Як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram

Соціальні медіа стали невід’ємною частиною нашого життя, а Instagram, зокрема, є найпоширенішою мережевою платформою. Усі підключені до однієї платформи, від знаменитостей до ваших друзів і випадкових незнайомців. Ви можете надіслати повідомлення будь-кому, і вони також! Минули ті часи, коли ви могли надіслати комусь повідомлення й не знати, чи він прочитав повідомлення. Тепер люди очікують, що ви миттєво відповідатимете або реагуєте на повідомлення/пости/ролики/історії/меми, які надсилає вам інший користувач. Але найчастіше вам не хочеться відповідати їм одразу, і вам просто цікаво дізнатися, що вони надіслали. І ви повинні постійно шукати способи вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram. Не хвилюйся; ми вас покриємо! Ми розповімо вам, що таке сповіщення про прочитання та як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram і читати повідомлення в Instagram, не залишаючись видимими.

Як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram

Про те, як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке сповіщення про прочитання?

Прямий обмін повідомленнями в Instagram є одним із найпоширеніших і бажаних способів спілкування з людьми в наші дні. Instagram дозволяє вам не надсилати текстові повідомлення та підтримує розмову, надсилаючи меми, ролики та дописи. Коли ви ділитеся повідомленнями або надсилаєте повідомлення в Instagram, ви очікуєте швидких і миттєвих відповідей, сподіваючись отримати потрібну реакцію від людини, або іноді ви віддаєте перевагу залишати кілька повідомлень на прочитання, а не відповідати на них миттєво та витрачати час на відповідь.

Але Instagram розуміє терміновість і очікування, які ви або відправник можете мати, тому вони запровадили сповіщення про прочитання. Він показує особу, яка надсилає повідомлення, коли ви прочитали повідомлення.

  Що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram?

Як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram?

Гаразд, ми знаємо, що ви прийшли сюди в пошуках способу ввести в оману людей, щоб вони повірили, що ви не читали повідомлення, тому що воно не показує їм це, коли ви хитро вже знаєте, чим вони вам надіслали або поділилися. У більшості випадків незнайомі люди пишуть вам повідомлення, а коли ви відкриваєте чат і читаєте повідомлення в Instagram, вас не бачать. Коли ви не відповідаєте, вони дізнаються про це та докучають вам, щоб ви не надсилали їм повідомлення, доки ви не розчаруєтесь і не заблокуєте їх.

Нам прикро повідомляти вам, що вимкнення сповіщень про прочитання не можна виправити назавжди, але ми тут, щоб поділитися нашими способами вирішення проблеми. Вони можуть не повністю вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram, але точно допоможуть вам виграти час, перш ніж вам доведеться відправити повідомлення відправнику.

Прочитайте наведені нижче методи, щоб тимчасово вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram, і подивіться, що вам найкраще підходить

Спосіб 1: обмежте обліковий запис IG

Обмеження облікового запису в основному означає, що ви не блокуєте їх і забороняєте певну діяльність у своєму обліковому записі. Особа, яку ви обмежили, не може бачити сповіщення про прочитання, і якщо вона коментує ваші публікації, їх можете бачити лише ви та ця особа з обмеженнями.

Щоб заборонити комусь доступ до вашого профілю, виконайте наведені нижче дії.

Примітка: Для обох Android і iOS Користувачі Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться вкладки Профіль.

3. На екрані профілю торкніться Підписка.

4. Знайдіть потрібний обліковий запис, який потрібно обмежити, і торкніться потрібного результату.

5. Торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті.

6. Натисніть Обмежити, щоб обмежити особу.

Процес обмеження облікового запису Instagram такий самий, як і вище, для користувачів Instagram Lite.

Спосіб 2: увімкніть режим польоту та вийдіть із системи

  Як додати місцезнаходження в біографію Instagram

Ми знаємо, що цей крок звучить надскладно, але повірте нам, його легко виконати, щоб вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристрій.

