Як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter

Twitter став потужною платформою соціальних мереж, де користувачі можуть безпосередньо взаємодіяти зі своїми кумирами та іншими важливими фігурами та висловлювати свою думку. Він наповнений усіма типами контенту, тому Twitter має систему, за допомогою якої він фільтрує конфіденційний вміст. Конфіденційний вміст включає насильство, оголеність, кров тощо, і щоразу, коли користувач стикається з таким вмістом, Twitter попереджає, що «Цей медіа може містити конфіденційний матеріал» або щось подібне. Однак іноді Twitter може виявити звичайні медіа як конфіденційний вміст, що може дратувати. У деяких випадках ви можете розблокувати потенційно конфіденційний вміст у Twitter, щоб переглянути його. Якщо ви хочете дізнатися, як змінити конфіденційний вміст у Twitter, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter.

Як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter

Політика щодо вмісту Twitter сувора, але вона надає користувачам можливість розблокувати потенційно конфіденційний вміст у Twitter. Змінивши деякі налаштування в Twitter, ви можете дізнатися, як змінити конфіденційний вміст у Twitter або як вимкнути попередження про конфіденційний вміст у Twitter.

  Як читати теми Twitter у формі довгого повідомлення

Спосіб 1: у програмі Twitter для Android

Почнемо з того, як вимкнути конфіденційний вміст у мобільному додатку Twitter.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які.

1. Відкрийте програму Twitter на своєму пристрої.

2. Торкніться значка свого профілю Twitter у верхньому лівому куті. Це відкриє меню з лівого боку.

3. Знайдіть і торкніться параметра Налаштування та конфіденційність.

4. Знайдіть параметр Конфіденційність та безпека та торкніться його.

5. У розділі «Конфіденційність та безпека» знайдіть параметр «Вміст, який ви бачите», і торкніться його.

6. Увімкніть перемикач для параметра Відображати медіа, які можуть містити конфіденційний вміст.

Спосіб 2: у настільній версії Twitter

Якщо ви використовуєте Twitter на своєму робочому столі, ви можете дізнатися, як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter, виконавши ці кроки.

  Як використовувати закладки в Twitter

1. Перейдіть на сторінку входу в Twitter та увійдіть у Twitter.

2. У параметрах ліворуч натисніть Більше. Відкриється спливаюче меню.

3. Виберіть Налаштування та конфіденційність. З правого боку відкриється налаштування.

4. Натисніть на опцію Конфіденційність та безпека.

5. Після цього натисніть на опцію «Вміст, який ви бачите».

6. Установіть прапорець Відображати медіа, які можуть містити конфіденційний вміст.

Примітка. Якщо ви хочете ввімкнути результати з конфіденційним вмістом, коли ви шукаєте що-небудь у Twitter, ви можете виконати кроки з 1 по 5, а потім перейти до Налаштувань пошуку та зніміть прапорець Приховати конфіденційний вміст.

Тепер ви зможете переглядати конфіденційні медіа в Twitter без будь-якого попередження.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому Twitter вважається токсичним?

Відповідь Twitter став центром аргументів, оскільки кожен висловлює свою думку щодо багатьох речей. Крім того, обмеження в 280 символів кожного твіту викликає непорозуміння, оскільки твіти написані неправильно або залишаються неповними. Це може зробити Twitter токсичним для деяких людей.

  Як завантажити повнорозмірне зображення профілю Twitter

Q2. Скільки разів ви можете змінити свій маркер Twitter?

Відповідь Twitter не встановив жодних обмежень, коли справа доходить до зміни вашої ручки. На відміну від інших платформ соціальних медіа, ви можете змінювати свій твіттер кілька разів протягом одного дня.

Q3. Які облікові записи призупинено Twitter?

Відповідь Twitter може призупинити будь-який обліковий запис, який розсилає спам іншим користувачам або публікує спам-твіти, поширює підроблену інформацію, здійснює крадіжку та переслідує інших користувачів. Призупинення може бути тимчасовим або постійним залежно від правил, порушених користувачем.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися, як вимкнути конфіденційний вміст у Twitter. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.