Як вимкнути екранний час на iPhone, iPad і Mac

Екранний час дозволяє встановлювати часові обмеження для додатків і небажаного вмісту, але може настати час, коли ви захочете вимкнути його, особливо якщо ваша дитина виросла. Отже, читайте далі, щоб дізнатися, як вимкнути екранний час на пристрої Apple.

Як вимкнути екранний час на вашому iPhone або iPad

До iOS 17 користувачі мали можливість вимкнути всі функції екранного часу одночасно. Але тепер вам доведеться зайти в різні розділи, щоб вимкнути відповідні налаштування.

Як зняти обмеження програми на час використання екрана на вашому iPhone або iPad

Щоб вимкнути всі часові обмеження для додатків, перейдіть у «Налаштування» > «Час екрану» > «Вимкнути активність у програмах і на веб-сайті». Підтвердьте, знову натиснувши «Вимкнути активність додатків і веб-сайтів».

Якщо ви хочете видалити обмеження часу лише для кількох додатків, перейдіть у «Налаштування» > «Час екрана» > «Обмеження додатків». Проведіть пальцем ліворуч по програмі або категорії програм, а потім натисніть «Видалити» > «Видалити ліміт».

Додаткові параметри, які можна вимкнути окремо, це час простою та відстань до екрана. Щоб вимкнути простой, на сторінці «Час екрана» виберіть «Час простою» > «Вимкнути час простою». Щоб вимкнути сповіщення про відстань до екрана, торкніть «Відстань до екрана» та вимкніть «Відстань до екрана».

Вимкніть обмеження зв’язку та вмісту на вашому iPhone або iPad

Щоб скасувати обмеження на те, хто може зв’язуватися з вами протягом дозволеного часу використання екрана або простою, перейдіть у меню «Налаштування» > «Час екрана» > «Обмеження зв’язку» > «Під час використання пристрою» (або під час простою) і виберіть «Усі».

Далі розберемося з обмеженнями вмісту в програмах для спілкування, як-от iMessage, FaceTime та інших сторонніх програмах. Якщо вам більше не потрібно встановлювати батьківський контроль на iPhone і обмеження на конфіденційні медіа не потрібні, перейдіть у меню «Час екрана» > «Безпека зв’язку» та вимкніть «Безпека зв’язку».

Щоб зняти всі інші обмеження щодо вмісту та конфіденційності, перейдіть у меню «Час використання екрана» > «Обмеження щодо вмісту та конфіденційності» та вимкніть «Обмеження щодо вмісту та конфіденційності».

Ви також можете вибірково вимкнути обмеження вмісту, перейшовши в меню «Час використання екрана» > «Обмеження вмісту та конфіденційності» > «Обмеження вмісту». Тут ви можете вибрати, чи хочете ви дозволити відвертий вміст або мову для певних медіа та програм.

Як вимкнути сповіщення про час використання екрана на вашому iPhone або iPad

Нарешті, якщо ви хочете й надалі використовувати екранний час, але просто не хочете отримувати сповіщення, перейдіть до «Налаштування» > «Сповіщення» > «Час екрану» та вимкніть «Дозволити сповіщення».

Після того, як ви керуєте цими дратівливими сповіщеннями на своєму iPhone, ви все ще можете перевіряти дані про час використання екрана в програмі «Налаштування». Обмеження діятимуть, і функція працюватиме як завжди.

Як вимкнути екранний час на вашому Mac

Вимкнення функції «Час екрана» в macOS подібне до кроків для iOS. Немає можливості повністю вимкнути екранний час; вам потрібно буде вимкнути його налаштування в різних розділах.

Як зняти обмеження програми на час використання екрана на вашому Mac

Щоб вимкнути всі часові обмеження додатків на вашому Mac, спочатку клацніть логотип Apple на панелі меню та виберіть «Параметри системи» зі спадного меню. Потім виберіть «Час екрана» на бічній панелі та вимкніть «Активність додатків і веб-сайтів» унизу правої панелі.

Щоб скасувати обмеження для певної програми або веб-сайту, перейдіть до пункту «Час використання екрана» > «Обмеження програми» в налаштуваннях системи. У списку наведіть курсор на програму та натисніть «Редагувати» > «Видалити обмеження». Потім знову натисніть «Видалити ліміт», щоб підтвердити.

Щоб вимкнути параметр «Лише час простою», виберіть «Час екрана» > «Час простою» та вимкніть «Час простою».

Як вимкнути обмеження зв’язку та вмісту на вашому Mac

Якщо Mac більше не є пристроєм вашої дитини, ви можете зняти обмеження на екранний час для конфіденційного вмісту, перейшовши в Системні параметри > Екранний час > Безпека зв’язку. Потім вимкніть безпеку зв’язку.

Потім поверніться на головну сторінку налаштувань екранного часу та натисніть «Вміст і конфіденційність». Щоб вимкнути обмеження для всього відвертого вмісту, вимкніть «Вміст і конфіденційність».

Щоб вибірково дозволити певний вміст і обмежити інший, ви можете налаштувати параметри, клацнувши одну з окремих категорій, наведених нижче: Обмеження вмісту, Обмеження магазину, Обмеження програм і Обмеження налаштувань.

Як вимкнути сповіщення про час використання екрана на вашому Mac

Якщо ви все ще хочете отримувати статистику використання програми, але вас турбують лише сповіщення про екранний час, ви можете вимкнути їх і продовжувати використовувати інші функції екранного часу, як зазвичай.

Для цього перейдіть у «Системні параметри» > «Сповіщення» > «Час екрана» та вимкніть опцію «Дозволити сповіщення». Тут ви також можете змінити спосіб отримання сповіщень про екранний час. Наприклад, ви можете вимкнути звуки сповіщень про час екрану.

Як вимкнути екранний час без пароля

Якщо екранний час було спочатку налаштовано та заблоковано за допомогою пароля на вашому пристрої, ви зможете змінити наведені вище налаштування, лише якщо він у вас є. Якщо ви не пам’ятаєте свій пароль екранного часу, є два рішення.

По-перше, це скинути пароль екранного часу. На своєму iPhone або iPad перейдіть у «Параметри» > «Час екрану» > «Змінити код доступу до екранного часу» > «Змінити код доступу до екранного часу» > «Забули пароль». На комп’ютері Mac перейдіть до Системних налаштувань > Екранний час > Змінити пароль.

Далі введіть свій Apple ID і пароль облікового запису. Тоді ваш пристрій дозволить вам встановити новий пароль для екранного часу. Однак цей метод працює лише в тому випадку, якщо ви вказали свій Apple ID під час налаштування старого пароля екранного часу.

Якщо ви не включили свій Apple ID під час початкового налаштування, єдиний спосіб вимкнути екранний час, не знаючи коду доступу, — скинути заводські налаштування iPhone або Mac.

На жаль, усі дані, що зберігаються на вашому пристрої, буде втрачено разом із налаштуваннями екранного часу та кодом доступу, і це буде схоже на те, ніби ви щойно дістали новий iPhone або Mac із коробки.

Видалити та змінити налаштування часу використання екрана

Screen Time — це зручна функція для відстеження того, скільки часу ви або ваші діти витрачаєте на iPhone або Mac. Але іноді ви можете відпочити від цієї функції або назавжди вимкнути її, коли ваша дитина підросте.

На щастя, ви можете зняти всі обмеження програми «Час екрану» та обмеження вмісту або налаштувати окремі параметри відповідно до ваших потреб. Якщо вас турбують сповіщення, ви можете вимкнути їх, щоб продовжувати користуватися екранним часом без відволікань.