2. Відкрийте потрібний DM, який ви хочете побачити, щоб вас не бачили.

Примітка. Зачекайте, поки вікно DM повністю завантажиться.

3. Потім вимкніть Wi-Fi або мобільні дані на панелі швидких налаштувань.

4. Далі увімкніть режим польоту.

5. Прочитайте повідомлення з відкритого вікна DM.

6. Прочитавши повідомлення, перейдіть до свого профілю IG.

7. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

8. Натисніть Налаштування.

9. Нарешті, проведіть пальцем вниз і торкніться «Вийти», щоб вийти з облікового запису IG.

Після того, як ви прочитаєте повідомлення, перезапустіть програму та увійдіть, прочитані повідомлення не будуть позначені як переглянуті.

Спосіб 3: Вимкніть сповіщення про повідомлення Instagram

Коли ви натискаєте сповіщення про повідомлення Instagram, Instagram позначає їх як сповіщення про прочитання. Коли ви натискаєте на сповіщення, Instagram безпосередньо відкриває чат. Тож найкращий варіант — вимкнути сповіщення про повідомлення в Instagram.

1. Запустіть програму Instagram і торкніться вкладки «Профіль» у нижньому правому куті.

2. Торкніться піктограми гамбургера > Параметри.

3. Потім торкніться опції Сповіщення.

4. Знайдіть і торкніться опції «Повідомлення та дзвінки».

5. Натисніть перемикач Вимкнути в розділі Запити на повідомлення, як показано.

Спосіб 4: Вимкніть активний статус

Вимкніть кнопку «Показати статус активності», це вимкне кнопку «Показати, коли ви активні разом». Обидва користувачі не знатимуть, коли інша особа активна в Instagram. Це також може вимкнути сповіщення про прочитання. Ось кроки, щоб вимкнути статус «Активний» в Instagram.

1. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram і перейдіть до свого профілю.

2. Потім натисніть Налаштування > Конфіденційність.

3. Натисніть Статус активності.

4. Вимкніть перемикач функції «Показати статус активності».

Примітка. Якщо кнопка перемикання сіра, а не синя, це означає, що ви успішно використали цю функцію.

Спосіб 5: читання з панелі сповіщень

Найпростіший спосіб прочитати повідомлення, не знаходячи способів вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram і не повідомити відправника, що ви прочитали повідомлення, — прочитати його з панелі сповіщень. Вам буквально потрібно просто провести пальцем вниз по панелі сповіщень і прочитати повідомлення.

  Як побачити видалені фотографії людей в Instagram

Чи можете ви змінити сповіщення про прочитання в Instagram?

Так, ви точно можете змінити сповіщення про прочитання, але немає постійного способу зробити це, тож ви можете лише читати повідомлення в Instagram без тимчасового перегляду.

Як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram за допомогою універсального інструменту?

DMpro це рішення, воно дозволяє вам читати ваші прямі повідомлення в Instagram з вашої електронної пошти, тому не буде головного болю, коли вас позначатимуть у чаті особи, якій ви не хочете негайно надсилати повідомлення.

Чому зникли квитанції про прочитання в Instagram?

Якщо сповіщення про прочитання Instagram не видно, це, ймовірно, через збої в Instagram, і їх буде виправлено в найкоротші терміни. Оскільки це дуже подобається функція, тому Instagram не видалить її, і немає такого методу чи виправлення, щоб повністю видалити сповіщення про прочитання.

Чи можете ви вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram, якщо ви не прочитали повідомлення?

Ні, побачене залишатиметься видимим, навіть якщо ви позначите повідомлення в Instagram як непрочитане.

Чи працюють сповіщення про прочитання в обох напрямках?

Ні, сповіщення про прочитання надсилається вашим пристроєм, лише коли він увімкнений. Воно по-різному відображається користувачам залежно від часу, коли вони побачили повідомлення.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.