Як вимкнути сповіщення про запис дзвінків на Android (Realme, Oppo, Vivo, iQOO, Xiaomi та OnePlus)

Categories:

Після 2020 року це вдалося Google обов’язковий для OEM-виробників попередньо встановити програми Google Dialer і Messages. Це призвело до видалення стандартних додатків дозвону та обміну повідомленнями, розроблених кожним виробником пристрою. На відміну від Google Dialer, стандартні номеронабирачі мали функцію запису дзвінків, яка не сповіщала, що дзвінок записується. Це головна причина, чому користувачі шукають альтернативу. Отже, у цій статті ми пропонуємо вам робочий посібник про те, як вимкнути повідомлення про запис дзвінків на всіх телефонах Android. Від Realme, Oppo та OnePlus до Vivo, iQOO та Xiaomi, ми розглянули всі способи запису дзвінків без оголошення чи попередження.

Увімкнути запис дзвінків без сповіщень на Android (2023)

Тут ми додали три різні способи запису дзвінків без будь-яких сповіщень на Realme, Oppo, OnePlus, Vivo, iQOO, Xiaomi та інших пристроях Android. Загалом, якщо ваш телефон має програму Google Dialer, ви можете скористатися наведеними нижче методами. Однак перед цим ви можете дізнатися нижче, чому Google повідомляє, що дзвінок записується.

Чому Google Dialer оголошує попередження про запис дзвінків?

У деяких країнах існують закони щодо запису та моніторингу телефонних дзвінків, і залежно від вашого місцезнаходження вам може знадобитися отримати згоду або повідомити іншу сторону, перш ніж записувати дзвінок. У деяких країнах запис дзвінків суворо заборонено. Наприклад, у деяких штатах США і абонент, і той, хто телефонує, повинні знати, що дзвінок записується, тоді як в інших регіонах потрібно поінформувати лише одну особу.

В Індії Закон про індійський телеграф 1885 року дозволяє лише центральному уряду або уряду штату прослуховувати розмови, і існують юридичні процедури, яких необхідно дотримуватися. Хоча функція запису дзвінків Google Dialer відповідає вимогам законодавства, є кілька користувачів, які бажають записувати дзвінки без інформування іншої сторони. Отже, з точки зору закону, користувач зобов’язаний повідомити іншу сторону перед записом розмови. І тому, щоб уникнути будь-яких порушень закону, Google повідомляє одержувачу, що дзвінок записується.

  Як згрупувати сповіщення за типом програми на Android

Увімкніть запис дзвінків без оголошення на телефонах OnePlus і Oppo

Якщо у вас є телефон OnePlus або Oppo, є простий спосіб завантажити стару програму ColorOS Dialer, яка дозволяє записувати дзвінки без будь-яких сповіщень. У цьому методі ми демонструємо кроки, як використовувати стандартний номеронабирач ColorOS і записувати дзвінки на телефонах OnePlus і Oppo без попередження про запис дзвінка.

1. Спочатку встановіть ODialer (безкоштовно) на вашому смартфоні. Це стандартна програма набору номера, запропонована командою ColorOS.

2. Далі відкрийте програму та встановіть її як номеронабирач за умовчанням. Надайте всі необхідні дозволи.

3. Ось і все. Тепер відкрийте ODialer (програма Phone), зробіть дзвінок і натисніть «Записати». Дзвінок буде записаний на телефони Oppo та OnePlus без будь-яких оголошень чи попереджень. Якщо це не працює, перейдіть до останнього розділу, щоб знайти потенційне рішення.

Увімкніть запис дзвінків без оголошення на телефонах Vivo та iQOO

Якщо ви не знаєте, телефони Vivo та iQOO постачаються з прихованою стандартною програмою Phone, яка підтримує запис дзвінків без сповіщення, але вона вимкнена з коробки. Але за допомогою чудового трюку ви можете ввімкнути його та легко замінити додаток Google Dialer. Ось як це зробити.

1. Якщо у вас є телефон Vivo або iQOO і ви хочете записувати дзвінки без сповіщень, відкрийте програму Google Dialer (Phone) і введіть наведений нижче код. Цей прихований код USSD дозволяє замінити стандартний Google Dialer на альтернативний телефонний додаток. На деяких телефонах Vivo код не працює. Якщо це так, перейдіть до наступного розділу.

