Як вимкнути жовте миготливе світло на вашому пристрої Amazon Echo

| | 0 Comments| 8:40 PM
Categories:

Якщо ваш пристрій Amazon Echo блимає жовтим, ви можете бути збентежені, чому це так. Є кілька причин, чому ваш Echo блимає жовтим світлом, і є надійний спосіб зупинити це.

Що означає миготливе жовте світло на луні?

Жовте миготливе світло вашого пристрою Echo може вказувати на одне або кілька з наведеного нижче.

  • У вас є пропущений дзвінок або непрочитане повідомлення від контакту Alexa.
  • У вас є неперевірене минуле сповіщення про нагадування.
  • У вас є непрочитане сповіщення програми Alexa.
  • Продукт, який ви замовили на Amazon, відправлено або доставлено.
  • Ми оновили процес повернення товару, який ви надіслали назад, на Amazon.

Стандартні пропущені дзвінки, текстові SMS-повідомлення або DM у соціальних мережах не активуватимуть жовтий спалах на вашому пристрої Alexa. Швидше це спричинить пропущене або непрочитане повідомлення від контакту Alexa.

Контакт Alexa – це особа, яка також володіє пристроєм Echo. Якщо, наприклад, у вас і у вашого друга є пристрій Echo, і ваш друг надсилає вам повідомлення через додаток Alexa, дзвінок вашого пристрою Echo видасть звук і блимне жовтим. Ваше Echo не перестане блимати жовтим, доки повідомлення не буде прочитано в додатку Alexa.

  MAC-адреса – що це таке і як знайти свою

Те саме стосується нагадувань. Лише пропущені нагадування програми Alexa спричинятимуть жовте блимання, а не нагадування від будь-якої іншої програми.

Якщо у вас під рукою немає телефону, ви можете попросити Alexa повідомити вам, які сповіщення у вас є. Щось на зразок «Alexa, які мої сповіщення?» або «Alexa, прочитай мені мої непрочитані повідомлення» змусить Alexa проінформувати вас про сповіщення, які ви ще не перевірили. Коли Alexa закінчить це, жовте блимання припиниться.

Ознайомтеся з нашим посібником про те, що означають різні кільцеві індикатори Alexa, щоб дізнатися більше про різні режими освітлення Alexa.

Як вимкнути жовте миготливе світло вашого Echo

Якщо ви вважаєте, що жовте світло вашого пристрою Echo дратує, і вам не потрібно отримувати сповіщення таким чином, ви можете вимкнути цю функцію в додатку для смартфона Alexa за допомогою кількох різних методів.

Немає опції «вимкнути» сповіщення про зв’язок (телефон Alexa та текстові повідомлення), але є спосіб їх обійти. По-перше, ви можете перевести свій пристрій Echo в режим «Не турбувати». Для цього перейдіть у свій додаток Alexa та перейдіть до «Пристрої». Потім виберіть пристрій Echo, який потрібно змінити.

  10 найкращих програм для пошуку магазинів, які допоможуть вашим клієнтам знайти вас

Тут ви побачите символ місяця в правій частині екрана. Якщо ви торкнетеся цього і значок стане фіолетовим, тепер у вас увімкнено режим «Не турбувати».

Однак якщо ви віддаєте перевагу отримувати сповіщення, як-от оновлення замовлень Amazon, уникаючи сповіщень про дзвінки та текстові повідомлення, є рішення. Існує спосіб зупинити сповіщення про дзвінки та текстові повідомлення, залишаючи інші сповіщення активними.

Ви можете зробити це, змінивши доступ до контактів у налаштуваннях зв’язку, тобто лише ваші улюблені контакти зможуть зв’язатися з вами через Alexa. Alexa перевірить, яким контактам ви найчастіше телефонуєте на своєму телефоні, а потім встановить ці номери як улюблені.

Якщо ви клацнете будь-який із ваших улюблених контактів у списку контактів Alexa (до якого ви можете отримати доступ на вкладці «Спілкування»), ви побачите опцію «Видалити з уподобань».

Якщо просто натиснути на це, відповідний контакт буде видалено з вашого вибраного. Якщо видалити всі контакти з вибраного та ввімкнути обмежені налаштування зв’язку, ніхто не зможе зв’язатися з вами через додаток Alexa, тобто ви не отримуватимете жодних жовтих миготливих індикаторів під час дзвінків чи повідомлень.

  Як додати годинник до сенсорної панелі на MacBook Pro

Щоб вимкнути сповіщення про покупки Amazon, відкрийте програму Alexa та перейдіть у меню Більше > Налаштування > Сповіщення > Amazon Shopping.

Тут ви можете ввімкнути або вимкнути сповіщення про доставку та повернення оновлень. Ви також можете ввімкнути або вимкнути сповіщення щодо рекомендацій щодо угод, рекомендацій щодо зміни замовлення, запитів на перегляд і відповідей на запитання про продукт.

Щоб вимкнути сповіщення про нагадування, краще не встановлювати нагадування Alexa. Зрештою, мета нагадування — нагадати вам про щось, і Alexa не може цього зробити, якщо не може вас попередити.

Однак ви можете перейти в меню Більше > Налаштування > Налаштування пристрою > Нагадування, щоб налаштувати параметри сповіщень про нагадування. Наприклад, ви можете встановити гучність сповіщень, вимкнути текстові повідомлення з нагадуваннями або вимкнути подальші нагадування.

Жовте світло вашого Echo не повинно заважати

Ви дратує, коли в куточку ока блимає індикатор Echo, але це не обов’язково має бути постійною проблемою. Використовуючи кілька різних методів і налаштувань, ви можете переконатися, що жовте світло вашого Echo перестане блимати назавжди.