Як вимкнути відстеження вихідних посилань Reddit

| | 0 Comments| 12:22 PM
Categories:

Reddit має рекламу, як і будь-який інший веб-сайт, який має рахунки для оплати. Щоб показувати вам релевантну рекламу, Reddit відстежує вашу активність. Не має значення, увійшли ви у свій обліковий запис Reddit чи ні, ваша активність відстежується. Діяльність, яку відстежує Reddit, включає, але не обмежується, відстеження вихідних посилань. Це означає посилання, які ви натискаєте на Reddit, незалежно від того, чи вказують вони на галерею Imgur чи статтю на CNN. Якщо ви не любите відстеження, ви можете вимкнути Reddit відстеження вашої активності.

Вимкніть відстеження Reddit

Перейдіть за цим посиланням Сторінка персоналізації Reddit і виберіть параметри відстеження, які потрібно вимкнути. Після внесення змін натисніть «Зберегти параметри» в кінці.

  Як додати співведучого до зустрічі Zoom

Вплив

Сторінка також повідомляє, що станеться, якщо вимкнути ці параметри персоналізації. Оголошення, які ви бачите на Reddit, будуть повторюватися, тобто Reddit не бомбардує вас однією і тією ж рекламою знову і знову. Це тому, що він знає, які з них вам уже показав, а які ні. Якщо ви вимкнете відстеження Reddit, ви почнете бачити одне і те ж оголошення знову і знову.

Оголошення, які ви бачите, не будуть релевантними. Це будуть загальні оголошення, які, ймовірно, знайдуть у пригоді користувачам, які перебувають у поточному subreddit. Це вплине на рекламу, яку ви бачите на правій бічній панелі, але не на спонсорований вміст, який з’являється у верхній частині r/all або будь-якого іншого субредиту, який ви відвідуєте.

  Видаліть зворотний відлік наступного епізоду Netflix і підказку про перегляд [Chrome]

Це лише вимикає власні функції відстеження Reddit, а не функції сторонніх оголошень. Самі оголошення відстежують перегляди та кліки, і будь-яка реклама, яку ви бачите на Reddit, швидше за все, робить те саме. Ці оголошення до певної міри знатимуть, що ви натискаєте в Інтернеті. Якщо цього ви намагаєтеся уникнути, увімкніть функцію «Не відстежувати» у своєму браузері.

Альтернатива

Якщо ви хочете відмовитися від будь-якого відстеження, ви можете використовувати сторонні програми Reddit. У них немає дефіциту, і є кілька чудових, доступних майже для всіх основних настільних і мобільних платформ. Обов’язково перевірте, чи програма відстежує вашу активність чи ні. Зовсім не обов’язково, що стороння програма не відстежуватиме вас. Зазвичай за вами відстежує не сама програма, а сам Reddit, до якого програма отримує доступ. Однією з популярних альтернатив є використання Go1dfish у вашому браузері. Це копія Reddit, але без жодного відстеження. Він також може показувати вам посилання, які були видалені модераторами.

  Як видалити смарт-теги з книги в Excel