Як вимкнути пропозиції Siri на екрані блокування вашого iPhone

| | 0 Comments| 5:20 AM
Categories:

З iOS 12 Siri почала пропонувати пропозиції щодо ярликів та іншого через заблокований екран. Ви можете вимкнути ці пропозиції для окремих програм або повністю вимкнути всі пропозиції Siri, щоб очистити заблокований екран.

Пропозиції Siri — це маловідома функція, яка дозволяє Siri стежити за завданнями, які ви виконуєте регулярно, а потім пропонувати ярлик до цих завдань у найкращий час. Чудовим прикладом цього може бути, якщо ви замовили каву в певний час або в певному місці. Siri теоретично помітить це, а потім почне рекомендувати цю дію, коли прийде час. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на сповіщення, щоб виконати дію.

  Як робити рукописні нотатки на iPad за допомогою Apple Pencil

Залежно від програми, про яку йдеться, Siri може робити пропозиції, які з’являються на заблокованому екрані, але якщо вона стає занадто балакучою або починає робити пропозиції щодо програм, які не є важливими, ви можете вимкнути його. На щастя, ви можете вимкнути цю функцію для певних додатків, замість того, щоб це робити все або нічого.

Як вимкнути пропозиції Siri для всіх програм

Якщо ви не хочете, щоб усі програми створювали пропозиції Siri на екрані блокування, ви можете натиснути один перемикач, щоб зробити це.

Щоб почати, відкрийте «Налаштування» та натисніть «Siri & Search».

Прокрутіть униз і перетягніть перемикач «Пропозиції на заблокованому екрані» у положення вимкнено.

  Як оптимізувати PDF-файли, експортовані з MS Word

Як вимкнути пропозиції Siri для окремих програм

Щоб почати, відкрийте програму Налаштування та торкніться «Сповіщення».

Далі торкніться «Пропозиції Siri».

На наступному екрані відображаються всі програми, які підтримує Siri Suggestions, зі зручним перемикачем для деактивації програм, які ви не хочете бачити.

Щоб вимкнути програму, переведіть перемикач у вимкнене положення.

Якщо пізніше ви вирішите, що хочете побачити пропозиції ще раз, просто увімкніть той самий перемикач знову.