив ви його повідомлення. Ви можете вимкнути цю функцію, якщо вам це не потрібно з будь-якої причини. Ось як вимкнути сповіщення про прочитання повідомлень RCS у Google Messages і Samsung Messages.

Як вимкнути сповіщення про прочитання в Google Messages

Налаштування сповіщень про прочитання зазвичай увімкнено за умовчанням у Google Повідомленнях, тобто люди знатимуть, що ви прочитали або відкрили їхнє повідомлення з їхнього боку. Щоб вимкнути його, виконайте такі дії:

  Чи слід очистити системний кеш на телефоні Android?
 • Запустіть Google Повідомлення та торкніться значка профілю.
 • Натисніть Налаштування повідомлень і перейдіть до чатів RCS.
 • Вимкніть кнопку «Надіслати сповіщення про прочитання».
 • Відправник більше не зможе побачити, що ви прочитали його повідомлення. Однак вони все одно знатимуть, що їхнє повідомлення доставлено. Це стосується відправників, які використовують як Google Messages, так і Samsung Messages.

  Інша річ, на яку слід звернути увагу, це те, що людина з іншого боку може бачити, як ви друкуєте, якщо у вас увімкнено індикатори набору тексту. Щоб вимкнути цю функцію, відкрийте Google Повідомлення, торкніться значка профілю, перейдіть до Налаштування повідомлень > Чати RCS і вимкніть кнопку Показати індикатори введення.

    Нові функції Firefox 43 для комп’ютера та Android

  Як вимкнути сповіщення про прочитання в Samsung Messages

  Функція сповіщень про прочитання також увімкнена за замовчуванням у Samsung Messages. Вимкнути його легко:

 • Відкрийте Samsung Messages на своєму пристрої Galaxy.
 • Торкніться значка з трьома крапками та перейдіть до Налаштувань.
 • Відкрийте опцію Налаштування чату та знайдіть Сповіщення про прочитання.
 • Вимкніть кнопку «Прочитати сповіщення».
 • Відправник знатиме лише, що ви отримали його повідомлення, але не зможе сказати, чи ви його відкривали. Цей параметр застосовується незалежно від платформи обміну повідомленнями RCS, яку вони використовують.

  Чому ви повинні вимкнути сповіщення про прочитання

  Вимкнення сповіщень про прочитання на будь-якій платформі обміну повідомленнями зменшує тиск необхідності відповідати людям, з якими ви не хочете спілкуватися. Це також стане в нагоді, якщо ви зайняті і вам потрібно зосередитися на чомусь іншому, не турбуючись про те, що людина з іншого боку почуватиметься ігнорованою. Вимкнення сповіщень про прочитання зрештою допоможе встановити здорові межі між вами та людьми, з якими ви спілкуєтеся.

    Як змінити голос Google Assistant [Android]