techukraine.net techukraine.net Як вимкнути голосовий диктор (зчитувач з екрана) на Roku

Як вимкнути голосовий диктор (зчитувач з екрана) на Roku

Categories:

Roku раптом почав розмовляти з вами, коли ви переходите на головний екран або переглядаєте потоковий вміст? Не хвилюйтеся; він не зламаний. Ймовірно, ви випадково чи несвідомо активували один із інструментів, призначених для покращення доступності.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Невізуальний екран – це функція спеціальних можливостей, яка зчитує все, що відбувається на вашому екрані. Це дуже корисно, але якщо він вам не дуже потрібен, ось як ви можете вимкнути цей голос із вашого Roku.

Чому Року розмовляє зі мною?

Усі пристрої Roku, як і більшість потокових пристроїв, мають інструменти доступності для користувачів із вадами слуху чи зору. Одним із цих інструментів є голосова оповідь, яка зачитує зміни, що відбуваються на екрані, називається програмою зчитування з екрана.

  ResumeGenius проти MyPerfectResume – який конструктор резюме вибрати?

За замовчуванням функцію зчитування з екрана вимкнено, тож вам буде пробачено, якщо ви збентежені, чому Roku раптом розмовляє з вами. Можливо, хтось інший, хто користується вашим Roku, увімкнув цю функцію, або ви ввімкнули її помилково. Зрештою, користуватися програмою зчитування з екрана так само просто, як натиснути кнопку на пульті.

Ось як вимкнути голос на Roku та заборонити телевізору розмовляти з вами під час прокручування головного екрана.

Як вимкнути програму зчитування екрана Roku з її налаштувань

Увімкнення або вимкнення програми зчитування з екрана є однією з основних порад Roku, яку ви повинні знати, якщо ви новачок. Перший спосіб вимкнути програму зчитування з екрана – це головні налаштування Roku. За замовчуванням його вже має бути вимкнено, але ось як вимкнути його вручну:

 • На головному екрані Roku за допомогою пульта дистанційного керування виберіть у меню «Налаштування».
 • У налаштуваннях перейдіть до «Спеціальні можливості» > «Зчитування з екрана».
 • За допомогою кнопок зі стрілками виберіть Вимк., а потім натисніть OK.
 •   Як відновити обліковий запис MeetMe

  Ви почуєте останнє голосове повідомлення про те, що програму зчитування з екрана вимкнено, і все, жодного голосу.

  Як вимкнути програму зчитування екрана Roku за допомогою пульта дистанційного керування

  Другий спосіб вимкнути програму зчитування з екрана на вашому Roku — натиснути кнопку зі зірочкою на пульті Roku.

 • Швидко чотири рази натисніть кнопку зі зірочкою з будь-якого місця на головному екрані Roku.
 • Якщо ви натиснули достатньо швидко, голосова підказка повідомить вам, що програму зчитування з екрана вимкнено.
 • Ви можете ввімкнути функцію, повторивши процес, тому її можна випадково активувати.
 • Щоб цього не сталося, перейдіть у «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Ярлик» і виберіть «Вимкнено».
 • Якщо ви не бачите опцію швидкого доступу в налаштуваннях, можливо, вам потрібно оновити програмне забезпечення. Ви можете оновити свій Roku, перейшовши в «Система» > «Оновлення ПЗ».

  Вимкніть описове аудіо в потокових програмах

  Почути голосову розповідь під час перегляду чогось в одній із потокових програм на вашому Roku зводиться до іншого інструменту доступності. Цей аудіо називається описовим і доступний у більшості потокових служб, таких як Netflix, Hulu, Prime Video та Apple TV.

    11 найкращих пристроїв моніторингу якості повітря для свіжих легенів

  Процес вимкнення описового звуку залежить від програми. Наприклад, якщо ви використовуєте функції доступності Netflix або переглядаєте фільм чи шоу на Hulu та Prime Video, вам потрібно буде натиснути на пульт дистанційного керування під час перегляду. Переконайтеся, що в налаштуваннях аудіо або мови не вибрано англійська – описове аудіо. Якщо так, просто змініть налаштування мови, щоб вимкнути описовий звук.

  У програмі Apple TV ви можете знайти опцію описового аудіо в основних налаштуваннях. На головному екрані виберіть Налаштування > Доступність > Аудіоопис, а потім вимкніть цю функцію.

  Вимкніть диктора на Roku

  Інструмент зчитування з екрана на Roku є з поважної причини. Але це не має великого значення, якщо ви випадково ввімкнули його та не знаєте, як знову вимкнути. Тепер ви не тільки знаєте, як вимкнути голосову розповідь, але й як запобігти її неочікуваній активації під час використання пульта Roku.