techukraine.net Instagram Як вимкнути комусь в Instagram і мати чисту та налаштовану стрічку

Як вимкнути комусь в Instagram і мати чисту та налаштовану стрічку

Categories:

Соціальні мережі тепер є частиною нашого повсякденного життя. Він має достатню силу, щоб впливати на наші думки, мислення та дії. Тут потрібно вимкнути деякі джерела.

Навколо 60% населення світу використовує соціальні мережі, де Instagram є 5-ю найбільш відвідуваною платформою соціальних мереж. Будучи таким відомим і впливовим онлайн-простором, контроль і керування контентом, який ви бачите, стає важливим. Стрічка Instagram впливає на поведінку користувача несвідомо. Тут на допомогу приходить опція «Відключити звук».

Вимкнути звук – це чудова функція в Instagram, яка дозволяє налаштовувати вміст, який ви бачите. Це допомагає зберегти позитив і покращити ваш досвід. Таким чином, цей блог призначений виключно для того, щоб ознайомити вас із функцією вимкнення звуку.

Тут ми обговоримо, як використовувати функцію вимкнення звуку та зрозуміємо її переваги. Тож слідкуйте за цим блогом до кінця, щоб дізнатися про функцію вимкнення звуку та сценарії, де її можна використовувати. Давайте зануримося.

Що означає вимкнення звуку в Instagram?

Перш ніж приступити безпосередньо до кроків, щоб вимкнути звук, досить розумно зрозуміти наслідки цього. Отже, що означає вимкнення звуку? І як це впливає на вашу стрічку Instagram?

Вимкнути когось в Instagram — це все одно, що ввічливо дистанціюватися від когось без його відома. Ви можете керувати чиїмись історіями, коментарями тощо за допомогою функцій вимкнення звуку. Коли ви ігноруєте чиїсь історії та публікації в Instagram, відбуваються певні зміни:

 • Їхні історії та публікації більше не відображаються у вашій стрічці, що дає вам змогу відпочити від їх вмісту.
 • Однак ваші дописи все одно будуть видимі для них у їхній стрічці, як і раніше.
 • Особа, яку ви вимкнули, не отримає сповіщення про те, що ви її вимкнули, зберігаючи відчуття конфіденційності.
 • Незважаючи на вимкнення звуку, ви все ще можете спілкуватися, надсилаючи повідомлення та відвідуючи профілі один одного.
 • Ігнорування не передбачає скасування підписки або блокування, що дозволяє підтримувати зв’язок під час керування вмістом.

Загалом, вимкнути когось в Instagram – це одностороння дія. Коли ви ігноруєте когось, ви лише відключаєтеся від його вмісту, не впливаючи на його канал та інші функції та не змінюючи їх.

Вимкніть когось в Instagram

Оскільки ви знаєте, що означає вимкнення звуку, давайте перевіримо кроки, щоб вимкнути звук когось в Instagram.

#1. Ігнорування чиїхось дописів

Крок 1. Перейдіть до профілю особи, яку ви хочете вимкнути.

Крок 2. Натисніть кнопку «Підписатися» (вона може бути позначена як «Підписатися», якщо ви не підписалися на них).

Крок 3. Виберіть «Вимкнути звук» із параметрів.

  12 найкращих планувальників Instagram для використання [Free and Paid]

Крок 4. Виберіть «Публікації», щоб ігнорувати їхні публікації. Ви також можете ігнорувати історії на основі своїх уподобань.

#2. Приглушення чиїхось історій

Є два способи заглушити чиїсь історії. Один згаданий вище, а інший вимикає звук безпосередньо з каналу. Ось кроки, щоб заглушити чиїсь історії безпосередньо зі стрічки.

Крок 1 – Відкрийте Instagram і увійдіть (якщо потрібно).

Крок 2. Знайдіть історію людини, яку ви хочете заглушити.

Крок 3. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті під час перегляду їхньої історії.

Крок 4 – Тепер натисніть «Вимкнути звук».

Крок 5 – З’явиться спливаюче вікно. Виберіть опцію «Вимкнути історії».

Виконуючи ці кроки, ви більше не бачитимете їхні історії у своїй стрічці без сповіщення.

#3. Вимкнення чиїхось прямих повідомлень

Ігнорувати повідомлення в Instagram так само просто, як ігнорувати публікації. Але коли ви ігноруєте чиїсь повідомлення в Instagram, ви не отримуєте текстове сповіщення. У цій функції немає інших змін. Ось кроки, щоб заглушити чиїсь повідомлення.