*#*#556688#*#*

2. Ви перейдете на приховану сторінку «Альтернативний телефон і контакти». Тепер увімкніть перемикач і натисніть «OK», а потім «Установити зараз».

  16 найкращих програм для відновлення для Android

3. Далі встановіть альтернативну програму «Телефон» як номеронабирач за умовчанням.

4. Далі зробіть дзвінок за допомогою нової програми Телефон. Нарешті, натисніть «Записати», і виклик буде записаний без відома одержувача. Якщо цей метод не працює для вас, перейдіть до наступного розділу для робочого методу.

Вимкнути сповіщення про запис дзвінків у Google Dialer (Realme, Xiaomi, Moto тощо)

Якщо у вас є смартфон від Realme або Xiaomi і ви хочете записувати дзвінки без будь-яких повідомлень на стороні одержувача, є чудовий обхідний шлях, щоб обійти його. Цей метод також застосовний до всіх телефонів Android, які поставляються зі стандартною програмою Google Dialer. Якщо наведені вище методи не спрацювали, виконайте наведені нижче дії та вимкніть сповіщення про запис дзвінків на телефонах Android.

1. Перш за все, відкрийте Play Store і знайдіть «Google Dialer». Тепер відкрийте його та натисніть «Видалити». Це призведе до видалення найновішої версії програми та відновлення старішої версії програми, яка постачалася з вашим пристроєм. Ми робимо це, тому що Google виправив це обхідне рішення в останній версії.

2. Обов’язково торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті та вимкніть прапорець «Увімкнути автоматичне оновлення». Це запобіжить автоматичному оновленню Google Dialer до останньої версії. Щоб цей метод працював, переконайтеся, що Google Dialer завжди на старішій версії.

3. Після цього встановіть програму TTSLexx (безкоштовно) із магазину Play. Це безкоштовна програма, яка дозволяє створювати та використовувати спеціальний словник для служби синтезу мовлення від Google. Однак ми можемо використовувати цю безкоштовну програму як обхідний шлях, щоб вимкнути оголошення в програмі Google Dialer на всіх телефонах Android. За словами розробника програми, вона не збирає жодних даних.

4. Після встановлення програми відкрийте «Налаштування» на своєму телефоні та знайдіть «текст у мову». Тепер виберіть «Вивід тексту в мовлення». Зазвичай це доступно в меню «Спеціальні можливості».

  Віджет Holo Label додає текстові мітки на ваш головний екран [Android]

5. Тут натисніть «Переважний двигун» і виберіть програму «TTSLexx».

6. Далі натисніть і утримуйте піктограму Google Dialer (програма для телефону) і виберіть «Інформація про програму». На екрані інформації про програму натисніть «Пам’ять».

7. Тепер натисніть «Очистити дані» та виберіть опцію «Очистити всі дані». Зауважте, що це призведе до видалення повної історії дзвінків, тому створіть її резервну копію, якщо вам знадобиться знову отримати до неї доступ.

8. Нарешті перезавантажте телефон Android. Тепер зателефонуйте за допомогою програми Google Dialer (Phone) і натисніть «Записати». Цього разу програма не сповістить, що дзвінок записується.

9. Якщо він все ще не працює та повідомляє, що дзвінок записується, обов’язково видаліть останнє оновлення, як зазначено в кроці №1, і очистіть наявні дані програми.

Записуйте дзвінки на телефони Android без повідомлення про запис дзвінків

Отже, так, ось як можна вимкнути сповіщення про запис дзвінків на телефонах Android, які постачаються з програмою Google Dialer. Хоча Google зобов’язав виробників комплектного обладнання постачати додаток Google Phone and Messages, є обхідні шляхи, щоб увімкнути старий номеронабирач і пропустити повідомлення «цей дзвінок зараз записується». У всякому разі, це все від нас. Якщо у вас є телефон Xiaomi і ви хочете звільнити пам’ять, дотримуйтеся нашого посібника про те, як видалити «Інші» файли в MIUI. А щоб видалити вірусне програмне забезпечення зі свого телефону Android, перейдіть до нашого посібника за посиланням. Нарешті, якщо у вас виникли проблеми, повідомте нас у розділі коментарів нижче.