Як вимкнути перевірку орфографії та граматики в OneNote

| | 0 Comments| 2:15 PM
Categories:

OneNote має вбудовану функцію перевірки орфографії та граматики. Функція більш-менш така ж, як і в MS Office. М’яко кажучи, корисно, але не всі роблять найохайніші та граматично правильні нотатки. Для багатьох людей нотатки, які вони роблять, є швидкими думками, які можуть бути рясніють орфографічними та граматичними помилками. Якщо ви вважаєте, що функція вичитування в OneNote не дуже корисна, ви можете позбутися від неї. Ось як ви можете вимкнути перевірку орфографії та граматики в OneNote.

OneNote має дві програми; настільна програма, яка входить до пакету програм MS Office, і програма UWP, яка постачається з Windows 10. Метод вимкнення перевірки орфографії та граматики в OneNote для настільного комп’ютера відрізняється від методу програми UWP.

  10 простих кроків до покращення безпеки iPhone та iPad

Настільний додаток OneNote

Відкрийте OneNote для робочого столу та перейдіть до Файл>Параметри. Виберіть вкладку «Проверка» у вікні «Параметри». У самому низу є розділ під назвою «Під час виправлення орфографії в OneNote». У цьому розділі є два параметри, які потрібно зняти; перевіряйте орфографію під час введення та перевіряйте граматику за допомогою орфографії.

Зніміть позначки з обох цих параметрів, і OneNote більше не підкреслюватиме орфографічні та граматичні помилки.

Програма OneNote UWP

Відкрийте програму OneNote UWP. Якщо ви шукаєте його в Cortana або Windows Search, це «Надійний додаток Windows Store».

Натисніть кнопку меню гамбургерів у верхньому лівому куті. На панелі, що відкриється в лівій частині екрана, виберіть «Налаштування» внизу. Праворуч відкриється панель налаштувань. Виберіть «Параметри» на цій панелі.

  Як зберегти історію файлів Photoshop у текстовий файл

На екрані Параметри прокрутіть до самого низу та вимкніть параметр перевірки параметрів. Закрийте та знову відкрийте OneNote. Цей параметр є надзвичайно помилковим, і, чесно кажучи, не має сенсу, чому його «Вимкнення» вимикає перевірку орфографії. Увімкнення – це те, що повинно вимкнути перевірку орфографії, але це не працює таким чином.

У додатку OneNote UWP є один перемикач для вимкнення перевірки орфографії та граматики, на відміну від OneNote для комп’ютера. Ви також можете вимкнути перевірку орфографії та граматики в MS Word.