Як вимкнути розблокування для USB-аксесуарів на iOS 12

| | 0 Comments| 12:03 PM
Categories:

У iOS 11.4 додано нову функцію, завдяки якій, якщо ви не підключали USB-аксесуар до свого розблокованого пристрою протягом кількох днів, це не дозволить аксесуару під’єднатися до заблокованого телефону. Щоб увімкнути з’єднання, потрібно розблокувати пристрій, а потім під’єднати аксесуар. Це функція безпеки, і в iOS 12 тривалість підключення USB-аксесуара до заблокованого пристрою була обмежена однією годиною. Це означає, що якщо ви не розблокували телефон більше години, вам доведеться розблокувати його, щоб використовувати USB-аксесуари. Ось як вимкнути розблокування аксесуарів USB.

Примітка: iOS 12 наразі перебуває в бета-версії, і якщо ви не є учасником загальнодоступної бета-програми Apple, ви не зможете використовувати цю нестабільну версію iOS. Стабільний випуск заплановано на осінь цього року.

  Слухайте музику зі свого облікового запису Dropbox, коли ви офлайн [iOS]

Розблокування для USB-аксесуарів

Щоб вимкнути розблокування для аксесуарів USB, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Touch ID і пароль. Введіть свій пароль, а потім прокрутіть униз до розділу «Дозволити доступ, коли заблоковано». Тут знайдіть перемикач із позначкою USB-аксесуари та ввімкніть його.

Це дозволить USB-аксесуарам, зокрема вашому ПК або Mac, підключатися до телефону та заряджати його, навіть якщо він не був розблокований протягом години. Ця опція може з’явитися не для всіх у бета-версії iOS 12, і це, ймовірно, помилка. Дочекайтеся наступної збірки, і вона може з’явитися.

Справжнє питання полягає в тому, чи варто увімкнути цю опцію чи залишити її вимкненою? З новими моделями iPhone все підключається через USB-з’єднання. Роз’єм для навушників зник, і якщо у вас немає Airpods, вам знадобиться USB-роз’єм для під’єднання навушників. З огляду на це, може дратувати необхідність розблокувати пристрій під час підключення аксесуара. Тим не менш, ви можете розблокувати за допомогою Touch ID або Face ID, тому вам не доведеться вводити довгий пароль.

  Персоналізоване потокове відео для Android та iOS

Якщо ви забуваєте про таку функцію, можливо, ви захочете її вимкнути. Уявіть, що ви підключаєте свій iPhone до Mac або ПК для зарядки та повертаєтеся через кілька годин, щоб виявити, що телефон не заряджався, оскільки доступ до аксесуарів USB заблоковано.

Здебільшого це хороша функція безпеки, але деяким користувачам вона може здатися скоріше неприємною, ніж корисною. Якщо ваш телефон коли-небудь буде вкрадено або втрачено, ви побачите, що це утримає будь-кого від спроб стерти його чи перепродати.