Як вимкнути синхронізацію буфера обміну між пристроями в Windows 10

| | 0 Comments| 6:24 AM
Categories:

Буфер обміну Windows 10 дає вам доступ до історії скопійованих елементів, закріплювати часто використовувані елементи та синхронізувати елементи на всіх пристроях. Однак, якщо ви не хочете, щоб Microsoft синхронізувала будь-які конфіденційні дані з хмарою, ви можете повністю вимкнути її.

За замовчуванням синхронізація буфера обміну вимкнена. Якщо він уже ввімкнено, ви можете перемикати функції буфера обміну в Налаштування > Система > Буфер обміну. Але коли ви активуєте функцію синхронізації, вона автоматично синхронізує весь текст, який ви копіюєте.

Щоб заборонити будь-яким користувачам комп’ютера ввімкнути це та випадково синхронізувати потенційно конфіденційні дані, такі як паролі, із серверами Microsoft, ви можете взагалі вимкнути цю функцію.

Домашні користувачі: Вимкніть синхронізацію буфера обміну за допомогою редактора реєстру

Якщо у вас Windows 10 Home, вам доведеться відредагувати реєстр Windows, щоб внести ці зміни. Ви також можете зробити це таким чином, якщо у вас Windows 10 Professional або Enterprise, якщо вам зручніше працювати в реєстрі, а не в редакторі групової політики. (Якщо у вас Pro або Enterprise, ми рекомендуємо використовувати простіший редактор групової політики, як описано в наступному розділі.)

Стандартне попередження: Редактор реєстру є потужним інструментом, і його неправильне використання може зробити вашу систему нестабільною або навіть непрацездатною. Це досить простий хак, і, якщо ви дотримуєтеся інструкцій, у вас не повинно виникнути проблем. Тим не менш, якщо ви ніколи не працювали з ним раніше, подумайте про те, як використовувати редактор реєстру, перш ніж почати. І обов’язково створіть резервну копію реєстру (і вашого комп’ютера!), перш ніж вносити зміни.

  Перевірте сумісність системи з Windows 11 за допомогою програми Health Check

Ви також повинні створити точку відновлення системи, перш ніж продовжити. Ймовірно, Windows зробить це автоматично, коли ви встановите оновлення Anniversary Update, але не завадить зробити його вручну — таким чином, якщо щось піде не так, ви завжди зможете відкотитися.

Потім відкрийте редактор реєстру, натиснувши Windows+R на клавіатурі, ввівши «regedit» у поле, а потім натиснувши клавішу Enter.

Натисніть Windows+R, щоб відкрити

Перейдіть до наступної клавіші на лівій бічній панелі:

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsSystem

Опинившись тут, клацніть правою кнопкою миші на ключі (папці) «Система» на лівій панелі та виберіть «Створити» > «Значення DWORD (32-розрядне»).

Назвіть значення «AllowCrossDeviceClipboard». Двічі клацніть його та встановіть значення «0».

Переконайтеся, що дані значення для нього є

Тепер ви можете закрити редактор реєстру. Щоб зміни набули чинності, не потрібно виходити або перезавантажувати комп’ютер.

Щоб повторно ввімкнути синхронізацію між пристроями для буфера обміну, ви можете повернутися сюди, знайти значення «AllowCrossDeviceClipboard» і встановити його на «1» або повністю видалити.

Завантажте наш хак реєстру одним кліком

Замість того, щоб самостійно редагувати реєстр, ви можете завантажити наш хак Вимкнути синхронізацію буфера обміну між пристроями. Просто відкрийте завантажений файл .zip, двічі клацніть файл «DisableClipboardSyncAcrossDevices.reg» і погодьтеся додати інформацію до свого реєстру. Ми також включили «EnableClipboardSyncAcrossDevices.reg», якщо ви хочете знову ввімкнути його.

  Створення та редагування відео, додавання зображень, тексту та власного звуку [Windows Phone]

Попередження, яке ви отримуєте під час додавання злому реєстру.  Натисніть

Ці файли .reg змінюють ті самі параметри реєстру, які ми описали вище. Якщо ви хочете побачити, що робитиме цей чи будь-який інший файл .reg, перш ніж запустити його, ви можете клацнути правою кнопкою миші файл .reg та вибрати «Редагувати», щоб відкрити його в Блокноті. Ви можете легко створити власні хаки реєстру.

Професійні та корпоративні користувачі: вимкнути синхронізацію буфера обміну за допомогою групової політики

Якщо ви використовуєте Windows 10 Professional або Enterprise, найпростіший спосіб вимкнути синхронізацію буфера обміну між пристроями — це використовувати редактор локальної групової політики. Це досить потужний інструмент, тому, якщо ви ніколи не використовували його раніше, варто витратити трохи часу, щоб дізнатися, на що він здатний.

Крім того, якщо ви перебуваєте в мережі компанії, зробіть кожному послугу та спершу зверніться до свого адміністратора. Якщо ваш робочий комп’ютер є частиною домену, цілком імовірно, що він також є частиною групової політики домену, яка все одно замінить локальну групову політику.

  Як використовувати голосову команду Cortana для вимкнення Windows 10

Ви також повинні створити точку відновлення системи, перш ніж продовжити. Windows, ймовірно, зробить це автоматично, коли ви інсталюєте Anniversary Update. Проте не завадить зробити його вручну — таким чином, якщо щось піде не так, ви завжди зможете відкотитися.

Спочатку запустіть редактор групової політики, натиснувши Windows+R, ввівши «gpedit.msc» у поле, а потім натиснувши клавішу Enter.

Перейдіть до Конфігурація комп’ютера > Адміністративні шаблони > Система > Політики ОС.

Знайдіть параметр «Дозволити синхронізацію буфера обміну між пристроями» та двічі клацніть його.

Знайдіть і двічі клацніть

Встановіть для параметра «Дозволити синхронізацію між пристроями» значення «Вимкнено», а потім натисніть кнопку «ОК», щоб зберегти зміни.

Зміна політики набуває чинності негайно. Тепер ви можете закрити редактор групової політики, не перезавантажуючи пристрій, перш ніж налаштування буде вимкнено.

Щоб повторно ввімкнути синхронізацію буфера обміну між пристроями, поверніться сюди, двічі клацніть параметр «Дозволити синхронізацію буфера обміну між пристроями», а потім змініть його на «Не налаштовано» або «Увімкнено».