Як вимкнути сенсорний екран на Chromebook

Categories:

Якщо ви нещодавно почали користуватися Chromebook, можливо, ви захочете вивчити деякі основи. Наприклад, вам слід навчитися розділяти екран на Chromebook або знати методи запису екрана на Chromebook. Крім того, якщо ваш Chromebook оснащено сенсорним екраном, ви можете вимкнути сенсорний екран, щоб уникнути випадкових помилок під час введення тексту чи використання функціональних клавіш. Крім того, в ОС Chrome є така особлива проблема з сенсорним екраном, яка виникає, коли ваш Chromebook нагрівається. Сенсорний дисплей починає змінюватися, що призводить до помилок. Тому, щоб уникнути таких проблем, вам потрібно навчитися вимикати сенсорний екран на Chromebook.

Вимкнути сенсорний екран на Chromebook (2022)

1. Щоб вимкнути сенсорний екран на Chromebook, спочатку потрібно ввімкнути прапор Chrome у веб-переглядачі. Відкрийте браузер Chrome і введіть chrome://flags в адресний рядок. Потім натисніть Enter.

2. Далі знайдіть «комбінації клавіш для налагодження» або вставте наведений нижче шлях в адресний рядок і натисніть Enter. Тепер клацніть спадне меню поруч із ним і «Увімкнути» прапорець Chrome. Це ввімкне деякі розширені комбінації клавіш ОС Chrome, які зазвичай використовуються розробниками для налагодження ОС.

chrome://flags/#ash-debug-shortcuts

3. Після цього натисніть кнопку «Перезавантажити» у нижньому правому куті браузера, щоб застосувати зміни.

  Як розрахувати щільність PPI вашого екрану

4. Після перезавантаження скористайтеся комбінацією клавіш «Пошук + Shift + T», щоб вимкнути сенсорний екран на Chromebook. Це воно. Щоб знову ввімкнути сенсорний екран, натисніть ту саму комбінацію клавіш, і сенсорний екран знову стане активним. Досить легко, правда?

Вимкніть сенсорний дисплей на Chromebook

Отже, це короткі кроки, які вам потрібно виконати, щоб вимкнути сенсорний екран на Chromebook. Хоча мені подобається користуватися сенсорною панеллю на моєму Chromebook, інколи це спричиняє проблеми з помилковим користуванням, навіть якщо ви просто використовуєте клавіатуру. Що ж, тепер ви можете уникнути таких проблем. У всякому разі, це все для цього посібника. Але якщо ви хочете дізнатися, як установити браузер Tor на свій Chromebook, перегляньте наш детальний посібник. А щоб вільно редагувати файли PDF на Chromebook, дотримуйтеся наших інструкцій у посібнику за посиланням. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.

  Як позначити свої електронні листи для максимальної зручності пошуку