Як вимкнути місцезнаходження на Life360 без відома

Відомий своїми функціями безпеки, Life360 був розроблений з метою дозволити відстеження родини. Окрім надсилання геоданих, додаток може визначати швидкість подорожі, відсоток заряду акумулятора на смартфонах, пристрої, які використовуються чи ні, та багато іншого. Замаскований під інструмент для надзвичайних ситуацій, батьки часто використовують цей додаток, щоб таємно контролювати діяльність своїх дітей. Оскільки конфіденційність на першому місці для підлітків, вам, мабуть, цікаво, чи можна вимкнути місцезнаходження на Life360 без відома, або якщо ви батько, розмірковуючи, чи можете ви відстежити когось на Life360 без відома? Ми пропонуємо вам цей корисний та ефективний посібник, який відповість на ваші запитання, наприклад, чи повідомляє вам Life360, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження? і багато інших оточуючих те саме.

Як вимкнути місцезнаходження на Life360 без відома

Ви можете вимкнути місцезнаходження на телефоні в налаштуваннях та інших параметрах розташування спеціально для програми Life360. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися про кроки, які детально демонструють це.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які на своєму пристрої.

Чи можете ви сказати, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження?

Ні. Якщо ви надали комусь доступ до свого місцезнаходження і ще не скасували його, він зможе побачити ваше останнє місцезнаходження, не повідомляючи вас. Але в цьому випадку вам спочатку доведеться надати комусь доступ до вашого місцезнаходження. Ви можете скасувати доступ до місцезнаходження, коли захочете заборонити їм перевіряти поточні оновлення місцезнаходження.

Чи можете ви побачити, скільки разів хтось перевіряє ваше місцезнаходження на iPhone?

Ні, неможливо дізнатися, скільки разів особа перевіряла ваше місцезнаходження. Якщо ви дозволили комусь відстежувати вас через додаток Life360, вони можуть перевіряти ваше місцезнаходження в реальному часі скільки завгодно разів, не будучи поміченим. Після виклику доступу вони більше не зможуть відстежити вас.

Чи повідомляє Life360, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження? Чи попереджає вас Life360, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження?

Ні, програма Life360 не повідомляє вам, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження. Ви не отримуєте жодних сповіщень про те, що хтось перевіряє ваше місцезнаходження з програми.

Що означає зелена точка на Life360?

Зелений значок на карті Life360 показує, що функція виявлення диска ввімкнена. Виявлення диска означає, що учасник дозволив надсилати місцезнаходження в режимі реального часу. Він також інформує інших учасників про будь-які порушення, такі як необережне водіння або роботу смартфонів під час керування.

Що означає фіолетова точка на Life360?

Life360 зберігає дані про ваше місцезнаходження в самій програмі. Фіолетовий значок, якщо на нього натиснути, відкриває щоденні відомості (він же історія місцезнаходжень) учасника за цей конкретний день. Повзунок можна використовувати для навігації по всіх місцях, відвіданих за день, а стрілки допомагають користувачам перейти до історії певної дати.

Що означають кольорові кола на Life360?

У додатку Life360 є кілька круглих і різнокольорових кіл, поширених по всій платформі, що може здатися заплутаним, але вони представляють цінну інформацію. Зазвичай є три кольорові кола, а саме зелений, фіолетовий та оранжевий. Кожен колір вказує на різні деталі. Давайте подивимося на їх значення:

1. Зелене коло

  Як отримати людину в службі підтримки клієнтів Verizon

Він зображує активацію виявлення диска, що означає, що користувач дозволив відстеження в реальному часі. Інші учасники отримають сповіщення про будь-які небезпечні ситуації під час керування автомобілем, такі як непотрібне перевищення швидкості або використання телефону.

2. Фіолетове коло

Тут зберігається історія місцезнаходжень учасника. Кожен учасник має доступ до місцезнаходження іншого члена. Додаток зберігає всі ваші зупинки протягом дня, які бачать інші учасники, якщо вони натиснуть фіолетове коло.

3. Помаранчеве коло

Він точно визначає місце, яке схильне до злочинів. Якщо учасник проїжджає повз таке місце, на карті з’являється помаранчевий значок.

Що означає створити бульбашку на Life360?

Бульбашка – це коло радіусом від 1 до 25 миль навколо члена, яке не показує точного місцезнаходження користувача, але дає приблизне місце розташування користувача в бульбашці. Розмір і тривалість міхура можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Цей інструмент може вберегти ваш сюрприз від зіпсування.

Чи можете ви визначити, чи хтось на своєму телефоні на Life360?

Так, використання телефону визначається у випадку, якщо учасник використовує телефон під час керування автомобілем. Виявлення використання телефону здійснюється шляхом фіксації руху телефону. Наприклад, якщо учасник дістає телефон із кишені. Будь-яка активність на телефоні не записується та не надсилається колу. Однак, як відомо, Life360 не повідомляє, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження.

