techukraine.net Youtube Як вимкнути обмежений режим на YouTube

Як вимкнути обмежений режим на YouTube

| | 0 Comments| 10:37 AM
Categories:

YouTube – це платформа, на яку протягом години завантажуються тисячі відео. На такій платформі неможливо не натрапити на вміст, який є відверто тривожним і відверто сексуальним. Саме тут і з’являється Режим обмеженого доступу YouTube. Цей режим зазвичай вмикають батьки та школи, щоб запобігти контакту дітей із таким вмістом, який може їх психічно чи фізично травмувати.

Однак, ставши дорослим, ви можете пропустити багато вмісту, який може вас зацікавити, якщо це налаштування ввімкнено. Крім того, обмежений режим на YouTube також вимикає розділ коментарів до кожного відео. Можливо, тому ви тут; щоб дізнатися, як вимкнути обмежений режим на YouTube. Отже, приступаємо до справи.

Як вимкнути обмежений режим на YouTube на мобільному пристрої

Щоб вимкнути безпечний режим YouTube на пристроях Android та iOS, виконайте такі дії:

1. Почніть із відкриття програми YouTube на своєму мобільному телефоні Android або iOS.

2. Далі торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Тепер знайдіть тут параметр «Налаштування» та торкніться його.

4. Тут торкніться розділу «Загальні».

5. Прокрутіть вниз, щоб знайти кнопку обмеженого режиму. Якщо він увімкнений, просто торкніться його, щоб вимкнути.

Як вимкнути обмежений режим на YouTube на ПК?

На комп’ютері чи ноутбуці безпечний режим YouTube можна легше вимкнути. Ось що вам потрібно зробити:

1. Відвідайте YouTube у бажаному браузері.

2. На самій домашній сторінці знайдіть значок свого профілю у верхньому правому куті екрана та натисніть на нього.

  Як користуватися новим чатом YouTube у програмі

3. Тут ви побачите, що опцію обмеженого режиму ввімкнено. Натисніть на нього.

4. Вимкніть його, і YouTube має миттєво оновитися, щоб припинити обмеження вмісту.

Як виправити обмежений режим YouTube, який не вимикається?

Іноді звичайна кнопка ввімкнення може не працювати, і безпечний режим YouTube просто не вимикається. Є кілька прийомів, які дозволять вам це виправити.

Однак ці виправлення не працюватимуть, якщо адміністратор організації ввімкнув обмежений режим. У такому випадку єдиний спосіб обійти це — попросити адміністратора вимкнути безпечний режим для вас. Якщо це не так, ось кілька виправлень, які можна спробувати, якщо ви не можете вимкнути безпечний режим на YouTube:

1. Очистіть дані та кеш програми YouTube

Якщо безпечний режим YouTube не вимикається, швидше за все, у додатку виникла помилка. Щоб виправити це, вам потрібно буде очистити дані кешу. Якщо це не допомогло, видалення даних програми YouTube має допомогти. Ось як це зробити:

Як очистити дані програми YouTube і кеш на Android?

Ми використали телефон Realme, щоб продемонструвати, як очистити дані програми. Налаштування можуть дещо відрізнятися залежно від пристрою Android, яким ви володієте, але основні принципи майже однакові.

1. Перейдіть до програми «Налаштування» на телефоні Android.

2. Прокрутіть тут, щоб знайти розділ Програми.

3. Опинившись тут, торкніться розділу Керування програмами.

4. Тут прокрутіть униз, щоб знайти YouTube, або ви можете просто пошукати YouTube.

5. Тепер торкніться налаштувань програми YouTube і виберіть «Використання пам’яті».

6. Тут ви повинні побачити параметри Очистити дані та Очистити кеш. Очистіть обидва дані та спробуйте знову вимкнути безпечний режим.

  Як заблокувати канали на YouTube

Як очистити дані програми YouTube і кеш на iPhone?

На відміну від пристроїв Android, iPhone не пропонують опцію очищення даних додатків або даних їх кешу. Отже, користувачам iOS доведеться видаляти або розвантажувати програму YouTube.

Різниця між видаленням і розвантаженням програм полягає в тому, що видалення програми повністю видаляє програму, таким чином видаляючи дані програми також у процесі. Однак розвантаження зберігає дані вашої програми та просто видаляє програму. Отже, коли ви знову встановите програму, ви зможете миттєво відновити свою діяльність. Отже, давайте розглянемо, як можна видалити або розвантажити програму YouTube на iPhone:

1. Перейдіть до програми «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Потім знайдіть розділ «Загальні» та торкніться його.

3. Тут ви повинні побачити параметр iPhone Storage. Натисніть на нього.

4. Далі ви побачите повний список програм, встановлених на вашому iPhone. Ви можете прокрутити, щоб знайти YouTube, або просто торкнутися значка пошуку у верхньому правому куті екрана, щоб знайти його.

5. Коли ви знайдете його, торкніться його.

6. Тут ви отримаєте можливість розвантажити програму або видалити програму.

7. Спробуйте видалити програму та знову встановити її з App Store, щоб вимкнути безпечний режим на YouTube.

2. Вимкніть розширення браузера

Багато разів YouTube у вашому веб-переглядачі може працювати неправильно через сторонні розширення, які ви встановили у своєму веб-переглядачі. Ці розширення також можуть завадити вам вимкнути обмежений режим YouTube. Ось як вимкнути обмежений режим на YouTube, вимкнувши або видаливши ці розширення.

Ми показали, як вимкнути розширення в Chrome, і кроки можуть відрізнятися залежно від браузера, який ви використовуєте:

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

1. Відкрийте браузер Chrome, і в крайньому верхньому правому куті екрана ви побачите значок меню з трьома крапками. Натисніть на нього.

2. Ви повинні побачити опцію Додаткові інструменти. Наведіть курсор миші на це, щоб побачити розгорнуте меню, і натисніть опцію Розширення.

3. На цій сторінці ви побачите список усіх встановлених розширень.

4. Під кожним із цих розширень є два варіанти – Видалити або Вимкнути. Вимкнувши їх, ви вимкнете їх, тоді як видалення їх повністю видалить. Подивіться, чи працює відключення. Якщо ні, видаліть їх.

3. Перезавантажте пристрій

Якщо жоден із методів не спрацював і ви все ще думаєте, як вимкнути обмежений режим на YouTube, просто перезавантажте пристрій. Незалежно від того, чи це ваш ноутбук чи мобільний телефон, простий перезапуск може не лише підвищити продуктивність, але й уникнути певних збоїв.

Питання що часто задаються

Чому мій YouTube у режимі обмеженого доступу?

Якщо на вашому YouTube безпечний режим увімкнено за умовчанням, це означає, що режим увімкнено адміністратором вашої школи чи організації. Тільки вони можуть вимкнути його, тому вам потрібно буде попросити їх про те саме.

Як вийти з обмеженого режиму на YouTube?

Якщо його не ввімкнув адміністратор, ви можете вимкнути його, перейшовши на домашню сторінку YouTube>Піктограма профілю>Режим обмеженого доступу>Вимкнути.

Чому я не можу вимкнути обмежений режим на YouTube?

Якщо ви не можете вимкнути обмежений режим звичайним способом, спробуйте видалити сторонні розширення, очистити дані програми або перезавантажити пристрій.