Як вимкнути пропозиції переходу на вкладку в Chrome

У Chrome 69 було чимало змін. Рідко трапляється, що одна нова версія браузера має таку кількість змін. Зазвичай Google виділяє їх. У Chrome 69 інтерфейс користувача відрізняється, і ви помітите, що універсальна панель тепер пропонує вам опцію «Перейти на вкладку», коли ви шукаєте або вводите домен, який у вас уже відкритий, на іншій вкладці. У вас все ще є можливість відкрити домен на поточній вкладці, але якщо ви вважаєте це нове доповнення непотрібним, ви можете вимкнути пропозиції Перейти до вкладок у Chrome.

Вимкнути перехід до вкладки

Щоб вимкнути перехід до пропозицій вкладок у Chrome, відкрийте нову вкладку та вставте наступне в універсальну панель.

chrome://flags/#omnibox-tab-switch-suggestions

Це має автоматично перевести вас до прапорця пропозицій перемикання вкладок універсального вікна пошуку. Відкрийте спадне меню поруч із ним і виберіть параметр Вимкнено. Перезапустіть Chrome, і пропозиції щодо переходу на вкладку повинні зникнути.

Ця функція покликана допомогти вам керувати вкладками та відкривати менше вкладок, якщо це можливо. Часто ви можете відкрити домен на вкладці і через деякий час спробувати відкрити його в іншій. Найчастіше це трапляється, коли у вас відкрито занадто багато вкладок у кількох вікнах, і ви намагаєтеся отримати доступ до домену, який ви часто використовуєте.

Функція «Перейти на вкладку» вже давно існує у вигляді сторонніх розширень. Користувачі знайшли його корисним, тому Chrome має сенс додати його. Ви не змушені переходити на вкладку. Якщо натиснути будь-де, крім кнопки Перейти на вкладку, ви все одно зможете відкрити веб-сторінку на поточній вкладці.

Ця функція працює з доменами, а не з конкретними URL-адресами. Якщо, наприклад, у вас відкритий Reddit на вкладці, і ви спробуєте відкрити його знову в іншому вікні, ви не отримаєте параметр Перейти на вкладку. Однак якщо ви намагаєтеся отримати доступ до субредиту в іншому вікні, коли він уже відкритий в іншому, з’явиться параметр Перейти на вкладку. Можливо, це помилка, або, можливо, Google створив для цього таку роботу. У будь-якому випадку, якщо ви вважаєте його корисним, ви можете продовжувати його використовувати. Якщо ви вважаєте, що це непотрібно, і не хочете, щоб універсальна панель змінювала свою роботу, ви можете вимкнути пропозиції Перейти до вкладок і не турбуватися цим. Будемо сподіватися, що Chrome не скасує цей прапор.