Примітка: використання телефону спостерігається лише тоді, коли користувач перебуває в русі.

Чи можете ви визначити, чи хтось ходить на Life360?

Так, програма відстежує ходьбу. Коли користувач рухається зі швидкістю 15 миль або вище, програма визначає, що користувач їде. Якщо швидкість руху в режимі реального часу не відображається в додатку, це означає, що учасник йде або біжить.

Чи можете ви відстежити когось на Life360 без його відома?

Якщо ви годинами шукали відповідь на запитання, чи можете ви відстежити когось на Life360 без його відома? Нам прикро повідомити вам, ні, Life360 вимагає дозволу особи, яку ви хочете відстежувати, перш ніж дозволити вам це зробити. Відстеження можливе лише тоді, коли людина охоче приєднається до вашого кола в програмі. Додаток сповіщає своїх користувачів, коли їх відстежують або коли комусь ділиться їхнє місцезнаходження.

Як встановити Life360 без відома?

Якщо ви новий користувач, вам не варто хвилюватися. Life360 не повідомить жодному з ваших контактів, чи встановили програму ви. Так само програма Life360 не повідомляє вам, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження. Однак, якщо ви раніше встановили його та приєдналися до кола, існує ймовірність, що після повторного входу учасники кола отримають сповіщення про вашу присутність у програмі. Щоб цього не сталося, вимкніть служби локації в налаштуваннях смартфона.

1. Відкрийте програму Налаштування на телефоні.

2. Торкніться «Розташування» та вимкніть параметр «Використовувати місцезнаходження».

Як я можу використовувати Life360 без їхнього відома? Як ви можете знайти чиєсь місцезнаходження, не знаючи його?

Як і будь-яку іншу програму, ви можете додати Life360 до розділу прихованих програм свого телефону, щоб тримати його подалі від очей тих, хто намагається підкрастися до вашого телефону.

Що стосується пошуку чиєсь місцезнаходження без його відома, то, на жаль, поки що немає можливості зробити це. Усі служби або додатки на основі місцезнаходження вимагають дозволу користувача, перш ніж відстежувати їх. Life360 потрібно встановити на телефон людини, за яким ви хочете відстежувати.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

Як визначити, чи хтось прикидає своє місцезнаходження на life360?

Немає жодного способу дізнатися, чи хтось імітує своє місцезнаходження на Life360, але є деякі непрямі способи перевірити те саме. Єдиний недолік полягає в тому, що вам знадобиться їхній телефон для перевірки. Ми перерахували два способи, які можуть виявити, чи хтось імітує своє місцезнаходження:

  • Перейдіть до історії встановлення на їхньому телефоні, щоб перевірити, чи вони раніше встановлювали підроблені програми GPS.
  • Крім того, власники телефонів Android мають розширені налаштування, щоб використовувати додаток, щоб підробити своє місцезнаходження. Щоб перевірити, чи ввімкнено налаштування, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Налаштувань на своєму телефоні.

2. Натисніть Про телефон.

3. Натисніть на опцію Номер збірки 7 разів, щоб увімкнути параметри розробника.

4. Натисніть Додаткові налаштування.

5. Торкніться Параметри розробника.

6. Прокрутіть униз і торкніться опції Вибрати фіктивне розташування програми.

Якщо ви знайдете будь-які програми, пов’язані з цією опцією, вони використовували це, щоб підробити своє місцезнаходження.

Як ви позбавите когось бачити ваше місцезнаходження, не знаючи його?

Неможливо заборонити жодній людині відстежувати вас у додатку Life360 без її сповіщення. Однак є кілька способів обдурити їх щодо вашого місцезнаходження на карті і зробити це схожим на випадкову паузу надсилання геоданих. Спробуйте наведені нижче методи, щоб дізнатися, що найкраще підходить для вас:

A. Увімкніть режим польоту

Вимкніть підключення до Інтернету та GPS, активувавши режим польоту на телефоні. Щоб це зробити, перегляньте наведені нижче дії.

Для користувачів Android:

1. Потягніть вниз панель сповіщень на телефоні, проводячи вгору/вниз.

2. Знайдіть і торкніться значка режиму польоту, щоб увімкнути його.

Для користувачів iPhone:

1. Відповідно до моделі iPhone, проведіть пальцем вгору/вниз по екрану, щоб відкрити Центр керування.

2. Торкніться значка «Літак», щоб увімкнути його, як показано нижче.

B. Вимкніть GPS

Вимкнення GPS припиняє надсилання геоданих, доки не ввімкнеться знову. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як вимкнути GPS:

Для користувачів Android:

1. Відкрийте програму Налаштування на телефоні.