Крок 1. Перейдіть до повідомлень і знайдіть чат особи, яку потрібно вимкнути.

Крок 2. Натисніть і утримуйте чат, і з’явиться спливаюче вікно.

Крок 3 – Виберіть «Вимкнути звук повідомлень»; з’явиться ще одне меню.

Крок 4 – Виберіть потрібну тривалість.

Виконуючи ці кроки, ви більше не отримуватимете текстові сповіщення від особи, яку ви вимкнули. Проте чат все одно відображатиметься в списку ваших прямих повідомлень.

Немає способу заглушити чиїсь коментарі в Instagram. Але ви можете назавжди заборонити будь-кому коментувати ваші публікації. Якщо ви заблокуєте комусь можливість коментувати, вони все одно зможуть переглядати ваші фотографії та відео.

Єдина зміна після блокування коментарів полягає в тому, що їхні нові коментарі не будуть видимі нікому, крім них самих. Отже, ось кроки, щоб заблокувати комусь коментарі до ваших публікацій в Instagram.

Крок 1. Торкніться зображення профілю в нижньому правому куті.

Крок 2. Тепер торкніться трьох рядків у верхньому правому куті, а потім виберіть «Налаштування та конфіденційність».

Крок 3. Під підзаголовком «Як інші можуть з вами взаємодіяти» натисніть «Коментарі».

Крок 4. Потім виберіть «Блокувати коментарі від» і торкніться «Люди».

Крок 5. У рядку пошуку вище введіть ім’я особи, яку ви хочете заблокувати, а потім натисніть кнопку «Заблокувати» біля її імені.

Ви також можете розблокувати особу, дотримуючись тих самих кроків до кроку 4. На кроці 5 вам потрібно знайти особу, яку ви хочете розблокувати, і натиснути кнопку «Розблокувати» біля її імені.

Позитивні наслідки вимкнення звуку в Instagram

Ви знайомі з функцією вимкнення звуку та як нею користуватися. Тепер давайте розберемося, які переваги використання цієї функції. Функція вимкнення звуку дає вам контроль над своєю стрічкою. Ви можете спеціально уникати вмісту, який вам не потрібний. Ось кілька позитивних наслідків використання функції Mute в Instagram.

  Як заархівувати допис в Instagram

Зменшіть негатив і нерелевантний вміст

Іноді алгоритми Instagram можуть давати збій і додавати до вашої стрічки нерелевантний або шкідливий вміст. Окрім цього, ви також можете помітити облікові записи, які поширюють негатив і публікують провокаційний або образливий вміст. Ігнорування таких облікових записів дозволяє вам захистити свою стрічку від непотрібного стресу та зберегти позитив під час використання платформи.

Сприяння здоровішому онлайн-середовищу

Коли ви вибірково стежите за обліковими записами в Instagram і ігноруєте їх, ви створюєте для себе комфортний онлайн-простір. Ви можете узгодити свій канал відповідно до своїх інтересів і цінностей. Функція вимкнення звуку допомагає створити в Instagram спільноту підтримки та заохочення.

Поліпшити психічне здоров’я

Постійний вплив на шкідливий або неприємний вміст може негативно вплинути на ваше психічне здоров’я. Функція вимкнення звуку забезпечує простий ефективний спосіб захистити себе від вмісту, який викликає або шкодить вашому психічному спокою.

Створіть кращий канал

Алгоритм Instagram стежить за кожною вашою дією, щоб отримати найкраще. Отже, коли ви ігноруєте будь-який обліковий запис, алгоритм Instagram автоматично приймає підказку та уникає розміщення подібного вмісту у вашій стрічці. У результаті ви отримуєте актуальний і приємний вміст.

Небажані відволікання

Instagram не тільки для розваг. Це може допомогти вам у навчанні, бізнесі тощо. Таким чином, функція вимкнення звуку дає змогу відключити облікові записи, які публікують нерелевантний вміст і забирають ваш час.

Зберігайте стосунки

Іноді ви можете стежити за друзями чи будь-якими родичами, чиї публікації вам не подобаються або викликають у вас стрес і невпевненість. Тут вам допоможе функція вимкнення звуку. Вимкнувши їх, ви можете відсторонитися від їх вмісту, не завдаючи шкоди та не створюючи соціальної напруги.

Дає вам контроль

Функція вимкнення звуку дає вам змогу контролювати роботу в Instagram. Це дозволяє вам керувати вмістом, який ви бачите, без шкоди для соціальних зв’язків і мати повний контроль над своєю стрічкою.

