Як вимкнути плату за проїзд на Google Maps

Недоліком використання великого паперу для карт у минулому було те, що ви не точно усвідомлювали, де стоїте. Однак за допомогою Google Maps, доступних на ноутбуках, смартфонах і навіть розумних годинниках, тепер дуже зручно знайти, куди ви хочете поїхати, і навіть побачити різницю в відстані. Усі ці технологічні досягнення почалися в середині 2000 року, коли Google придбала компанію під назвою Where2. Ідея полягала в тому, щоб з’ясувати, як зробити так, щоб можна було створювати цифрові карти, щоб було дуже зручно орієнтуватися в напрямках. Нижче ми також обговорили, як заборонити плату за проїзд на Картах Google. Прочитайте це. У сучасну епоху всі користуються Google Maps. Окрім традиційних дорожніх карт, Google Maps надає види з повітря та супутника багатьох територій. Ви застраховані, якщо подорожуєте та хочете знати, як вимкнути платні дороги на Картах Google і уникнути платних доріг на Картах Google на телефонах Android і iPhone. Давайте розпочнемо!

Як вимкнути плату за проїзд на Google Maps

Ми можемо забажати уникнути сплати державного мита з багатьох причин; зрештою, кожен хоче подорожувати та насолоджуватися поїздкою, не витрачаючи зайвих грошей на дорожні збори. Крім того, він чудово підходить для користувачів, які постійно шукають шляхи відволікання. Карти Google продовжуватимуть надавати як безкоштовні, так і платні варіанти маршрутів, де це можливо. Про те, як вимкнути плату за проїзд на Google Maps, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше. Але давайте спочатку дізнаємося, що таке збірний податок.

  Як завантажити та видалити збережені ігри Steam

Що таке збірний податок?

Плата за проїзд — це плата, яку автомобілісти повинні сплачувати за користування міжштатними швидкісними магістралями, тунелями, мостами та іншими федеральними, державними та місцевими магістралями. Національне управління автомобільних доріг Індії відповідає за ці «платні магістралі», як їх називають.

Утримання та будівництво доріг фінансується за рахунок зборів. У результаті він використовує податок на проїзд для оплати новозбудованих платних доріг. Додатково оплачується утримання платної дороги. Одним із видів непрямих податків є збірний податок (стягується з послуг). Як наслідок, ніхто за це не стягує плату (їхній дохід, приріст капіталу, дохід тощо). Розмір і вантажна маса транспортних засобів впливають на ставки податку за проїзд для різних транспортних засобів.

Хоча був час, коли сплачувати плату за проїзд було обов’язково, якщо ви подорожували дорогою до іншого штату, і це було неможливо обійти. Однак завдяки передовій технології Google Maps тепер ви можете вибрати маршрут, яким хочете уникнути, виконавши наведені нижче дії щодо вимикання платних проїздів на Картах.

Що таке дорожні збори на Google Maps?

На iOS і Android у Google Maps з’явилася нова функція, яка розраховує вартість проїзду по вибраному маршруту. Користувачі в Індії, Японії, Індонезії та США тепер можуть отримати доступ до нової функції в Картах, яка відображає плату за проїзд за певним маршрутом. Прогнозована вартість проїзду до вашого місця розташування відображається в додатку перед виїздом.

Якщо ви часто подорожуєте дорогами, це буде корисною функцією, за допомогою якої ви можете заздалегідь перевірити ціни на проїзд на Картах Google. Ви також можете отримати можливість вибрати альтернативний маршрут, якщо ви хочете уникнути платних доріг на Картах або сплатити найменшу можливу кількість зборів. Кожен хоче заощадити, і ми не бачимо в цьому нічого поганого, а ви? Продовжуйте читати нижче, щоб дізнатися, як вимкнути плату за проїзд на Картах Google.

  Як автоматично відновити файли в Photoshop

Як вимкнути плату за проїзд на Google Maps?

Нижче наведено покрокове пояснення того, як для вашої зручності вимкнути плату за проїзд на Картах Google.

1. Відкрийте програму Google Maps на своєму Android або iOS пристрій.

2. Торкніться рядка пошуку та введіть потрібне місце.

3. Потім торкніться опції Напрямки внизу екрана.

4. Виберіть місце початку та торкніться піктограми з трьома крапками.

5. Потім натисніть Параметри маршруту.

6. Торкніться Уникати платних доріг > Готово.

Тепер ви можете легко уникнути платних доріг на Картах Google, зробивши це. Іноді ви заощадите гроші, наскільки це можливо. Повторюйте ці кроки, доки не побачите вкладку «Параметри маршруту», якщо ви хочете, щоб Карти пам’ятали про те, щоб ви не проводили вас через платні дороги, коли ви шукаєте наступне місцезнаходження. За бажанням увімкніть Запам’ятати налаштування. Більшість людей також використовують платні Google Maps iPhone, щоб зменшити свої витрати.

Тепер ви можете почати навігацію. Ви можете повернутися до карти, просто торкнувшись стрілки у верхньому лівому куті екрана. Кнопка «Пуск» знаходиться внизу екрана; торкніться його, щоб почати свою подорож. Карти тепер запам’ятовуватимуть відображати лише безкоштовні маршрути, що рухаються далі. Якщо ви вирішите передумати, поверніться до меню вибору маршруту та переключіться.

  Як виправити проблеми із запуском Mac за допомогою режиму відновлення

Тепер у випадку з користувачами iOS процес є тим самим. Ви також можете використовувати Уникайте платних доріг Google Maps iPhone, виконуючи наведені вище кроки точно.

Як заборонити дорожні збори на Google Maps?

У вас завжди є вибір повністю вимкнути відображення маршрутів з платними дорогами. Карти Google мають масу корисних функцій, у тому числі вашу домашню та робочу адреси можна зберегти, щоб легко подорожувати до цих місць і назад, а маршрути можуть попереджати вас про наближення до поворотів і з’їздів з шосе. Ви можете максимально використати цю функцію, якщо знаєте, як заборонити плату за проїзд або уникнути її в додатку Google Maps для Android або iPhone. Ви можете виконати наведені вище кроки, щоб уникнути платних доріг на маршруті на карті.

Порівняно з настільною версією мобільний додаток Google Maps має дещо інші інструкції щодо уникнення платних проїздів. Більшість людей вважають мобільну версію найпрактичнішим вибором, оскільки для неї не потрібен принтер чи щось інше хаки.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як вимкнути плату за проїзд на Google Maps і уникнути платних доріг. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.