2. Натисніть на Розташування, як показано.

3. Вимкніть перемикач для параметра Використовувати місцезнаходження.

Для користувачів iPhone:

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

2. Торкніться Загальні.

3. Торкніться Конфіденційність > Служби локації та вимкніть їх.

C. Видалити обліковий запис

Якщо ви хочете назавжди видалити свою історію місцезнаходжень із програми Life360 і не залишити жодних слідів, виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як видалити свій обліковий запис Life360:

1. Відкрийте програму Life360 на своєму телефоні.

2. Торкніться значка налаштувань у верхньому лівому куті, як показано нижче.

3. Торкніться Обліковий запис.

4. Натисніть Видалити обліковий запис, як показано нижче.

Зараз все готово. Ваші дані в додатку Life360 тепер припинять існування. Жодне з кіл не матиме доступу до вашої історії місцезнаходжень або подій.

Як вимкнути місцезнаходження на Life360 без відома?

Life360 — це батьківський рай, а чому б і ні? Коли він дозволяє цілодобово відстежувати з такою кількістю функцій, вони впевнені, що скористаються всіма перевагами, щоб шпигувати за своїми дітьми. Якщо їхній рай змушує вас відчувати себе як пекло, і ви думаєте, як вимкнути місцезнаходження на Life360 без відома? Ми вас покрили. Ознайомтеся з численними способами, наведеними нижче, щоб дізнатися, як вимкнути місцезнаходження в Life360 без відома.

  Як робити кращі фотографії з Live View на камеру

Варіант I: увімкнути режим польоту

Активація режиму польоту відключає вас від Інтернету, що, у свою чергу, означає вимкнення GPS-місцезнаходження вашого телефону. Це простий процес, подивіться нижче:

Для користувачів Android:

1. Проведіть пальцем вгору/вниз по екрану, щоб отримати доступ до панелі сповіщень.

2. Знайдіть значок «Літак» і торкніться його, щоб увімкнути його.

Для користувачів iPhone:

1. Проведіть пальцем вгору/вниз відповідно до моделі вашого iPhone.

2. Натисніть на піктограму «Літак», щоб увімкнути її.

Варіант II. Вимкніть мобільні дані, Motion Fitness та фонове оновлення програми

Ці дозволи потрібні Life360, щоб він міг виконувати свою роботу. Вимкнення цих даних гарантує конфіденційність і захист від батьків. Виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Ця функція доступна виключно користувачам iPhone.

1. Перейдіть до налаштувань iPhone.

2. Перейдіть до параметра Програми > Life360.

3. Вимкніть параметр «Відстеження фізичної активності» в меню «Рух і фітнес», як показано.

4. Потім перейдіть до вимкнення перемикачів для параметрів фонового оновлення програми та мобільних даних.

Вимкнення цих функцій не дозволить Life360 відстежувати вашу активність, а в додатку відобразиться проблема з підключенням до Інтернету.

Варіант III: Видалити обліковий запис Life360

Видалення облікового запису назавжди з програми не залишить жодних слідів для доступу учасників кола. Виконайте ці прості кроки, щоб дізнатися, як видалити свій обліковий запис Life360:

1. Відкрийте програму Life360.

2. Натисніть і відкрийте меню Налаштування.

3. Торкніться Облікові записи > Видалити обліковий запис.

Ви можете йти. Ваші дані в додатку Life360 стерто, і учасники кола більше не матимуть доступу до вашої історії місцезнаходжень або подій.

Варіант IV: Вимкніть служби локації

Коли служби локації вимкнені, жодна з програм більше не може відстежувати вас у режимі реального часу. Виконайте дії, щоб зробити те ж саме:

Для користувачів Android:

1. Відкрийте налаштування свого телефону.

2. Торкніться опції Location > Use Location, щоб вимкнути її.

Для користувачів iPhone:

1. Відкрийте програму Налаштування та натисніть Загальні.

2. Виберіть Конфіденційність.

3. Натисніть Служби локації та вимкніть їх.

Варіант V: вимкнути точне розташування

Коли ця функція ввімкнена, програма передає ваше точне місцезнаходження. Якщо його вимкнути, учасники кола повідомлятимуть ваше приблизне місцезнаходження. Дізнайтеся, як вимкнути цю функцію нижче.

Примітка. Застосовується лише для користувачів iPhone.

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

2. Торкніться Конфіденційність > Служби локації.

3. У списку дозволених програм із дозволом на місцезнаходження виберіть Life360.

4. Торкніться опції Точне розташування, щоб вимкнути перемикач.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чому Life360 не повідомляє вам, коли хтось перевіряє ваше місцезнаходження, і як вимкнути місцезнаходження на Life360 без того, щоб ніхто не дізнався, з детальними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми створили статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.