Ситуації, коли вимкнення звуку може бути корисним

Ви б уже зрозуміли, наскільки потужною та ефективною є опція Mute. Але тепер виникає питання, коли його використовувати. Де ще можна використовувати цю функцію, крім ігнорування нерелевантного, токсичного чи психічно шкідливого вмісту? Ось кілька повсякденних ситуацій, коли ви можете використовувати цю функцію.

 • Боротьба з тролями та кіберзалякуванням. Якщо ви творець контенту або завжди наголошуєте в Instagram, функція вимкнення звуку може стати вашим найкращим другом. Ви можете вимкнути звук людей, які займаються тролінгом або кіберзалякуванням, і це також дозволяє вам відмовитися від негативної взаємодії, не задовольняючи їх відповіддю.
 • Керування надмірним вмістом. Деякі облікові записи можуть публікувати захоплюючий вміст у історіях, але нерелевантний у публікаціях, або навпаки. Єдиний спосіб впоратися з цим – бажано вимкнути вміст цього облікового запису.
 • Уникнення спойлерів або небажаного вмісту – під час подій, показів шоу або фільмів ви можете побачити, як кілька користувачів заливають вашу стрічку спойлерами або нерелевантним вмістом, якого ви б хотіли уникати. Саме тоді ви можете вимкнути ці облікові записи, щоб оновити свою стрічку Instagram і повернути її до життя.
 • Зменште відволікання – багато людей використовують Instagram, щоб отримати поради щодо навчання чи бізнесу. Проте в кінцевому підсумку вони стежать за особистими контактами, які приносять відволікаючий вміст. Таким чином, ви можете ігнорувати особисті контакти, щоб ваш Instagram залишався цінним джерелом, не ображаючи чиїсь почуття.
 •   Як заблокувати комусь перегляд історії Instagram

  Як увімкнути когось в Instagram?

  Вимкнення звуку є оборотною функцією. Ви завжди можете знову ігнорувати публікації, історії та коментарі облікового запису, який ви ігнорували раніше. Увімкнути звук користувача так само просто, як вимкнути його. Ось два способи ввімкнути мікрофон вимкненого профілю.

  Спосіб 1 – Через свій профіль

  Крок 1. Відкрийте Instagram і торкніться фотографії профілю в нижньому правому куті.

  Крок 2 – Тепер торкніться трьох рядків у верхньому правому куті.

  Крок 3. Виберіть «Налаштування та конфіденційність».

  Крок 4 – Торкніться опції «Приглушені облікові записи».

  Крок 5 – Тепер ви побачите список людей, яких ви вимкнули. Знайдіть обліковий запис, який потрібно вимкнути.

  Крок 6. Натисніть кнопку ввімкнення звуку поруч із назвою облікового запису.

  Крок 7 – Ви помітите спливаюче вікно з різними параметрами. Тепер перемкніть перемикач відповідно до ваших уподобань.

  Спосіб 2 – через їхній профіль

  Крок 1. Знайдіть профіль, звук якого потрібно вимкнути.

  Крок 2. Відкрийте профіль вимкненого облікового запису.

  Крок 3 – Натисніть кнопку «Підписатися».

  Крок 4. Виберіть опцію «Вимкнути звук».

  Крок 5. Натисніть кнопку «Увімкнути звук» відповідно до ваших уподобань.

  Після виконання цих кроків публікації та історії заблокованих облікових записів зазвичай відображатимуться у вашій стрічці. Однак після того, як ви вимкнете профілі, завжди звертайте на них увагу. Якщо вони завдадуть шкоди вашому психічному здоров’ю або знову принесуть негатив у вашу стрічку, ви завжди можете вимкнути їх або скористатися навіть сміливими функціями, як-от обмеження чи блокування.

  Висновок

  Instagram завжди надає пріоритет користувацькому досвіду над усім; функція вимкнення звуку є прикладом цього. Ця універсальна та оборотна функція Instagram дозволяє вам перетворити свою стрічку на позитивний, надихаючий, актуальний і приємний простір, зберігаючи при цьому ваше благополуччя.

  У цьому блозі детально обговорювалися кроки використання функції вимкнення звуку. Прочитавши цей блог до кінця, ви зрозумієте, як, коли та чому варто використовувати цю функцію. Отже, скористайтеся всіма можливостями Instagram і покращте свій досвід!

  Далі ви також можете прочитати, як створити ролики Instagram і підвищити залучення для кращої присутності в соціальних мережах.