Як вимкнути попередній перегляд ескізів автоматичного відтворення на YouTube

Залежно від того, кого ви запитаєте, попередній перегляд ескізів YouTube, який автоматично відтворює відео під час прокручування, є благом або прокляттям. Ця функція дозволяє користувачам швидко поглянути на вміст відео, наводячи курсор на ескіз. Однак не всім подобається переглядати динамічне відео під час перегляду стрічки. Це стає ще більш дратівливим на мобільному пристрої, де ви можете прогортати відео та ввімкнути аудіо з попереднього перегляду ескізів автоматичного відтворення. Отже, якщо ви хочете зупинити відтворення відео YouTube під час прокручування, ось як вимкнути попередній перегляд ескізів на YouTube.

Вимкнути попередній перегляд ескізів на YouTube (2022)

Вимкнути попередній перегляд ескізів на YouTube (Android та iOS)

1. Відкрийте програму YouTube на телефоні та торкніться значка профілю у верхньому правому куті. Тепер виберіть «Налаштування», щоб отримати доступ до налаштувань YouTube.

  Як скинути рекомендації YouTube

2. Натисніть «Загальні» в налаштуваннях та виберіть «Відтворення у стрічках», щоб керувати автовідтворенням домашньої стрічки YouTube.

3. У спливаючому вікні, що з’явиться, виберіть «Вимкнути» відтворення у каналах, і все. Ескізи відео більше не відтворюватимуться автоматично, коли ви прокручуєте стрічку.

Вимкніть попередній перегляд ескізів автовідтворення на веб-сайті YouTube

1. Відкрийте YouTube і натисніть зображення профілю у верхньому правому куті. Коли з’явиться спливаюче меню, натисніть «Налаштування».

2. Тепер перейдіть до розділу налаштувань «Відтворення та продуктивність» з лівої бічної панелі.

3. Тут вимкніть перемикач «Вбудоване відтворення», щоб зупинити відтворення відео, коли ви наведете курсор на них у домашній стрічці YouTube.

  3 способи завантажити субтитри з відео YouTube

Вимкніть автовідтворення попереднього перегляду відео на YouTube

Отже, це кроки, необхідні для вимкнення автоматичного відтворення на YouTube. Тим часом, якщо ви хочете видалити свою історію YouTube, ви можете переглянути нашу статтю за посиланням. І щоб отримати більше таких порад, не забудьте переглянути нашу статтю про найкращі прийоми YouTube, які ви повинні знати.