Як вимкнути новий інтерфейс Chrome

Chrome вже давно загрожує новому інтерфейсу користувача, і тепер, коли Chrome 69 вийшов, інтерфейс з’явився. Дизайн непоганий, але відрізнити вкладки не так просто, як раніше. Це тому, що, серед іншого, колір акценту Windows тепер відображається на всьому рядку заголовка, навіть на вкладках фону. Швидкий набір на сторінці нової вкладки також змінився. Попередній перегляд ескізів зник. Якщо вам це не подобається, ви можете вимкнути новий інтерфейс Chrome.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Вимкніть новий інтерфейс Chrome

Це рішення приходить через Lifehacker. Відкрийте Chrome і вставте наступне в рядок URL.

chrome://flags/

Це відкриє сторінку прапорів Chrome. У рядку пошуку введіть наступне.

UI Layout for the browser's top chrome

Відкрийте спадне меню поруч із ним і виберіть Звичайний. Вам потрібно буде перезапустити Chrome, але є кнопка Перезапуск, яка спрощує це. Це відновить вигляд рядка заголовка та, можливо, ще однієї чи двох речей. Що не змінилося до старої версії, так це те, як виглядає сторінка нової вкладки.

Новий дизайн не можна повністю вимкнути. Вам також може не сподобатися сторінка нової вкладки, але тепер ви можете зберегти десять веб-сайтів для швидкого набору та редагувати їх, щоб не все було погано. Тим не менш, ви можете вимкнути новий дизайн сторінки нової вкладки. Для цього поверніться на сторінку позначки Chrome і знайдіть наступне.

New Tab Page Material Design Icons

Відкрийте спадне меню поруч із ним і встановіть для нього значення Вимкнено. Перезапустіть браузер, і ви повернете старий вигляд сторінки нової вкладки.

Зі старим дизайном ваш швидкий набір скорочено до восьми веб-сайтів, які базуються на веб-сайтах, які ви найчастіше відвідуєте. Якщо ви випадково видалите його, повернути його буде дещо складно, тому, хоча ви можете повернути старий вигляд рядка заголовка, зберегти нову сторінку нової вкладки, ймовірно, є кращим вибором.

На жаль, ви не можете повернути ескізи, якщо хочете зберегти новий дизайн. Старий дизайн повертає їх. У новому дизайні використовуються іконки або логотипи веб-сайту, що не повинно бути проблемою, оскільки за замовчуванням швидкий набір все ще складається з ваших найбільш часто відвідуваних веб-сайтів, і ви повинні мати можливість розпізнати логотип для нього. .