Як вимкнути пропоновані публікації в Instagram

Пропоновані публікації в Instagram служать зручним способом знайти новий вміст від творців, який відповідає вашим інтересам. Однак не всі хочуть бачити на хронології публікації від людей, за якими вони не підписалися. На щастя, платформа, що належить Meta, тепер пропонує вам два простих способи позбутися запропонованих дописів. У цій статті детально описано, як вимкнути пропоновані публікації в Instagram.

Вимкнути пропоновані публікації в Instagram (2022)

Що таке рекомендовані дописи в Instagram?

Instagram показує користувачам рекомендовані публікації, коли вони бачать весь останній вміст облікових записів, на які вони підписані. Згідно з Instagram, пропозиції базуються на вашій активності на платформі, облікових записах, на які ви підписалися, а також на популярності вмісту та творців. Читайте далі, щоб дізнатися більше про способи приховати запропоновані публікації в Instagram.

  Як зберегти фотографії Instagram на ноутбук або ПК

Відкладіть пропоновані публікації в Instagram

1. Коли ви знайдете запропоновану публікацію у своїй стрічці, натисніть вертикальну іконку з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Не цікавить» у спливаючому меню.

2. Instagram тепер приховає публікацію та покаже підказку з можливістю відкласти перегляд запропонованих дописів на 30 днів. Торкніться «Відкласти всі запропоновані публікації в стрічці на 30 днів», щоб приховати рекомендовані публікації на місяць.

Вимкніть пропоновані публікації в Instagram

Хоча ви не можете вимкнути пропозиції публікацій в Instagram, ви можете уникнути їх перегляду за допомогою чудового обхідного рішення. Процес тут включає налаштування та перемикання на ваші канали «Підписки» або «Улюблені», запроваджені на початку цього року.

  Як змінити зображення профілю в Instagram?

Оскільки ці стрічки зосереджені на тому, щоб надавати вам вміст від людей, на яких ви підписалися, ви можете бути впевнені, що ви не побачите запропонованих публікацій під час їх перегляду.

Як ми пояснили в нашому посібнику щодо використання хронологічної стрічки Instagram, ви можете натиснути на логотип Instagram і вибрати «Підписки» або «Вибране», щоб переглянути публікації з певних облікових записів, які вам подобаються. Переглядаючи ці канали замість стандартного каналу «Домашня», ви можете уникати пропозицій публікацій.

Перестаньте бачити пропоновані публікації в Instagram

Отже, ось воно! Сподіваємося, що цей короткий посібник допоміг вам позбутися пропонованих публікацій, які захаращують вашу стрічку в Instagram. Щоб вивчити більше таких функцій, перегляньте наші посібники щодо пошуку старої біографії Instagram, створення опитувань в Instagram та порад, як уникнути блокування в Instagram. Якщо у вас є інші запитання, пов’язані з функціями Instagram, повідомте нам у коментарях нижче, і хтось із нашої команди обов’язково допоможе вам.

  Як використовувати ефекти Instagram на iPhone та Android