Як вимкнути бізнес-акаунт в Instagram і перейти до особистого

Categories:

Очікується, що до 2023 року кількість користувачів Instagram досягне приголомшливих 1,35 мільярдів користувачів у всьому світі. Але з будь-якої причини, якщо ви вирішили вимкнути свій обліковий запис Instagram Business, ви знаходитесь у правильному місці.

У цій статті ми крок за кроком розповімо вам, як вимкнути обліковий запис Business в Instagram і перейти до особистого облікового запису.

Перш ніж ми поглибимося, важливо знати, що Instagram пропонує два типи професійних облікових записів – Creator і Business.

Обліковий запис Creator ідеально підходить для громадських діячів, виробників контенту, художників і впливових осіб. Він пропонує деякі важливі функції, але недостатньо порівняно з обліковим записом Business.

Бізнес-акаунт Instagram

Обліковий запис Instagram Business має преміум-функції та інші доповнення, що робить платформу корисною та плідною для брендів і компаній. Це ідеальний вибір для роздрібних торговців, місцевих компаній, брендів, організацій і постачальників послуг.

Насправді такі провідні бренди, як Nike, Amazon і Apple, створили бізнес-акаунти в Instagram.

У деяких випадках бренди відкривають кілька бізнес-акаунтів залежно від регіону своїх магазинів. Як приклад, ось обліковий запис Apple Center Kenya Business.

Вони роблять це, щоб краще спілкуватися з аудиторією. Це допомагає створювати більш цілеспрямовані стратегії просування та одночасно обслуговувати значну аудиторію.

Згідно з внутрішніми даними Instagram, 9 з 10 користувачів Instagram підписуються принаймні на один бізнес-профіль.

Бізнес-акаунт Instagram проти звичайного облікового запису Instagram

Перш ніж говорити про відмінності, поясніть, що облікові записи Instagram Business мають усі функції, які має звичайний обліковий запис Instagram; обидва дозволяють однаково ділитися публікаціями, історіями та роликами.

Однак деякі функції відрізняють бізнес-акаунти від звичайних профілів Instagram. Давайте подивимося, що це таке:

#1. особливості

Звичайний обліковий запис Instagram має основні функції, такі як:

 • Обмежте коментарі та повідомлення
 • Приховати образливі слова
 • Блокуйте коментарі певних людей
  11 інструментів зміни розміру зображень для Instagram, Facebook, Twitter тощо

Обліковий запис Business має деякі преміум-функції, які допоможуть вашому бізнесу охопити широку аудиторію та розвиватися краще.

Ось деякі з них⬇️

 • 💸 Фірмовий вміст: створюйте та діліться фірмовим вмістом із платним партнерським лейблом
 • 🤔 Пропозиції відповідей: автоматично створені пропозиції відповідей на основі відповідей, які ви часто надсилаєте
 • ❓ Поширені запитання: налаштуйте типові поширені запитання, які люди можуть задавати, і автоматизуйте відповіді на ці запитання
 • 📩 Вітальне повідомлення: надішліть людям вітальне повідомлення, щоб створити більш персоналізований досвід чату
 • ⬆️ Посилання для гортання вгору: коли у вас буде понад 10 тисяч підписників, ви можете дозволити їм гортати вгору історії в Instagram і спрямовувати їх на продукт або веб-сайт

#2. Аналітика в програмі

Облікові записи Instagram Business пропонують професійну інформаційну панель, яка надає детальну інформацію про ваш опублікований вміст. Ви можете отримати доступ до історичних даних за до 90 днів або перевірити статистику свого облікового запису для спеціальних діапазонів дат.

Обліковий запис Business в основному надає аналітику, пов’язану з охопленням облікового запису, залученістю, кількістю підписників і ефективністю індивідуального вмісту. Це також дозволяє порівнювати два фрагменти вмісту, щоб проаналізувати, який із них ефективніший.

Тоді як зі звичайним обліковим записом Instagram у вас є лише будь-яка аналітика. Однак ви все ще можете використовувати сторонній інструмент для створення централізованої інформаційної панелі для ефективності свого особистого облікового запису.

#3. Акції

Звичайний обліковий запис Instagram не дозволяє вам рекламувати свій вміст, продукт чи послугу. Усе, що ви публікуєте, залишається між вами та вашими підписниками (чиї запити на підписку ви приймаєте).

З іншого боку, бізнес-акаунт Instagram дозволяє вам підвищити або просувати публікацію за допомогою рекламних інструментів. Коли ваші аналітичні дані допоможуть вам визначити робочу стратегію, скористайтеся цією функцією, щоб посилити свою публікацію в соціальних мережах, щоб отримати ще більше переглядів.

#4. Контактна інформація

Обидва звичайні та бізнес-акаунти Instagram пропонують розділ біографії з обмеженням у 150 символів. Крім того, зовнішнє посилання перенаправляє користувачів на веб-сайт, портфоліо або пропозицію продукту.

Але, окрім цих загальних функцій, бізнес-акаунт дає змогу отримати повнішу та детальнішу інформацію про вашу компанію.

Це означає, що ви можете:

 • Додайте більше одного зовнішнього посилання
 • Виберіть бізнес-категорію (відображається під назвою вашого бренду)
 • Надайте контактну інформацію (видиму для всіх): корпоративну електронну адресу, номер телефону, адресу, номер WhatsApp тощо.
  Як відписатись від когось в Instagram

Окрім контактної інформації, обліковий запис Instagram Business також дозволяє додати кнопку дії до вашого профілю.

