techukraine.net techukraine.net Як вимкнути запрошення на сторінку, подію та розсилку в LinkedIn

Як вимкнути запрошення на сторінку, подію та розсилку в LinkedIn

Categories:

Ми всі використовуємо LinkedIn по-різному. Окрім встановлення професійних зв’язків і пошуку роботи, деякі люди використовують його як соціальну мережу. Але інші люблять займатися лише пошуком роботи, користуючись програмою лише за потреби.

Для останнього робота з десятками запрошень, не пов’язаних із з’єднанням, може бути неприємною. Якщо вам це подобається, ось як припинити отримувати запрошення, пов’язані зі сторінками, подіями та інформаційними бюлетенями на LinkedIn.

Як вимкнути запрошення на сторінку, подію та розсилку в LinkedIn

Можливо, ви зайнята людина і ледь маєте час на LinkedIn, або, можливо, ви навмисне використовуєте платформу для розширення зв’язків або розвитку свого бізнесу. Незважаючи на це, ви, ймовірно, не захочете витрачати години на сортування сторінок, подій і запрошень на розсилку новин.

  Як написати привабливий супровідний лист і знайти роботу своєї мрії

Запрошення підключитися вже можуть бути надто важкими, тому все, що понад це може бути непотрібним. Видалення запрошень на сторінку, подію та інформаційний бюлетень може зменшити безлад у ваших запрошеннях.

Процес вимкнення цих запрошень дещо відрізняється залежно від того, чи використовуєте ви програму для комп’ютера чи програму.

Як вимкнути запрошення LinkedIn на робочому столі

Виконайте наведені нижче дії, щоб вимкнути запрошення на сторінки, події та інформаційні бюлетені на платформі LinkedIn для комп’ютера.

 • Увійдіть у LinkedIn у своєму браузері та клацніть значок профілю у верхньому правому куті екрана.
 • Натисніть «Налаштування та конфіденційність» і виберіть вкладку «Конфіденційність даних» ліворуч.
 • Виберіть «Запрошення зі своєї мережі» та вимкніть усі три параметри: «Дозволити запрошення на сторінку», «Дозволити запрошення на події» та «Дозволити запрошення на розсилку новин».
 • Як вимкнути запрошення в мобільному додатку LinkedIn

  Виконайте наведені нижче дії, щоб вимкнути запрошення в мобільному додатку.

    15 найкращих тем Shopify для вашого сайту електронної комерції
 • Відкрийте програму LinkedIn на телефоні, торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана та виберіть «Налаштування» внизу.
 • На сторінці «Налаштування» виберіть параметр «Конфіденційність даних» і натисніть «Запрошення з вашої мережі».
 • Щоб припинити отримання відповідних запрошень, вимкніть усі три вказані опції.
 • Ви також можете швидко отримати доступ до налаштувань у програмі для мобільних пристроїв, перейшовши на вкладку Моя мережа > Запрошення > Значок налаштувань > Виберіть, які запрошення отримувати.

  Це воно. Вас більше не засипатимуть запрошеннями, якими ви не можете турбуватися. І якщо ви хочете знову отримувати ці запрошення в майбутньому, просто виконайте ті самі кроки, що перераховані вище, і ввімкніть налаштування.

  Для запрошень, які ви вже отримали, ви можете анонімно переглянути профіль відправника в LinkedIn, перш ніж вирішити, приймати його чи ні.

  Як працюють запрошення на сторінку, подію та розсилку в LinkedIn

  Коли ви стежите за кимось або сторінкою з інформаційним бюлетенем у LinkedIn, платформа автоматично надсилає вам запрошення підписатися. Це тому, що LinkedIn хоче, щоб ви бачили, про що говорять ваші зв’язки, особливо тому, що це може бути актуальним для вас. Звичайно, ви не зобов’язані приймати запрошення.

    Вступ до AWS Lambda для початківців

  Ваші знайомі також можуть надсилати вам запрошення стежити за сторінками, які, на їхню думку, можуть вас зацікавити. Однак це не завжди так. Надсилання запрошень на сторінку є одним із способів залучити нових клієнтів у LinkedIn, тому деякі користувачі надсилають запрошення, щоб підвищити обізнаність.

  Візьміть під свій контроль LinkedIn

  На відміну від деяких інших платформ соціальних медіа, ви зазвичай не витрачаєте години на LinkedIn за один присід. Отже, коли ви все-таки користуєтеся платформою, ви хочете максимально використати свій час. Зменште відволікання та безлад, персоналізувавши свій досвід; відключення запрошень, які ви не хочете отримувати.