Як вимкнути розумні відповіді в Gmail

Gmail додав розумні відповіді до свого веб-інтерфейсу та мобільних додатків. Розумні відповіді в Gmail спочатку були представлені в Inbox, а потім перенесені в основні програми Gmail. Це часто використовувані відповіді, які люди використовують як «Дякую», «Звучить добре» або щось подібне. Це в основному позбавляє користувачів від необхідності вводити загальну відповідь. Вони особливо корисні на мобільних пристроях. Якщо ви не вважаєте їх корисними, ви можете вимкнути розумні відповіді в Gmail.

Розумні відповіді доступні як у веб-сайті Gmail, так і в мобільних додатках, однак лише мобільні програми мають можливість вимкнути їх.

Вимкніть розумні відповіді

Відкрийте програму Gmail на телефоні iPhone або Android. Торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті, щоб відкрити панель навігації. Прокрутіть до самого кінця панелі навігації та торкніться Налаштування. На екрані налаштувань ви побачите опцію «Загальні налаштування». Це налаштування спеціального додатка, і щоб вимкнути розумні відповіді, вам потрібні налаштування облікового запису. Торкніться свого облікового запису на екрані налаштувань. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде вимкнути розумні відповіді для кожного окремо.

На екрані налаштувань облікового запису ви побачите перемикач Smart Reply. Вимкніть його, і розумні відповіді буде вимкнено.

Розумні відповіді, як випливає з назви, залежать від контексту. Вони не просто дадуть вам ті самі 4-5 відповідей, коли ви відкриєте електронний лист. Функція навчається, коли вона читає все більше і більше ваших електронних листів і аналізує, які відповіді ви використовуєте, а які ігноруєте. Якщо ви вимикаєте цю функцію, тому що відповіді недостатньо корисні або ви рідко бачите таку, якою можна скористатися, спробуйте використовувати цю функцію трохи більше, щоб побачити, чи стане краще.

Функція стає кращою з використанням, тому, якщо ви відмовилися від неї занадто рано, це може бути причиною того, що вона не так корисна для вас, як для інших.

Що стосується вимкнення його у веб-версії, то на форумах продуктів Google є кілька тем, у яких користувачі просять, як відключити його у веб-версії, але немає нічого перспективного чи вказуючого на те, що коли-небудь станеться. Користувачі не повідомляли, що вимкнення його в мобільних додатках вимкнуть його в Інтернеті. Це суто анекдотичний характер, але розумні відповіді активніші в мобільних додатках, ніж у веб-версії, тому це менше неприємностей.