techukraine.net Windows Як вимкнути групування значків панелі завдань у Windows 11

Як вимкнути групування значків панелі завдань у Windows 11

Categories:

Microsoft вперше представила групування піктограм на панелі завдань Windows у Windows 10. Деяким користувачам ця функція не подобається, і вони хочуть змінити свої панелі завдань, щоб вони вели себе як стара система вкладок.

Що робити, якщо вам подобаються значки, але не подобається, як вони групуються? Давайте розглянемо, як вимкнути групування піктограм на панелі завдань у Windows 11.

Що таке групування значків панелі завдань?

Групування значків — це коли Windows 11 об’єднує кілька вікон однієї програми. Наприклад, якщо відкрито кілька вікон Провідника файлів, відображатиметься одна піктограма Провідника файлів із кількома вкладками за ним.

Це призводить до чистішої та менш захаращеної панелі завдань, але надає значно менше інформації. Деякі користувачі відновлюють старі мітки панелі завдань у Windows, але це займає більше місця на панелі завдань, ніж піктограми.

  Як перенести фотографії через Wi-Fi з телефону на Windows 10

Як вимкнути групування значків панелі завдань

Найшвидший спосіб вимкнути цю функцію — скористатися програмою під назвою Windhawk. Windhawk містить низку модифікацій якості життя для Windows 11.

Щоб почати, перейдіть до веб-сайт Windhawk і завантажити програму. Встановіть його та запустіть потім.

Натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть «Вимкнути групування» на панелі завдань. Перейдіть до подробиць і натисніть кнопку «Встановити». Через кілька секунд його буде ввімкнено, але вам, можливо, доведеться перезапустити Провідник файлів Windows або систему в цілому, щоб побачити різницю.

Ви також можете змінити поведінку модифікації, натиснувши «Деталі», а потім «Параметри». Ви можете ввімкнути або вимкнути такі функції, як збереження піктограм разом або відокремлення закріплених програм від решти відкритих вікон.

  Як налаштувати монітор 4K на Windows 10

Вивчення інших модів панелі завдань на Windhawk

Windhawk має низку інших модифікацій для різних аспектів Windows 11. Якщо ви шукаєте Windhawk лише на панелі завдань, ви побачите кілька інших параметрів.

Оскільки ви вже змінюєте свою панель завдань, не зашкодить переглянути їх. Функції, які зазвичай не підтримуються Windows, такі як клацання середньою кнопкою миші, щоб закрити вікно панелі завдань, можна знайти тут, і їх так само просто встановити, як описано вище.

Досягніть надзвичайної гнучкості панелі завдань за допомогою Windhawk

Коли справа доходить до налаштування панелі завдань, інколи можуть бути відсутні стандартні параметри Windows. Хоча багато модифікацій у Windhawk можуть бути серйозними, більшість із тих, що стосуються панелі завдань, є незначними або незначними змінами. Незважаючи на це, ці невеликі зміни можуть значно покращити роботу користувача.

FAQ

З: Чи можу я перемістити піктограми панелі завдань у Windows 11?

Так, ви можете перемістити піктограми панелі завдань ліворуч на своєму ПК з Windows 11, перейшовши в «Налаштування» > «Персоналізація» > «Панель завдань» > «Поведінка панелі завдань» і вибравши «Ліворуч» у спадному меню вирівнювання панелі завдань. Ваша панель завдань тепер переміщена ліворуч.

  Що таке OS/2 IBM і чому вона програла Windows?

З: Як налаштувати панель завдань у Windows 11?

Ви можете налаштувати панель завдань у Windows 11, клацнувши її правою кнопкою миші, вибравши «Параметри панелі завдань» і налаштувавши різні параметри, що відображаються на екрані. Ці параметри дозволяють змінити функціональність і зовнішній вигляд панелі завдань.

З: Як виправити панель завдань у Windows 11?

Ви можете вирішити проблеми з панеллю завдань Windows 11, перезапустивши процес Windows Explorer. Ви можете зробити це, відкривши диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші «Провідник Windows» і вибравши «Перезавантажити».