Як вимкнути безпечний пошук Google для дорослих

| | 0 Comments| 10:19 PM
Categories:

Безпечний пошук Google корисний для збереження небажаного вмісту на вашому комп’ютері чи смартфоні. Але що, якщо вам потрібно шукати більш суперечливі теми, а Google SafeSearch блокує результати?

Потім вам потрібно буде вимкнути функцію SafeSearch. Ось як ви можете це зробити.

Якщо вимкнути Google SafeSearch, у вашому веб-переглядачі можуть з’являтися результати відвертого характеру та результати NSFW. Не забудьте знову ввімкнути його після пошуку, щоб небажані веб-сайти не з’являлися в майбутніх результатах пошуку.

Як вимкнути Google SafeSearch у веб-переглядачі комп’ютера

Щоб вимкнути Безпечний пошук, не потрібно мати обліковий запис Google. Крім того, відносно легко вимкнути цю функцію в налаштуваннях пошуку Google на комп’ютері. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

 • У бажаному браузері перейдіть до Google пошук домашньої сторінки.
 • Натисніть Налаштування > Налаштування пошуку в нижньому правому куті сторінки.
 • У налаштуваннях пошуку Google натисніть Безпечний пошук у розділі Вміст.
 • У вікні Безпечного пошуку виберіть перемикач Вимкнути.
 • Натисніть Google у верхньому правому куті сторінки, щоб повернутися на домашню сторінку пошуку Google.
 • Після цього ви можете розпочати пошук у Google, вимкнувши безпечний пошук у вашому браузері. Ці кроки працюватимуть у Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Safari або будь-якому іншому браузері.

  Як вимкнути Google SafeSearch на вашому смартфоні

  Також легко вимкнути Google SafeSearch під час перегляду веб-сторінок із телефону. Ці кроки застосовуватимуться незалежно від того, який веб-переглядач ви використовуєте, і працюватимуть як на пристроях Android, так і на iOS. Крім того, вам не потрібно входити в обліковий запис Google, щоб налаштування вступило в силу.

    Телевізор 8K прибув. Ось що вам потрібно знати
 • Відкрийте бажаний браузер і відвідайте Google.
 • Торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті сторінки.
 • Натисніть «Безпечний пошук» у розділі «Налаштування пошуку» та виберіть «Вимкнути».
 • Торкніться стрілки назад у верхньому лівому куті, щоб повернутися на домашню сторінку Google.
 • Тепер ви можете почати пошук у Google без фільтра SafeSearch. Однак це не вплине на результати пошуку, якщо ви шукаєте безпосередньо за допомогою програми пошуку Google або віджета пошуку Google на головному екрані.

  Як вимкнути Google SafeSearch у програмі Google для Android та iOS

  Як і інші способи вимкнення Google SafeSearch, вам не потрібно входити у свій обліковий запис, щоб вимкнути цю функцію. Отже, ось як вимкнути Безпечний пошук із програми Google на Android та iOS.

 • Відкрийте програму пошуку Google, торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана, а потім торкніть «Налаштування».
 • Торкніть «Безпечний пошук», а потім виберіть «Вимкнути».
 • Торкніться стрілки назад у верхньому лівому куті екрана, щоб повернутися до меню налаштувань. Закрийте меню, щоб повернутися до головної сторінки пошуку.
 • Ці кроки вимкнуть SafeSearch у додатку Google, дозволяючи отримувати невідфільтровані результати щоразу, коли ви використовуєте його для пошуку. Якщо ви хочете знову ввімкнути SafeSearch, просто виконайте наведені вище дії, але виберіть «Розмиття» або «Фільтр» на сторінці SafeSearch.

    8 найкращих програм для лічильників калорій у 2022 році

  Причини, чому ви не можете вимкнути Google SafeSearch

  Хоча вимкнути безпечний пошук Google на телефоні чи пристрої зазвичай легко, ви не завжди можете змінити це налаштування. Якщо ви бачите значок замка у верхньому правому куті налаштувань SafeSearch, це означає, що його заблоковано, і ви не можете його змінити.

  Отже, ось кілька причин, чому ви не можете змінити налаштування Google SafeSearch.

  1. Безпечний пошук вбудовано в мережу, яку ви використовуєте

  Якщо ви використовуєте загальнодоступну Wi-Fi або мережу, контрольовану організацією, їхні системи можуть змусити Google увімкнути безпечний пошук. Якщо це так, ви не зможете вимкнути цю функцію, якщо не використовуєте іншу мережу, яка не підтримує її.

  2. Ваш антивірус або програмне забезпечення Security Suite увімкнули Google SafeSearch

  Деякі з найкращих антивірусних програм для Windows примусово вмикають Google SafeSearch для додаткової безпеки. Отже, якщо вам потрібно налаштувати цей параметр, спочатку вимкніть його в антивірусній програмі або програмі безпеки.

  Ви можете налаштувати та використовувати Google SafeSearch, щоб захистити своїх дітей в Інтернеті за допомогою Google Family Link. Отже, якщо ви намагаєтесь вимкнути його та виявите, що він заблокований, вам слід перевірити свій обліковий запис. Можливо, ви використовували обліковий запис вашої дитини випадково, або для вашого облікового запису також був налаштований батьківський контроль.

  Якщо ви хочете вимкнути Google SafeSearch, скористайтеся іншим обліковим записом або перевірте налаштування Google Family Link, щоб переконатися, що ваш обліковий запис не встановлено як дочірній.

    Чому Dark Souls так важко?

  4. Безпечний пошук увімкнено за замовчуванням у вашій школі чи організації

  Компанії та навчальні заклади можуть заблокувати налаштування Google SafeSearch на наданих ними пристроях. Якщо це так, ви не зможете змінити цей параметр, якщо не попросите свого ІТ-адміністратора зняти блокування. Якщо вам потрібно шукати з вимкненим Безпечним пошуком, попросіть адміністратора компанії змінити налаштування або скористайтеся особистим пристроєм і підключенням до Інтернету.

  5. Розширення веб-переглядача вмикає безпечний пошук

  Деякі розширення веб-переглядача, особливо ті, що стосуються конфіденційності та безпеки, можуть увімкнути безпечний пошук за умовчанням. Якщо ви не можете вимкнути Безпечний пошук у своєму веб-переглядачі, увімкніть приватний перегляд у своєму веб-переглядачі, який має тимчасово вимкнути всі розширення.

  Розблокуйте Інтернет, вимкнувши Google SafeSearch

  Безпечний пошук Google – це корисна функція, яка захищає вас від небажаних відвертих результатів пошуку та результатів пошуку NSFW. Однак бувають випадки, коли він занадто потужний і видаляє законні результати, які вам потрібні.

  Або вам може знадобитися вимкнути його для дослідницьких цілей, наприклад, коли вам потрібно дізнатися про історичні воєнні злочини, інтимне мистецтво, медичні фотографії та відео та іншу конфіденційну інформацію.

  Але після завершення дослідження не забудьте знову ввімкнути безпечний пошук Google. Таким чином ви не отримаєте небажаних результатів пошуку, особливо якщо використовуєте свій ноутбук у громадських місцях, в офісі чи поруч із дітьми. Таким чином ви зможете уникнути незручних моментів, коли ви та люди навколо вас вражені шокуючими зображеннями з результатів пошуку Google.