Як вимкнути режим польоту в Windows 10 (повний посібник)

| | 0 Comments| 4:15 AM
Categories:

Windows 10 працює як на настільних комп’ютерах/ноутбуках, так і на планшетах. Ці пристрої мають різні типи радіоперемикачів, які дозволяють їм встановлювати різні типи з’єднань з іншими мережами та пристроями, наприклад, комутатор WiFi та комутатор Bluetooth.

У Windows 10 Wi-Fi і Bluetooth можна вимкнути окремо, тобто ви можете вимкнути обидва або вимкнути один, а інший залишити включеним. Щоб спростити вимкнення всіх радіоприймачів, у Windows 10 є режим польоту.

Вимкніть режим польоту в Windows 10

Якщо режим польоту ввімкнено, ви побачите піктограму літака в системному треї. Цей значок замінить піктограму WiFi або Ethernet, яка зазвичай вказує на підключення до мережі.

Увімкнути або вимкнути режим «У літаку» легко, але якщо ви не знаєте, де знаходиться його елемент керування/перемикач, ви можете не знати, як його вимкнути.

  Як змінити основну кнопку миші в Windows 10

1. Центр дій

Найпростіший спосіб вимкнути режим польоту в Windows 10 — скористатися центром дій. Є спеціальний перемикач, який дозволяє вмикати або вимикати його.

Торкніться комбінації клавіш Win+A.
На панелі, що відкриється праворуч, натисніть кнопку Режим польоту.
Підсвічування кнопки зникне, вказуючи на те, що вона вимкнена.

2. Панель мережі WiFi

Коли режим польоту ввімкнено, значок літака додається в системний трей. Якщо ви клацнете цю піктограму літака, відкриється панель мережі WiFi, на якій є перемикач для вмикання або вимкнення режиму польоту.

Натисніть значок літака в системному треї.
На панелі, що відкриється, натисніть перемикач «Літак».
Виділення на перемикачі зникне, а режим польоту буде вимкнено.

  Як видалити віруси з Windows 10 за допомогою сценарію PowerShell

3. Додаток налаштувань

Ви також можете вимкнути режим польоту в меню «Налаштування», але це, безумовно, найскладніший метод, перерахований тут.

Торкніться комбінації клавіш Win+I, щоб відкрити програму Налаштування.
Перейдіть до Мережа та Інтернет.
Виберіть вкладку Режим польоту.
Вимкніть перемикач у верхній частині.

4. Спеціальна клавіша на клавіатурі

Якщо вам цікаво, як ви могли випадково ввімкнути режим польоту, ймовірно, винною є клавіатура. Багато клавіатур, особливо внутрішні, які постачаються з ноутбуками, мають спеціальну клавішу для включення або вимкнення Wi-Fi. У Windows 10 ця клавіша співпадає з перемикачем режиму польоту. Якщо торкнутися його, режим польоту буде ввімкнено, а повторне натискання — вимкне його.

  Як створити тимчасові резервні копії папок у Windows 10

Знайдіть ключ із значком Wi-Fi або значком антени та торкніться його. Режим польоту буде вимкнено.

Висновок

Режим польоту вимикає весь бездротовий зв’язок у системі. Це щось на кшталт перемикача, але м’який, який не порушує більше, ніж слід. Якщо вам коли-небудь знадобиться швидко вимкнути Інтернет і Bluetooth, це корисний перемикач.