Як вимкнути звук на Apple Watch

За замовчуванням ваш Apple Watch вібрує та видає невеликий звук, коли ви отримуєте сповіщення. Але що, якщо ти цього не хочеш? У вас є кілька варіантів, залежно від вашої ситуації, щоб заглушити носовий пристрій.

Режим тиші

Безшумний режим досить простий і працює за тими ж принципами, що і iPhone. Коли ви ввімкнете беззвучний режим, ваш Apple Watch більше не видаватиме звук, коли ви отримаєте сповіщення, але ви все одно відчуєте тонку вібрацію від Taptic Engine.

Якщо цю функцію ввімкнено, ви можете повернути зап’ястя, щоб побачити сповіщення. Легкої вібрації буде достатньо, щоб попередити вас про сповіщення або дзвінок.

Ви можете ввімкнути тихий режим із Центру керування. Коли ви переглядаєте циферблат, проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб відкрити Центр керування.

Тут торкніться значка «Тихий режим» (у формі дзвіночка), щоб увімкнути цю функцію.

  Як відключити жорсткі диски в Ubuntu

Ви також можете вимкнути вібраційні сповіщення в меню налаштувань. Перейдіть до цього, натиснувши цифрову корону під час перегляду циферблата та вибравши «Налаштування» у сітці або списку програми. Далі перейдіть до розділу «Звуки та тактильні характеристики». Тут вимкніть функцію «Тактичні сповіщення».

Прикрийте для вимкнення звуку

Якщо ви хочете вимкнути звук на Apple Watch лише на один екземпляр, все, що вам потрібно зробити, це покласти руку на дисплей носимого пристрою. Це переведе екран Apple Watch у режим сну та припинить звук або вібрацію.

Якщо ви отримуєте дзвінок, натисніть цифрову корону, щоб вимкнути сповіщення.

Театральний режим

Якщо ви перебуваєте в місці, де ви не хочете, щоб ваш Apple Watch загорявся, коли ви отримуєте сповіщення або коли ви випадково піднімаєте зап’ястя, увімкніть режим театру. Ваш годинник все одно буде вібрувати, але не буде пінгувати або світитися. Ви можете натиснути на екран, щоб розбудити дисплей.

Проведіть пальцем вгору від циферблата, щоб відкрити Центр керування. Звідси торкніться значка «Трагедія/Комедія», щоб увімкнути режим театру (або режим кіно).

  Пошук і перехід на відкриту вкладку за допомогою голосової команди [Chrome]

Не турбувати

Функція «Не турбувати» iPhone також доступна на Apple Watch. За замовчуванням ця функція пов’язана між двома пристроями.

Проведіть пальцем вгору від циферблата, щоб отримати доступ до Центру керування, а потім торкніться значка Cresent Moon. Тепер ви можете увімкнути режим «Не турбувати» на невизначений термін або вибрати один із запропонованих варіантів.

Опція «Увімкнути на 1 годину» вмикає функцію «Не турбувати» на годину. Опція «Увімкнути, поки я не вийду» вимкне режим «Не турбувати», коли ви покинете поточну область.

Функція «Увімкнено до завтрашнього ранку» залишить режим «Не турбувати» увімкненим до наступного ранку. Будильник лунатиме, поки функція активна.

Щоб вимкнути режим «Не турбувати», поверніться до Центру керування та знову торкніться значка Cresent Moon.

Якщо ви не хочете, щоб функція «Не турбувати» була пов’язана між вашим Apple Watch і вашим iPhone, ви можете вимкнути функцію «Дзеркало iPhone» у програмі Watch.

  Як отримати рецепти Русалки своїми руками від Паскаля в «Animal Crossing: New Horizons»

Відкрийте програму Watch на своєму iPhone і перейдіть до розділу «Мій годинник». Тут виберіть опцію «Загальні».

Тепер виберіть зі списку «Не турбувати».

У цьому розділі торкніться перемикача поруч із «Дзеркало iPhone», щоб вимкнути цю функцію. Тепер ви можете налаштувати параметри режиму «Не турбувати» окремо на кожному пристрої.

Якщо ви щойно оновилися до watchOS 6, загляньте в новий App Store. Тепер ви можете завантажувати й оновлювати програми безпосередньо на Apple Watch.