Як вимкнути вібрацію на вашому iPhone

Хоча вам не потрібно турбуватися про звуки сповіщень, коли ви переводите свій iPhone у беззвучний режим, він усе одно вібрує, коли ви отримуєте сповіщення. І це не для всіх. Ми покажемо вам, як повністю вимкнути вібрацію для певних програм і конкретних сповіщень.

Як вимкнути вібрацію для дзвінків і сповіщень на iPhone

Якщо ви не хочете, щоб ваш iPhone вібрував під час вхідних дзвінків або сповіщень, ви можете вимкнути цю функцію, виконавши такі дії:

 • Перейдіть у програму «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть «Звук і тактильна інформація».
 • Торкніться «Haptics» у розділі «Мелодія дзвінка та сповіщення».
 • Виберіть Не грати в беззвучному режимі або Ніколи не грати залежно від ваших уподобань. Наприклад, якщо вам не подобається вібрація під час використання беззвучного режиму iPhone, виберіть «Не грати в беззвучному режимі».
 • Поверніться до попереднього меню та виберіть один із типів сповіщень, як-от мелодія, нова пошта, сповіщення за замовчуванням тощо. Торкніть «Haptics» угорі та виберіть «Жодного».
 •   Як очистити кеш веб-браузера Steam

  Як вимкнути всі вібрації на iPhone

  Хоча наведений вище метод вимикає більшість вібрацій, ваш iPhone все одно вібруватиме, якщо ви отримаєте екстрене сповіщення. Якщо ви хочете вимкнути всі вібрації на своєму iPhone, це можна зробити в налаштуваннях доступності iPhone. Все, що вам потрібно зробити, це перейти в Налаштування > Спеціальні можливості > Дотик. Тепер прокрутіть униз і вимкніть перемикач біля пункту «Вібрація».

  Можливо, ви помітили, як ваш iPhone злегка вібрує, коли ви виконуєте такі дії, як увімкнення перемикача чи тривале натискання кнопки в Центрі керування вашого iPhone або коли ви друкуєте на клавіатурі свого iPhone. Вони називаються System Haptics і Keyboard Feedback. Коли ви вимкнете всі вібрації на своєму iPhone, ви також вимкнете ці функції.

    8 найкращих хостингів «переднього» сервера для плавної гри

  Однак ви можете вимкнути їх, не впливаючи на всі ваші додатки, перейшовши в «Налаштування» > «Звук і тактильні характеристики» та вимкнувши перемикач біля «Системні тактичні властивості».

  Подібним чином торкніться Відгуки клавіатури та вимкніть перемикач поруч із пунктом Haptics.

  Як вимкнути вібрацію для певних програм

  Замість того, щоб вимикати вібрацію для текстових повідомлень, які ви отримуєте, або для всіх ваших програм, ви можете часто захотіти, щоб ваш iPhone припиняв вібрувати щоразу, коли ви отримуєте сповіщення від стороннього додатка для обміну повідомленнями або соціальних мереж, як-от WhatsApp. Єдиний спосіб вимкнути вібрацію для певних програм – це налаштувати параметри сповіщень програми. Ось що вам потрібно зробити:

    Як додати простір між текстом і межами клітинок в Excel
 • Перейдіть до Налаштувань і перейдіть до Сповіщення.
 • Виберіть програму, для якої ви хочете вимкнути вібрацію.
 • Вимкніть перемикач біля опції Звуки.
 • Хоча ваш iPhone більше не буде вібрувати, коли ви отримуєте сповіщення від програми, є одна заковика: ви більше не чутимете пінг, коли отримаєте сповіщення, навіть якщо ваш дзвінок увімкнено. Це тому, що цей метод фактично припиняє звукові сповіщення. Отже, якщо ви не хочете вимкнути сповіщення на своєму iPhone, наразі немає способу вимкнути вібрацію для певних програм без шкоди для звукових сповіщень.