Як вимкнути пропозиції на сторінці нової вкладки Chrome

| | 0 Comments| 8:42 PM
Categories:

Chrome для iOS і Android пропонує запропонований вміст на сторінці нової вкладки. Він відображається під швидкісним набором і пропонує статті, які можуть вас зацікавити. Само собою зрозуміло, що браузери, які намагаються таким чином проникнути в поле запропонованого вмісту, не дуже добре сприймаються. Хороша новина полягає в тому, що ви можете вимкнути пропозиції на сторінці нової вкладки Chrome.

Вимкніть пропозиції – iOS

Відкрийте програму Chrome на своєму iPhone або iPad. Торкніться кнопки додаткових параметрів, тобто трьох крапок у верхньому правому куті, і виберіть «Налаштування» у меню.

Перейдіть до Конфіденційності та вимкніть перемикач «Пошук і пропозиції сайтів», і запропонований вміст зі сторінки нової вкладки зникне.

  Як автоматично відновити файли в Photoshop

Вимкніть пропозиції – Android

Chrome на Android також пропонує вміст на сторінці нової вкладки. Вимкнути його не так просто, як на iOS.

Щоб вимкнути пропозиції на сторінці нової вкладки в Chrome, введіть наступне в рядку UL. Торкніться спадного меню під ним. Виберіть опцію «Вимкнути» у меню, що відкриється, і перезапустіть Chrome за допомогою кнопки «Перезапустити зараз», яка з’явиться після того, як ви змінили прапорець.

chrome://#enable-ntp-remote-suggestions

Це все, що вам потрібно зробити. Після вимкнення цього прапорця в Chrome для Android запропонований вміст новин більше не відображатиметься на сторінці нової вкладки в Chrome. Однак він буде замінений вашими останніми закладками.

  Як Gravis PC GamePad змінив ігри для ПК у 90-х

Ця нова функція була додана в Chrome 54, що означає, що вона існує вже кілька місяців. Можливість його відключити була завжди. iOS могла отримати цю функцію пізніше, ніж користувачі Android, оскільки Google зазвичай впроваджує нові функції до версії iOS своїх програм після того, як вони вже були на Android протягом значної кількості часу.

Пропонований вміст не марний, оскільки він правильно визначає, які теми вас цікавлять, і показує вам відповідний вміст. Єдиний недолік полягає в тому, що якщо вас цікавить конкретна ніша, наприклад, технології, ви, ймовірно, слідкуєте за веб-сайтами, які пропонує Chrome. Навряд чи ці пропозиції є тими, де ви знайдете нові веб-сайти для читання. Це ті самі, популярні, про які напевно чули люди, які не цікавляться технікою. Ось чому для Chrome немає сенсу додавати таку функцію.

  Найкращі інструменти моніторингу J-Flow для професіоналів у мережі

Він навіть не пропонує користувачам кращого досвіду читання. По суті, це спрямовує вас на певний веб-сайт, на який ви, ймовірно, вже стежите.