Як вимкнути звук на iPhone для перегляду фільму за допомогою ярлика Siri

Коли ви дивитеся фільм у кінотеатрі, є кілька речей, які дратують більше, ніж дзвінки телефонів або сповіщення. Єдине, що більше дратує, це те, що люди розмовляють, але з цим нічого не поробиш. Якщо ви часто забуваєте ввімкнути беззвучний режим телефону або зменшити яскравість, ви можете використовувати ярлик Siri, щоб вимкнути звук на iPhone для перегляду фільму, увімкнути режим «Не турбувати», зменшити яскравість екрана, вимкнути 3G, Bluetooth і WiFi.

Вимкнути звук на iPhone для перегляду фільму

У вас повинна бути встановлена ​​iOS 12, і на вашому iPhone має бути встановлена ​​програма Ярлики.

Завантажте та імпортуйте ярлик Siri для режиму театру. Ви можете зробити це, перейшовши за посиланням на своєму iPhone або відсканувавши QR-код на сторінці ярликів Siri. Це відкриє Safari, і вам буде запропоновано відкрити програму Ярлики. Коли ви вперше торкнетеся його, ви знову побачите запит, чи хочете ви запустити ярлик, оскільки він був доданий із Safari. Дозвольте працювати.

Коли ви запускаєте ярлик режиму театру, він запитує, чи хочете ви увімкнути чи вимкнути режим театру. Якщо ви вирішите ввімкнути його, вам буде запропоновано ввести тривалість фільму. Це дозволяє автоматично вимкнути зміни, внесені на вашому пристрої, після закінчення цього терміну, тобто вам не доведеться пам’ятати вмикати режим «Не турбувати», Wi-Fi або резервне копіювання гучності.

Зрозуміло, що деякі з цих налаштувань можуть бути для вас непосильними. Можливо, вам захочеться увімкнути мобільні дані та Wi-Fi, а також встановити трохи вище яскравість. На щастя, будь-який ярлик, який ви імпортуєте, можна легко відредагувати, і цей не відрізняється. Відкрийте програму «Ярлики» та торкніться кнопки з трьома крапками у верхньому правому куті ярлика «Режим театру».

Прокрутіть униз до дій «Встановити режим польоту», «Налаштувати Wi-Fi» та «Встановити стільникові дані» та змінити їх на потрібний стан. Щоб керувати яскравістю, прокрутіть вниз і налаштуйте повзунок «Встановити яскравість» відповідно до ваших потреб. Натисніть Готово, і нові налаштування збережуться в ярлику. Під час наступного запуску він запам’ятає внесені вами зміни та виконає їх замість тих, які було додано спочатку.

Якщо ви забудете ввімкнути цей ярлик, ви завжди можете встановити нагадування на основі місцезнаходження через програму «Нагадування» та активувати його, коли ви входите у свій улюблений кінотеатр.