techukraine.net WhatsApp Як вимкнути сині галочки в WhatsApp

Як вимкнути сині галочки в WhatsApp

| | 0 Comments| 8:49 AM
Categories:

Сині галочки в WhatsApp повідомляють вам, коли інші прочитали ваше повідомлення, але що, якщо вам не подобається ця функція? Можливо, ви відчуваєте тиск, щоб відповісти, перш ніж ви будете готові, або віддаєте перевагу використовувати додаток у більш прихований спосіб.

Якою б не була причина, ми покажемо вам, як вимкнути сині галочки в WhatsApp.

Як відключити сині галочки WhatApp

Сині галочки WhatsApp керуються простим перемикачем. Щоб знайти його, відкрийте меню «Налаштування» (на нижній панелі програми iPhone або під меню з трьома крапками у верхньому правому куті, якщо ви користуєтеся Android). Далі виберіть панель «Конфіденційність». Усередині знайдіть перемикач сповіщень про прочитання та вимкніть його.

  Як створювати завдання та керувати ними в WhatsApp за допомогою Any.Do

Це не дозволить вам надсилати сповіщення про прочитання людям, з якими ви спілкуєтеся в чаті, тож вони більше не бачитимуть синіх галочок, коли ви відкриєте їхні повідомлення. Як пояснює додаток, ще одним ефектом вимкнення цієї опції є те, що ви більше не зможете бачити сині галочки у своїх повідомленнях, коли їх побачать інші люди.

Зауважте, що ви не можете вимкнути сповіщення про прочитання для групових чатів, навіть за допомогою цього перемикача. Ви також не можете вимкнути «квитанції про відтворення» для голосових повідомлень, тому інші сторони завжди їх бачитимуть.

Якщо ви користуєтеся WhatsApp Web, майте на увазі, що неможливо видалити сині галочки з WhatsApp на вашому ПК; вам знадобиться телефон, щоб змінити ці параметри.

  Як створити власний пакет наклейок для WhatsApp на iPhone та Android

Квитанції прочитання проти синіх галочок

Якщо ви не знаєте термінології, сповіщення про прочитання та сині галочки — це та сама функція. Сповіщення про прочитання — це функція програм для обміну повідомленнями, які повідомляють іншим людям, коли повідомлення прочитано, тоді як сині галочки — це спосіб WhatsApp показувати сповіщення про прочитання.

Перегляньте наш огляд галочок у WhatsApp, щоб дізнатися більше. Можна навіть побачити, коли саме було прочитано ваше повідомлення WhatsApp.

Залишайтеся приватними у WhatsApp

Тепер ви можете використовувати WhatsApp, не знаючи ваших контактів, читали ви їхні повідомлення чи ні. Хоча ця функція має багато переваг, наприклад надання підтвердження для простих повідомлень на зразок «Будь на місці через 10 хвилин», вона підходить не всім.

  Як надіслати не стиснені фотографії через Whatsapp

Поки ви думаєте про це, є багато інших способів зробити WhatsApp більш безпечним і приватним.

Автор зображення: racorn через Shutterstock