Як вимкнути веб-пошук у оновленні Windows 10 квітня

Пошук Windows, тобто панель пошуку поруч із кнопкою «Пуск» у Windows 10 може шукати в Інтернеті, а також у вашій системі будь-яку назву програми чи файлу, яку ви вводите. Веб-пошук не був частиною Windows 7, а користувачі Windows 10 не зважилися на нього. Вони вважають за краще вимкнути його, і з кожним великим оновленням Windows 10 Microsoft вмикає його знову. Іноді навіть видаляє будь-який трюк, який придумали користувачі, щоб вимкнути веб-пошук.

Те ж саме сталося з оновленням Windows 10 April Update, відомим як Spring Creators Update, і, зрозуміло, вам знову захочеться вимкнути веб-пошук. Ось як.

  Скопіюйте зображення або вміст текстового файлу, не відкриваючи його [Windows]

Вимкніть веб-пошук

Процес буде однаковим для користувачів Windows 10 Pro та Windows 10 Home. Вам знадобляться права адміністратора, оскільки це передбачає редагування реєстру Windows.

Відкрийте Блокнот і вставте наступне в новий файл. Збережіть його як disableStartSearch.reg. Переконайтеся, що ви зберегли його з розширенням файлу REG. Запустіть файл з правами адміністратора та прийміть будь-які підказки, які ви бачите.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionSearch]
"CortanaConsent"=dword:00000000
"AllowSearchToUseLocation"=dword:00000000
"BingSearchEnabled"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsWindows Search]
"ConnectedSearchUseWebOverMeteredConnections"=dword:00000000
"AllowCortana"=dword:00000000
"DisableWebSearch"=dword:00000001
"ConnectedSearchUseWeb"=dword:00000000

Якщо ви хочете знати, які зміни вносить файл у реєстр, загалом до наступного розташування додається п’ять нових значень;

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsWindows Search

Додані значення є значеннями DWORD. Перше має назву AllowCortana зі значенням 0. Додається друге значення DWORD з назвою ConnectedSearchUseWeb, і знову його значення дорівнює 0.

  Як виправити помилку пошкодження бази даних плитки в Windows 10

Три інші значення додаються до наступного розташування;

ComputerHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionSearch

Усі значення є значеннями DWORD. Усі їхні значення дорівнюють 0. Нові значення мають імена AllowSearchToUseLocation, BingSearchEnabled і CortanaConsent.

Ймовірно, це порушиться з наступним великим оновленням Windows 10. Щомісячні оновлення у вівторок, тобто ті, які випущені у вівторок, швидше за все, не порушать цього.

Корпорація Майкрософт, як правило, порушує будь-які рішення, які знаходять користувачі, щоб вимкнути веб-пошук. Він все ще намагається просувати веб-пошук Bing, що має сенс, оскільки це один із їхніх продуктів. Єдине, що не багатьом користувачам потрібен веб-пошук разом із пошуком на локальному диску. Незалежно від того, яка пошукова система використовується, має бути можливість вимкнути цю функцію або, принаймні, керувати, у якому порядку відображаються результати пошуку.

  Як виправити скидання меню «Пуск» Windows 10

Це погіршується тим, що більшість користувачів донині не можуть змусити пошук Windows знайти файли на своїх локальних дисках. Все, що він робить, – це знаходить результати пошуку в Інтернеті, і вони марні, коли ви навіть не можете використовувати бажану пошукову систему.