Як вимкнути рекомендовані для вас публікації Facebook

Facebook є одним із найпопулярніших соціальних медіа-додатків, яким користуються 2,91 мільярда людей у ​​всьому світі. Facebook час від часу використовує нові алгоритми, щоб змусити користувачів працювати з програмою цілий день. Такі функції, як рекомендовані для вас публікації, залучають користувачів до нового та актуального вмісту. Комусь це може сподобатися; інші знаходять способи позбутися цього. Ви знаходитесь у правильному місці, якщо хочете знати, як вимкнути рекомендовані для вас публікації та рекламу, запропоновану Facebook.

Як вимкнути рекомендовані для вас публікації Facebook

Продовжуйте читати, щоб видалити Рекомендовано для вас на Facebook детально.

Що пропонується вам опублікувати на Facebook?

Пропоновані публікації – це публікації, які з’являються у вашій стрічці новин. Запропоновані для вас публікації надходять із самого Facebook з єдиною метою, щоб ви зацікавилися новими та пов’язаними. Ці дописи можуть бути з профілів, які можуть мати схожий вміст, який ви вже переглядаєте, або яким могли поділитися ваші друзі та родина на Facebook. Пропоновані публікації можуть бути фотографіями, статтями або відео. У цій статті ви дізнаєтесь, як видалити запропоновані вам у Facebook.

Чому я отримую пропозиції для вас у публікаціях?

Рекомендовано для вас – це одна з функцій Facebook, яка дозволяє користувачам відкривати новий і пов’язаний вміст на платформі. На основі різних факторів ви отримуєте рекомендовані для вас публікації. На ці публікації впливають такі фактори:

  • Тип профілю, за яким ви стежите або шукаєте.
  • Ваша взаємодія з іншими публікаціями.
  • Ваше місцезнаходження.
  Як видалити/видалити всі лайки на Facebook

Способи уникати рекомендованих для вас публікацій у Facebook

Ви вже читали про те, як вимкнути рекомендовані для вас публікації та оголошення, запропоновані Facebook. Зараз ви дізнаєтеся кілька способів уникати запропонованих вам публікацій у Facebook.

  • Не реагуйте на будь-які запропоновані вам пости.
  • Ви можете використовувати розширення для браузера AdBlock plus і FB purity, щоб припинити показ реклами у вашій стрічці.
  • Вимкніть налаштування новин, щоб уникнути небажаного контенту.
  • Ви можете вимкнути геодані на своєму пристрої під час використання програми Facebook, оскільки це одна з причин, чому вам можуть пропонувати ваші публікації.

Як вимкнути запропоновані для вас публікації у Facebook

Прочитайте наведені нижче кроки, щоб зрозуміти, як вимкнути рекомендовані для вас публікації у Facebook.

1. Відкрийте програму Facebook на телефоні.

2. Знайдіть рекомендовану для вас публікацію.

3. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті публікації.

4. Натисніть «Сховати публікацію», щоб приховати публікації з цієї сторінки.

Примітка. Публікація приховує рекомендовану для вас публікацію, ви можете або скасувати, або поскаржитися, або відповідно керувати своїм каналом.

5. Ви також можете торкнутися опції «Відкласти», яка допоможе вам тимчасово видалити запропоноване для вас видалення на Facebook.

Примітка. Торкніться «Приховати все», якщо ви не хочете повністю бачити публікації від цієї особи чи сторінки.

  Як налаштувати відеодзвінок у Facebook Messenger Rooms

6. Торкніться опції «Керувати своєю стрічкою», щоб налаштувати свою стрічку за бажанням.

Як вимкнути рекомендовану рекламу Facebook

Оголошення у Facebook охоплюють 2,11 мільярда користувачів. Цей охоплення часто вважається неприємним явищем, яке не подобається користувачам під час використання Facebook. Хоча на відміну від запропонованих дописів, ви не можете їх приховати або відкласти, ви можете зменшити їх відображення. Ви можете виконати цю процедуру, дотримуючись наведених нижче кроків.

1. Відкрийте програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті екрана.

3. Прокрутіть униз і торкніться останньої опції Налаштування та конфіденційність.

4. Торкніться ярликів конфіденційності.

5. Прокрутіть униз, щоб знайти параметри реклами.

6. Приховайте рекламу, натиснувши кнопку Приховати рекламу, яку ви не хочете бачити на вкладці «Рекламодавці».

7. Торкніться наступної вкладки «Теми оголошень».

8. У рядку пошуку ви можете шукати оголошення, які хочете бачити менше.

Примітка. Ви також можете переглядати наданий список і вручну вибрати рекламу, яку хочете бачити менше.

Як очистити список запропонованих у Messenger

Пропонований список у програмі Messenger сформований на основі активності ваших друзів у Facebook. Ці дії включають позначення тегами, поширення, лайк, коментування, відвідування профілю та багато іншого. Завжди очищайте запропонований список у месенджері, щоб уникнути спаму та інших причин. Виконайте наведені нижче дії

1. Відкрийте програму Messenger на телефоні.

2. Торкніться зображення профілю в лівому верхньому куті екрана.

3. Прокрутіть вниз, щоб торкнутися Контакти телефону.

4. Натисніть Керувати контактами.

  Як вести пряму трансляцію на Facebook

5. Натисніть Видалити всі контакти.

Примітка: після виконання всіх вищезазначених кроків, якщо ви все ще знаходите запропонований список, вийдіть із усіх своїх пристроїв, а потім увійдіть знову.

Ці кроки допоможуть зрозуміти, як очистити запропонований список у месенджері.

Що таке FB Purity?

FB (Fluff Busting) Чистота це розширення для браузера, яке використовується, коли ви хочете вимкнути небажані спонсоровані дописи, рекламу, спам ігор тощо. Ви можете легко завантажити його з офіційного веб-магазину Chrome. Це розширення дозволяє користувачам налаштовувати перегляд Facebook відповідною інформацією, яку вони хочуть. Він абсолютно безпечний у використанні, якщо ви завантажуєте його з офіційних веб-сайтів. Завантаження FB purity зі стороннього веб-сайту може викликати помилки під час використання. Вони також можуть мати потенційно шкідливі шкідливі та шпигунські програми.

***

Вище згадано способи видалення рекомендованих для вас у Facebook і очищення списку запропонованих у месенджері. Можливо, ви також зрозуміли, як зменшити пропоновану рекламу Facebook. Сподіваємося, цей посібник допоміг вам дізнатися, як вимкнути Facebook, запропонований для вашої публікації. Поділіться своїми запитами чи пропозиціями в розділі коментарів нижче.