Як вимкнути повідомлення на вашому Mac

| | 0 Comments| 1:16 AM
Categories:

iMessage полегшує спілкування між пристроями в екосистемі Apple. Це набагато краще, ніж використання застарілого протоколу SMS, що дозволяє безкоштовно надсилати необмежену кількість повідомлень і користуватися багатьма іншими доступними функціями. Однак використання програми «Повідомлення» на Mac може відволікати увагу, оскільки повідомлення часто з’являються.

Якщо вас це дратує, ми покажемо вам, як вимкнути Повідомлення на вашому Mac, щоб ви могли відновити контроль і зосередитися на своїй роботі. Ви також можете спільно використовувати один Mac у сім’ї; отже, використання Повідомлень на такому спільному пристрої, мабуть, не є гарною ідеєю.

Як вимкнути повідомлення в macOS

Повідомлення — одна з багатьох програм, попередньо встановлених на вашому Mac, і її неможливо видалити. Єдиний спосіб вимкнути iMessage на вашому Mac – вийти з підключеного облікового запису iCloud. Але це має певну ціну, оскільки ви більше не отримуватимете текстові повідомлення iMessage. Незважаючи на це, ось як вимкнути Повідомлення на вашому Mac:

  Отримайте Hangouts, щоб розпізнавати й пов’язувати номери телефонів із контактами
 • Відкрийте програму «Повідомлення» на своєму Mac.
 • Натисніть «Повідомлення» на панелі меню та виберіть «Налаштування» зі спадного меню.
 • Перейдіть на вкладку iMessage у новому вікні, яке з’явиться.
 • Натисніть «Вийти» поруч із адресою електронної пошти Apple ID, а потім знову виберіть «Вийти» у спливаючому вікні для підтвердження.
 • Після цього ви миттєво вийдете зі свого облікового запису iCloud у програмі «Повідомлення». Ви не зможете отримувати або надсилати повідомлення на своєму Mac, доки знову не активуєте iMessage. Однак iCloud залишатиметься активним для всього іншого на вашому Mac.

  Якщо ви не хочете вимикати Повідомлення, тимчасовим виправленням є керування сповіщеннями macOS. Таким чином ви не отримуватимете сповіщень, коли отримаєте нове повідомлення. Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування > Сповіщення > Повідомлення, а потім вимкніть Дозволити сповіщення.

    Як вимкнути голосовий диктор (зчитувач з екрана) на Roku

  Вимкніть повідомлення на вашому Mac, щоб менше відволікатися

  iMessage на Mac забезпечує зручність, дозволяючи вам бути в курсі останніх повідомлень від ваших друзів і родини. Однак, якщо ви не хочете, щоб ця функція була на вашому Mac через відволікання чи з інших причин, вимкніть її. Ви можете продовжувати використовувати iMessage на своєму iPhone під час простою в робочий день.