#5. Брендовий магазин

Бізнес-профіль Instagram пропонує фірмові магазини та публікації, які можна придбати, ідеально підходить для роздрібних торговців та компаній електронної комерції. Згідно з дослідженням Instagram, 70% покупців звертаються до Instagram для наступної покупки.

Увімкнувши вкладку «Магазин» у своєму бізнес-профілі, ви можете демонструвати свої продукти в настроюваному магазині та дозволяти користувачам купувати безпосередньо в Instagram або зберігати їх на потім.

#6. Вимоги до монетизації

Якщо ви хочете заробляти гроші в Instagram, у вас повинен бути бізнес-акаунт. Або, принаймні, обліковий запис творця. Звичайний обліковий запис Instagram не надає можливості монетизувати свій обліковий запис.

Вимкнення бізнес-облікового запису Instagram

Давайте розберемося; перемикання бізнес-профілю на особистий обліковий запис – це не наука. Цей розділ допоможе вам зробити це без зусиль і за п’ять хвилин.

Складна частина виникає, коли ви думаєте про те, чи варто вам взагалі переходити (про це пізніше).

Але якщо ви вже вирішили, ось кроки, щоб повернутися до свого особистого профілю в Instagram ⬇️

Крок 1. Відвідайте профіль вашої компанії

Відкрийте мобільну програму Instagram > перейдіть у свій профіль > торкніться піктограми параметрів у верхньому правому куті.

Крок №2. Відкрийте налаштування

Знизу екрана з’явиться меню. Потім натисніть «Налаштування» (має бути першим у списку).

Крок №3. Натисніть Обліковий запис

У розділі налаштувань знайдіть і натисніть Обліковий запис.

Далі прокрутіть униз розділу «Обліковий запис» і натисніть «Змінити тип облікового запису».

Крок №4. Змінити тип облікового запису

Тепер вам буде надано два варіанти, як показано нижче.

Натисніть «Перейти до особистого облікового запису».

Ви побачите підказку з проханням підтвердити своє рішення. На вкладці повідомлення також буде вказано, що станеться, коли ви перейдете з бізнес-облікового запису на особистий.

Коли будете готові, торкніться червоного кольору тексту «Перейти до особистого облікового запису».

Причини вимкнути бізнес-акаунт Instagram

 • Зміна налаштувань: ви можете віддати перевагу особистому обліковому запису, а не бізнес-обліковому запису, щоб ваша присутність у соціальних мережах була більш невимушеною та менш зосередженою на просуванні бренду чи продукту.
 • Занепокоєння щодо конфіденційності: Деяким людям може бути неприємно, що для створення облікового запису Business потрібно надати велику кількість особистої інформації, як-от посилання на сторінку Facebook або надання контактної інформації. Вимкнення облікового запису Business може допомогти пом’якшити деякі з цих проблем із конфіденційністю.
 • Інший обліковий запис компанії: з якоїсь причини ви вирішили не продовжувати роботу з цим обліковим записом компанії. Або ваша команда створила новий обліковий запис, і ви хочете відновити його як свій особистий обліковий запис.
 • Перевантаження аналітики: людям може здатися, що глибока інформація надто велика або непотрібна. Припустімо, що ви не використовуєте аналітику для прийняття обґрунтованих рішень щодо своєї стратегії в соціальних мережах. У такому випадку, можливо, варто вимкнути обліковий запис Business, щоб спростити роботу з Instagram.
 • Метод проб і помилок: якщо вам було просто цікаво, як працюють бізнес-акаунти, але тепер ви не знаєте, що з ними робити? Це може стати приводом для вимкнення вашого облікового запису Instagram Business.
  Як вийти з облікового запису Instagram на всіх пристроях

Але знову ж таки, перш ніж прийняти останній дзвінок, ви повинні переглянути наведений нижче розділ.

Що потрібно врахувати перед переходом

Ви втратите доступ до аналітики та статистики

Після переходу на особистий обліковий запис ви більше не матимете доступу до будь-якої аналітики та статистики з вашого бізнес-облікового запису. Їх буде видалено назавжди.

Ви втратите всі преміум-функції

Бізнес-акаунти мають низку функцій. На жаль, ви втратите їх усі, коли перейдете на особистий обліковий запис. Однак деякі базові функції, як-от обмеження коментарів, приховування взаємодій і видалення образливих коментарів, все ще будуть активними.

Ви не можете просувати або охопити нову аудиторію

Особисті облікові записи обмежені наступним у вашому профілі. Це не дозволяє вам рекламувати чи підвищувати вміст для охоплення нової аудиторії. Навіть хештеги не працюватимуть в особистому кабінеті.

Можливості контактів стають обмеженими

Навіть якщо ви переходите на особистий обліковий запис, ви повинні надати особисту інформацію, таку як електронна пошта, контактний номер і дата народження. Але ця інформація не буде частиною вашого публічного профілю.

Ця інформація сприймається як запобіжний захід. Якщо ви коли-небудь захочете розпочати процес відновлення облікового запису, ця інформація полегшить вам це.

І це обгортка

Перейти з Instagram Business на Personal не є великою проблемою, але прийняти рішення про перехід є більш важливою справою.

І тому в цій статті ми поговорили про відмінності, причини та фактори, які можуть змусити вас двічі подумати, перш ніж перейти з облікового запису Instagram Business на особистий.

Хоча, якщо ви впевнені у своєму рішенні, виконайте простий п’ятиетапний процес, щоб перетворити ваш бізнес-акаунт на особистий без значних втрат у процесі.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими додатками для репостів для Instagram, щоб легко ділитися повторно.