Як вимкнути нову функцію автовідтворення на YouTube

Categories:

YouTube запускає нову функцію автоматичного відтворення. Це дуже схоже на функцію автовідтворення, яку ви бачите на Hulu, де наступне запропоноване відео автоматично відтворюється через 3 секунди, якщо ви не скасуєте чи не призупините його. Коли YouTube вперше почав автоматично відтворювати відео сьогодні, я думав, що, можливо, натиснув на список відтворення. Наразі він все ще розгортається, і деякі з вас, можливо, не бачать. Безсумнівно, це корисно, але ви, можливо, не знаєте, що його можна вимкнути, оскільки перемикач, який вимикає, приходить після оголошення. Функція була доступна вибраним користувачам з 2014 року, коли вона перебувала на етапі тестування. Ось як це працює і як його можна вимкнути.

  Як зберегти відео в автономному режимі в додатку YouTube

Коли відео закінчиться, ви побачите на ньому таке накладення. Він запускає трисекундний таймер, перш ніж автоматично відтвориться наступне відео. Якщо натиснути кнопку «Скасувати», автовідтворення буде призупинено лише для цього відео. Якщо ви виявите, що вам не подобається функція автоматичного відтворення, тому що ви випадково переглянули годину відео YouTube, ви можете вимкнути її. Якщо натиснути кнопку закриття у верхньому правому куті накладання, воно зникне, залишивши вам ескізи запропонованих відео.

Унизу (або праворуч, залежно від розміру програвача, який ви вибрали) розташована кнопка автовідтворення, яку можна гортати, щоб вимкнути цю функцію. Параметр майже прихований і виглядає як одна з тих оголошень, які прикидаються не рекламними, тому ви натискаєте на них. Вимкнення автовідтворення вимкне його для кожного окремого відео.

  Як вимкнути сповіщення YouTube на iPhone, iPad та Android

Ми також помітили нову кнопку поруч із кнопкою відтворення/паузи на плеєрі. Зазвичай цю кнопку можна побачити, якщо ви відтворюєте список відтворення, але тепер вона з’являється у всіх відео. Це дозволяє перейти до наступного запропонованого відео.

Ще не бачите цих параметрів? Зачекайте кілька днів, і незабаром він стане доступним для всіх.