Як вимкнути веб-камеру, коли вона не використовується [Windows]

Categories:

Веб-камери інтегровані в усі доступні сьогодні на ринку ноутбуки. Ноутбук, який не має веб-камери, нечуваний. Вони настільки поширені, що операційні системи включають програму камери прямо з коробки. Звичайно, веб-камери також становлять загрозу безпеці. Хтось може зламати вашу веб-камеру та використовувати її, щоб шпигувати за вами. Найпростіший спосіб уникнути цього – заклеїти об’єктив скотчем, як це робить Марк Цукерберг. Якщо ви не хочете використовувати стрічку, існують спеціальні кришки для веб-камер ноутбука. Крім того, ви можете просто вимкнути свою веб-камеру і змусити вашу систему вважати, що у вас її немає, і крапка. Webcam On-Off — це безкоштовна утиліта Windows, яка дозволяє вимкнути веб-камеру лише одним клацанням миші.

Webcam On-Off — портативна утиліта. Вам не потрібно його встановлювати, але для його запуску вам знадобляться права адміністратора. Запустіть веб-камеру On-Off і дозвольте їй виявити вашу веб-камеру. Додатку потрібно кілька секунд, щоб виявити веб-камеру.

  Що робити, якщо Windows не встановлює правильні драйвери?

Коли веб-камера буде виявлена, ви можете натиснути кнопку «Вимкнути», і веб-камера буде вимкнена. Запустіть будь-яку програму, яка має доступ до вашої веб-камери, і вона повідомить вам, що не може знайти веб-камеру.

Так само в інтерфейсі програми буде написано «Пристрій веб-камери не виявлено».

Щоб увімкнути веб-камеру, запустіть Webcam On-Off. Проігноруйте повідомлення «Немає пристрою для веб-камери» та натисніть кнопку «Увімкнути». Ваша веб-камера знову з’явиться у списку підключених веб-камер. Спочатку ім’я пристрою буде червоним і скаже, що він вимкнений. Дайте йому секунду, і ім’я стане зеленим, а читання буде включено.

Webcam On-Off також функціонує як додаток для камери. Ви можете використовувати його, щоб зробити фото за допомогою веб-камери. Він не записує відео. Щоб отримати доступ до функцій камери Webcam On-Off, натисніть кнопку «Webcam» у головному вікні програми. Натисніть кнопку зубчатого колеса у верхньому лівому куті вікна перегляду камери, щоб отримати доступ до налаштувань камери.

  Як набирати акценти в Windows 10

Важливо зрозуміти, як працює веб-камера On-Off, щоб зрозуміти, чому це хороша функція безпеки. Програма по суті вимикає драйвер камери на вашому пристрої. Драйвер — це те, як Windows виявляє і згодом використовує вашу веб-камеру. Якщо його вимкнути, ви фактично вимкнули веб-камеру. Це так, ніби ви повністю видалили обладнання зі своєї системи

Якщо хтось зламав вашу систему, він не зможе підключитися до вашої веб-камери, оскільки система не зможе її побачити. Винятково кваліфікований хакер може виявити, що драйвер веб-камери вимкнено, і включити його. Якщо ви відключите драйвер веб-камери, цього часто буде достатньо, щоб відбити бажання більшості хакерів.

  Як створити власну розкладку клавіатури для Windows 10

Якщо ви використовуєте macOS, подумайте про використання Oversight, щоб отримувати сповіщення щоразу, коли програма звертається до вашої веб-камери або мікрофона.

Завантажте веб-камеру On-Off