Як вимкнути біржовий додаток на Android [No Root]

Categories:

Стандартні програми, якщо вони корисні, добре побудовані та правильно розроблені, можуть бути чудовими. На жаль, стандартні програми сьогодні стали синонімом вірусного програмного забезпечення. Ці програми включають не лише програми за замовчуванням, з якими постачається ОС, але й додаткові програми, встановлені виробником пристрою. Це стало нормою для телефонів і ПК Android, оскільки Google і Microsoft не єдині, які виробляють пристрої під управлінням Android або Windows. Хороша новина полягає в тому, що на більшості пристроїв ви можете видалити стандартні програми, як-от Candy Crush, у Windows 10. Навіть iOS тепер дозволяє видалити деякі стандартні програми, і Android нічим не відрізняється. Єдина відмінність полягає в тому, що ви вимикаєте стандартну програму на Android, а не видаляєте її. Кінцевий результат той самий.

Ви можете вимкнути стандартну програму на Android, але є винятки. Ви не можете відключити всі стандартні програми. Наприклад, ви можете вимкнути Google Диск і додаток Камера, але не можете вимкнути Таблиці та Документи. Слайди та документ можна видалити, як програми сторонніх розробників, тому це не є обмеженням. Це просто інший спосіб отримати той самий кінцевий результат.

Вимкніть програму Stock

Щоб вимкнути стандартну програму на Android, відкрийте програму Налаштування. Торкніться «Програми» або перейдіть до Менеджера програм. Залежно від вашої версії Android мітка може дещо відрізнятися. Опція вимкнення стандартної програми на Android доступна в Android 6 і новіших версій.

Торкніться стандартного додатка, який ви хочете видалити, щоб перейти на його інформаційний екран. Звичайні сторонні програми мають кнопки «Примусово зупинити» та «Видалити» на інформаційному екрані. У стандартних програмах, як-от Камера та Google Диск, є кнопки «Вимкнути» та «Примусово зупинити». Торкніться кнопки Вимкнути, щоб вимкнути програму.

  Як створити резервну копію журналу викликів і SMS на Android Oreo

Коли ви вимикаєте програму, Android може запитати, чи хочете ви відновити її до заводської версії та видалити всі оновлення. Вибір залишається за вами. Ви все одно можете вимкнути програму, навіть якщо не вирішите відновити її до заводської версії. Відновлення додатка до його заводської версії означає, що оновлення програми зникли. Можливо, ви можете знову оновити програму, але якщо у вас немає стандартного Android, це може бути складним процесом, а може і не бути.

Коли ви вимикаєте програму, її ярлик видаляється з головного екрана та зникає з панелі програм.

Увімкнути відключений додаток

Щоб увімкнути вимкнену програму, перейдіть на її інформаційний екран. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до «Програми». Торкніться стрілки спадного меню вгорі та виберіть у меню «Відключені програми». Це відфільтрує всі інші програми, що полегшить пошук програм, які ви вимкнули. Торкніться програми, щоб перейти на інформаційний екран.

  Як поділитися своїм екраном у Facebook Messenger для iPhone та Android

Вимкнена програма має дві кнопки на інформаційному екрані; «Увімкнути» та «Примусово зупинити». Торкніться «Увімкнути», і все готово. Програма знову з’явиться в панелі програм, але не повернеться на головний екран. Вам потрібно вручну додати програму на головний екран.