Як вимкнути звук запуску в Windows 10

| | 0 Comments| 1:48 AM
Categories:

Операційні системи люблять повідомляти, коли вони щойно були завантажені. Вони роблять це коротким дзвоном, який, якщо це посеред ночі, може розбудити всіх у домі. Один із способів заспокоїти цей звук — підключити навушники до системи або вимкнути її, коли ви її вимикаєте. Звичайно, обидва вимагають від вас активних заходів, щоб протистояти цьому. Було б набагато простіше просто вимкнути його. Windows мала спосіб зробити це з Windows XP, можливо, навіть до цього. Зараз не інакше; ви можете вимкнути звук запуску в Windows 10 за допомогою налаштувань звуку за замовчуванням. Ось як.

  Як вимкнути сповіщення про день народження в Windows 10

Відкрийте панель керування та натисніть «Обладнання та звук». На екрані «Обладнання та звук» натисніть «Звук».

Далі у вікні «Звук» перейдіть на вкладку «Звуки»; у розділі «Події програми» ви побачите прапорець «Відтворити звук запуску Windows». Зніміть прапорець і натисніть «Ок».

Цей параметр працює для кожного користувача; коли ви вимикаєте звук запуску для одного користувача, він не вимикається автоматично для всіх інших користувачів. У Windows 10 звук запуску відтворюється після того, як користувач пройде екран входу. Це дозволяє ОС обмежити цю опцію для кожного користувача. Якщо ви хочете вимкнути звук запуску в Windows 10 для всіх користувачів, ви повинні зробити це для кожного облікового запису окремо.

  Як навчити Кортану вашому імені в Windows 10

У старіших версіях Windows цей параметр був у розділі «Події програми». Щоб вимкнути звук запуску, користувачі повинні були вибрати звук «Запустити Windows» у групі звуків «Windows». Після вибору вам потрібно буде відкрити спадне меню в самому низу цього вікна та вибрати «Немає» зі списку параметрів. Це фактично вимкнуло звук запуску. Знову ж таки, це було налаштування, яке працювало для кожного користувача.

Доступно чимало програм, які дозволяють вимкнути звук запуску, але з Windows 10 це зробити надзвичайно легко, таким чином не потрібно використовувати сторонні програми.